Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

7 minutes ago, NMX said:

Ne kapiram baš kako/zašto jer će imati manje više isti sadržaj kao i SK

Ja verujem da je zbog toga što je Telekom pokupovao operatere koji su imali ugovore za SK-a kanale, i sada ih prodaju kao deo ponude, zajedno sa Arena kanalima, a kada bude došlo do obnove ugovora za SK-a kanale, neće hteti da obnove. 

Link to comment
Share on other sites

Pošta kds je već objavila da od 01.01.2020. prestaje sa emitovanjem kanala united media. Isto će biti i sa supernova distributerom kada isteknu licence koje su imali radius vektor i kopernikus. Pošto imam supernovu, kada se to bude desilo uzeću eon sport paket za jedan tv. Ako se ne varam 800din mesečno je taj paket. Logično mi je da u njega ubace i nova sport kanal, pored 10 SK kanala, sk golf i fight channel.

Edited by Knipex 4 Laki
Slovo
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Knipex 4 Laki said:

Pošta kds je već objavila da od 01.01.2020. prestaje sa emitovanjem kanala united media. Isto će biti i sa supernova distributerom kada isteknu licence koje su imali radius vektor i kopernikus. Pošto imam supernovu, kada se to bude desilo uzeću eon sport paket za jedan tv. Ako se ne varam 800din mesečno je taj paket. Logično mi je da u njega ubace i nova sport kanal, pored 10 SK kanala, sk golf i fight channel.

Od 1. decembra prestaje emitovanje kanala na KDS-u. Krajnje nebitni u mreži operatera, skroz zastarelu opremu imaju.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdinho said:

Ako tako gledas isto mu se hvata i za Arene, zasto bi neko uzimao MTStv kad sad na O2 prenose i ABA ligu i fudbalsko prvenstvo, a LS je na RTS-u kad igra CZ kao i Partizan za LE.


Pa zapravo Arene gledam svaki dan, SK samo kad igraju Zvezda i Partizan. EPL ne pratim, Španiju još manje, NFL upalim random jednom u trilion godina, tenis, trke, itd. ne koristim, dok na Areni manje-više gledam sve što ide jer mi je sve u interesnoj zoni.

Link to comment
Share on other sites

Sve sto gledas na Areni moze da se gleda i bez MTStv paketa i bez Arene, to je bila poenta posta.One Jutjubere na Areni sto daju i igraju igrice mozes i na YT da gledas. Kao sto ti gledas EL na ELTV, samo sto sadrzaj sa Arene mozes sad da nadjes na televizijama za nacionalnoim frekvencijom ili na netu bez da ista placas. Mislim da se razumemo ja imam MTStv.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

Sve sto gledas na Areni moze da se gleda i bez MTStv paketa i bez Arene, to je bila poenta posta.One Jutjubere na Arei sto daju i igraju igrice mozes i na YT da gledas. Kao sto ti gledas EL na ELTV. Mislim da se razumemo ja imam MTStv.


Ja imam Supernovu, ali poenta moja je bila da mi Arenin content mnogo više leži. A snađemo se svi lako na tri klika jel'.

Link to comment
Share on other sites

Pošta kds je već objavila da od 01.01.2020. prestaje sa emitovanjem kanala united media. Isto će biti i sa supernova distributerom kada isteknu licence koje su imali radius vektor i kopernikus. Pošto imam supernovu, kada se to bude desilo uzeću eon sport paket za jedan tv. Ako se ne varam 800din mesečno je taj paket. Logično mi je da u njega ubace i nova sport kanal, pored 10 SK kanala, sk golf i fight channel.


Biće i Nova Sport u tom paketu. Ja pitao.

Jedino nemojte da računate da delite sa nekim. Naime, iako će biti moguća aktivacija na tri uređaja neće biti moguće istovremeno gledanje na 2 ili 3 uređaja. Tako bar kažu u SBB.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Arena jedino sto ima je NBA. Samo mi recite da gledate Seriju A bozemeoprosti.

 

I inace, prenose i ABA ligu (jaka stvar, Zvezdu/Partizan gledate na O2) i Ligu 1 i to je sve, ostalo su im neke glupe emisije plus prenose neke dogadjaje i prvenstva koja su ili nebitna ili ces moci da gledas i na drugim kanalima, poput ovog prvenstva u rukometu za zene.

SK ima mnogo bolju ponudu fudbala, a za LS sidjes ako mozes da gledas do nekog kafica/kladionice da bi gledao sve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...