Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ovo sam hteo i ranije da pitam, kako je moguće da Eric Gordon igra za Bahame a čovek igrao za USA kad su uzeli zlato 2010e u Turskoj?

Mozda ce moci i Klej. Bitno je da je eligible i da ga pusti NT za koji je igrao.

Link to comment
Share on other sites

Kako čudno zvuči kad kažeš da je Janis u TOP 5 kosarkasa u svijetu, a kad igra po FIBA pravilima i kad mu je zatvoren reket, djeluje da nije u tOP 30

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Ovo je najbolje sto je Grcka igrala od Galisa bez zajebancije.

 

Generacija iz 2005. nije imala čistu silu u vidu Janisa, ali sve ostalo je bilo na neverovatnom nivou, a pre svega timska igra na obe strane terena.

Za mene je to 2 nivoa iznad ovoga.

 

Sećam se nekog suludog podatka, da im je najbolji strelac imao 8-9 poena prosek, a uzeli su zlato i pobedili 20 razlike u finalu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ovo sam hteo i ranije da pitam, kako je moguće da Eric Gordon igra za Bahame a čovek igrao za USA kad su uzeli zlato 2010e u Turskoj?

Treba valjda 5 godina da nisi igrao za tu repku(maticnu) + da se iskoristi razlog za razvoj kosarke na xy zemlji.

Link to comment
Share on other sites

Grci tradicionalno dosadna rukometna ekipa, Janis i jedne te iste veterančine koje vječno gledamo. Prosrao ih šut gadno. 

 

Šteta što Hrvati nemaju bolje igrače od Krušlina i sličnih.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, realno *w said:

 

Generacija iz 2005. nije imala čistu silu u vidu Janisa, ali sve ostalo je bilo na neverovatnom nivou, a pre svega timska igra na obe strane terena.

Za mene je to 2 nivoa iznad ovoga.

 

Sećam se nekog suludog podatka, da im je najbolji strelac imao 8-9 poena prosek, a uzeli su zlato i pobedili 20 razlike u finalu.

Grcka fudbalska reprezentacija je bila pojam leprsavosti za njih, a naravno da su tad bili jaci 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Don Dusko said:

Treba valjda 5 godina da nisi igrao za tu repku(maticnu) + da se iskoristi razlog za razvoj kosarke na xy zemlji.

Znači u teoriji, možeš da budeš prvak sveta sa 3 različite reprezentacije...kao igrač. 

Link to comment
Share on other sites

Samo želim da kažem za sport klub, želim im sve najgore, neka se ugase. Pa da li je moguće da stavljaju namerno meč između gre-hrt na sk4, 90% ljudi nemaju taj program. Dok na sk HD puštaju reprizu nekih trka. I ovo im nije prvi put, često tako i tokom Evrolige umeju da stave dobre tekme na sk 4, 5,6 itd. Ako misle da će tako naterati da kupim dodatne programe, neće. Želim im sve najgore i da izgube sve moguće prenose.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Don Dusko said:

Treba valjda 5 godina da nisi igrao za tu repku(maticnu) + da se iskoristi razlog za razvoj kosarke na xy zemlji.

 

Znači Dončić iskulira Sloveniju do 2029. Nađe neki hobi npr. konjičke trke, bar malo pripazi na ishranu i onda može da igra za nas. Kul.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Урош19 said:

Mislim da kad prođe određen broj godina od poslednje utakmice može da se promeni reprezentacija, moraš imati korene iz te države naravno

 

Nope.

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ovo sam hteo i ranije da pitam, kako je moguće da Eric Gordon igra za Bahame a čovek igrao za USA kad su uzeli zlato 2010e u Turskoj?

 

Zahtev igrača, saglasnost USA Basketball i Generalnog Sekretara FIBE u cilju razvoj košarke.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

SPISAK FRANCUSKE ZA OLIMPIJSKE IGRE

Endru Albisi (Gran Kanarija), Nikola Batum (LA Klipers, NBA), Isaija Kordinije (Virtus Bolonja), Bilal Kulibali (Vašington Vizards, NBA), Nando De Kolo (Asvel), Evan Furnije (Detroit Pistons, NBA), Rudi Gober (Minesota Timbervulvs, NBA), Matijas Lesor (Panatinaikos), Frenk Nilikina (Partizan), Metju Strazel (Monako), Viktor Vembanjama (San Antonio Spars, NBA), Geršon Jabusele (Real Madrid)

 

Otpao Okobo, al je tu Strazel ... :smiley24:

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Aj Strazela svakako sto nece zapinjati mnogo no jebeni Albicy igra coek 50 godina imam osjecaj ne moze nijedno takmicenje da prodje bez njega no je najredovniji tamo, da je neki igrac pa prosti jadi no okle. Sa Hayesom i Maledonom ona generacija propade skroz od odlaska u NBA se obojica pogubise i nidje ih vise nema.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Problem sa licnim greskama said:

Francuzi bez Okoboa. Konačnih 12 izašlo, dobra ekipa ali strašna razlika u kvalitetu unutra i spolja.

38 minutes ago, MrTwister said:

Sa Hayesom i Maledonom ona generacija propade skroz od odlaska u NBA se obojica pogubise i nidje ih vise nema.


to ti je to kad si povredjen ili kad grejes klupu u najbitnijim godinama za razvoj.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...