Jump to content

Izmene u moderaciji - Jun 2022


Recommended Posts

Pozdrav svima!

 

Mozda ste vec primetili da su neki moderatori neaktivni a da su neki forumasi dobili moderatorska prava. 

 

Novi moderatori su: 

@fancy na VoxPopuli PDF-u.

@Don Juan na Fudbalu i Politici.

@Don Radonja na Kosarci.

 

Cestitke novim moderatorima i puno srece u radu!

 

Iskoristio bih priliku da se jos jednom zahvalim moderatorima koji su odlucili da prestanu sa obavljanjem te funkcije i na poslu koji su obavljali - znamo da nije lako i ljudi nekada prosto izgore ili dodje period zivota kada ima mnogo bitnijih stvari u njemu od foruma. Svako dobro!

 

  • Like 5
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Previše ljudi se "banjava" na forumu zadnjih dana, evo nick Aida Zekic mi nije delovala kao nacionalnista i slično, a navučena je na tanak led da kažem u jednoj off topic diskusiji.

Ja sam Milenkovih stavova, to je opšte poznato, ali bih želeo da apelujem na sve ljude koji se bave tim banovima da prvo upozore osobu npr u privatnoj poruci, ako ne i da se ima topic sa opomenom, jer smo svedoci da se mnogi nisu ni vratili.

Ja sam se odselio srećno iz Srbije pa nemam mnogo vremena da pišem, zbog novih obaveza ali čitam, svaki sam dan tu, i ne bih lično voleo da forum postane mesto nas 100-150 istomišljenika, jer onda možemo da se nazovemo nekim glasilom a ne forumom.

Još jednom, apelujem da se kazne ako je moguće uklone/smanje i da se pokuša to na jedan način normalan rešiti, jer ipak nije bilo vredjanja.

Nju sam naveo kao primer ali se isto odnosi na sve u poslednjih par nedelja.

Ne znam koga treba da tagujem za ovo , osim vas trojice, nadam se da primate kao dobronameran savet vernog čitaoca i polemičara.

 

@MetalHead @fancy @AgroLaki

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...