Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

9 minutes ago, neko me sabotira said:


Ma ja sam se samo tješio vašim ohrabrujućim prognozama (ko je rekao @Pero_Cameron).

Sami su me iznenadili moji igrači 😀

 

Salu na stranu, trademark NZ je da pogadjaju sve i svasta ali da jednostavno pokleknu pred sam kraj kad sut stane. Nisam uzeo u obzir da im je rival najbaksuznija selekcija na svijetu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Pero_Cameron said:

Sami su me iznenadili moji igrači 😀

 

Salu na stranu, trademark NZ je da pogadjaju sve i svasta ali da jednostavno pokleknu pred sam kraj kad sut stane. Nisam uzeo u obzir da im je rival najbaksuznija selekcija na svijetu.

Pa u I poluvremenu je bilo 10-15 za 3 a u II poluvremenu ocaj.

 

I pored toga su izvukli pobedu...

Link to comment
Share on other sites

Francuzi dobili Turke tacno 50 razlike u prijateljskoj. Doduse Turci bez Senguna, Bitima, Osmana... Glavni igraci im Korkmaz, Sanli i Biberovic. Bas bas tanko. Dal neko zna dal su naturolizovali nekog posle Larkina i Vilbekina ili dal planiraju?

 

A Francuzi stvarno su premocni fizicki i defanzivna sila. Nilikina, Kordinije, Jabusele, Gober, Lesor, Vembi itd. Toliko su jaki na visokim pozicijama da ne osete izostanak jednog Poarjea a brace Fal nema ni na sirem spisku. Ne treba zaboraviti da igraju kod kuce i zato su u par najvecih favorita za medalje.

 

Bas, bas jaka reprezentacija. Okobo, De Kolo, Nilikina, Maledon, Hifi, Batum, Furnije, Kordinije, Kulibali, Hoard, Jabusele, Vembanjama, Lesor, Gober...  

 

Link to comment
Share on other sites

Au sad vidim Zubac protiv Novog Zelanda 29+16 za indeks 43 i opet su izgubili. Hezonja šutirao iz igre 6 od 22. 

 

Teško će ići protiv Grčke koja je sposobna da stegne odbranu žestoko. Mislim da Hrvati nemaju nikakvu šansu protiv njih, a Slovenci samo uz neku svemirsku partiju Dončića plus da prokenja šut za 3 role playere.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Don Dusko said:

Bahami posle Finaca preslisali i Poljsku.

 

Geldao sam tu utakmicu, nisu ih baš preslišali Bahami, držali se Poljaci dugo, držali su priključak ali uvek kad bi se približili Bahami bi se odlepili na 10+ , jednostavno kvalitetnija su reprezentacija od Poljske to se videlo. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

Šut Turske kad je Vembi bio na terenu: 1/24. 

 

15 hours ago, Brat od Korneta said:

Francuzi dobili Turke tacno 50 razlike u prijateljskoj. Doduse Turci bez Senguna, Bitima, Osmana... Glavni igraci im Korkmaz, Sanli i Biberovic

 

Pa McLeod je rekao da su kurton od tima, što znači da idu bar do polufinala :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Darko said:

 

 

Pa McLeod je rekao da su kurton od tima, što znači da idu bar do polufinala :classic_biggrin:


Da budem iskren, nisam verovao da su kurton (to sam mislio zadnje godine pa su me ovde svi ispljuvali 😄), ali ni ja nisam mislio da ce osvojiti medalju mada su ovi tornjevi u reketu izgleda zaista dosta dosta veliki cheat code. Ali je Turska smesna ekipa, docice pravi izzavoi. Za nedelju dana cemo odmeriti snagu protiv njih, bice odlican test.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...