Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

I ovakvi opet su najbolji. Na svakoj poziciji imaju boljeg igraca od nas osim na centru.

 

Lilard, Kemba, Midlton, K.Lav, Bruk Lopez. Svi sutiraju trojke.

 

Quote

Harison Barns (Sakramento)
Andre Dramond (Detroit)
Tobajas Heris (Filadelfija)
Demijen Lilard (Portland)
Kevin Lav (Klivlend)
Kajl Lauri (Toronto)*
Kris Midlton (Milvoki) 
Majls Tarner (Indijana)
Kemba Voker (Šarlot)
Kajl Kuzma (Lejkers)
Bruk Lopez (Milvoki)
Pol Milsap (Denver) 
Donovan Mičel (Juta) 
Džejson Tejtum (Boston) 
Pi Džej Taker (Hjuston)

 

Link to comment
Share on other sites

Bukvalno se samo plasim lilarda i walkera. To su jedina dva superstara u ekipi. Na centru nisu nista posebno kao i na pf. Kakav love i mislap. Na sg i sf su opasni jer svi mogu da pogode spolja, ali je i to daleko od vrha lige. Ako udju potcenjivacki lako ih neko moze zveknuti

Link to comment
Share on other sites

Ovo je vec sramotno sta se desava u USA reprezentaciji. Treba neko da ih nakanta pa nek neko drugi  ozbiljniji bude svetski prvak. Ono sto smo zaboravili jeste da ova ekipa nikad nije igrala zajedno. Nikad nikad....skupice se 2 nedelje pred prvenstvo i to je to. Bukvalno da nije Grega......

Link to comment
Share on other sites

Mi cemo sa njima u polufinalu ili finalu. Nije Miler, a nece ni Tatum biti prva violina. Ja bih se uvek vise plasio iskusnog veterana sa milion takvih utakmica iza sebe i jednog od najboljih sutera nego jednog jos ne u potpunosti dokazanog igraca. Mene zanima konkretno ta jedna tekma, sad ko je bolji, 02 Miler ili 19 Tatum mi i nije bitno toliko.

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Strana reprezentativna kosarka (SP u Kini 2019.)
  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...