Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

Je l moguće da neće isključiti Vilija?

 

Drugi lakat u glavu u roku od 5 minuta. 

13 minutes ago, McLeod said:

Kontam da Spanci i Svetsko mogu da osvoje ako budu sudile sudije koje ce da pustaju da oni biju druge, a drugima sviraju svaki kontakt.

 

Bolesno suđenje. I bolesna nacija, koja i na prijateljskoj mora da bije, krade i radi sve što ne treba, samo da dobiju tekmu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasan koncept citav da zoves radi promocije pripremnog meca - NBA superstara da dodje sa svojom reprezentacijom (jer da se ne lazemo da on nije tu niko ih se ne bi ni sjetio), da citavu utakmicu bijes nemilice tog istog tipa i das mu 4 faula na 7 min do kraja 3/4 za neke gluposti dok ovamo sa laktovima ljudi masu i nista 😄 Ono napravis hype i zoves ljude da dodju da ga vide kako ga biju Joel Parra i Alberto Diaz, jer je publika sigurno njih dosla da gleda i zeljna je njih dvojice, dok on odigra nekih 10-15min zbog problema sa faulovima u koji ga uvedes jos u prvom poluvremenu. Ja bi bar trazio dio tih para da mi vrate.

 

Nesto slicno je i u Grckoj bilo prosli put kad je Doncic izasao zbog povrede isto u 3/4 a Cancar se kasnije sjebo na istom mecu.

Edited by MrTwister
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, MrTwister said:

Meni nije jasan koncept citav da zoves radi promocije pripremnog meca - NBA superstara da dodje sa svojom reprezentacijom (jer da se ne lazemo da on nije tu niko ih se ne bi ni sjetio), da citavu utakmicu bijes nemilice tog istog tipa i das mu 4 faula na 7 min do kraja 3/4 za neke gluposti dok ovamo sa laktovima ljudi masu i nista 😄 Ono napravis hype i zoves ljude da dodju da ga vide kako ga biju Joel Parra i Alberto Diaz, jer je publika sigurno njih dosla da gleda i zeljna je njih dvojice, dok on odigra nekih 10-15min zbog problema sa faulovima u koji ga uvedes jos u prvom poluvremenu. Ja bi bar trazio dio tih para da mi vrate.

 

Nesto slicno je i u Grckoj bilo prosli put kad je Doncic izasao zbog povrede isto u 3/4 a Cancar se kasnije sjebo na istom mecu.

Znaš kako ja to kontam kao toreadorsko matadorski mentalitet kod njih.

Vole oni tu vrstu zabave tj izivljavanja. Dok ih ne načepis.

E sad mi dinarci smo druga sorta. Al volimo da se koljemo međusobno. 

Inače dobra su repka i ima tu materijala svake vrste a  i majstor je na klupi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, odupri se ludilu said:

Znaš kako ja to kontam kao toreadorsko matadorski mentalitet kod njih.

Vole oni tu vrstu zabave tj izivljavanja. Dok ih ne načepis.

E sad mi dinarci smo druga sorta. Al volimo da se koljemo međusobno. 

Inače dobra su repka i ima tu materijala svake vrste a  i majstor je na klupi.

U Grckoj je isto tako bilo, izbili ih sve do jednog ko konje, Doncic vidio koliko je sati i izasao nedje pocetkom 3/4, presing po citavom terenu ka da su juniorski mecevi, kako neki larenzakis i agravanis tu "dominiraju" vs nba superstara, mislim bravo legende svaka cast. Pripremni su mecevi, to koristis da probas neke stvari, testiras neke igrace koji mogu da pomognu, procjenis neke limite ekipe a ne da mjesec dana prije prvenstva dodjes u situaciju da gledas samo tipove koji su ti zdravi da povedes i da se nadas najboljem. Ovi i u jednom i u drugom mecu vise proveli zaleci se na svaki faul sto su dobili sudijama nego sto je tu nesto kosarke vidjeno ili nesto drugacije probano, vise takmicarski no pripremni mec. Grcka oba meca na Acropolis kupu izgubila uostalom. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Španci i Grci i prijateljski turniri. Koji je to level sebičnosti i šabanizma.
Kakvo crno uigravanje kombinacija...Wili Gomez nakon 6 NBA sezona dobro nije večeras nekom izlomio vilicu u pripremnoj utakmici.
Luka ga nakon onog lakta na Prepeliču čovečanski pita " čemu ovo ? ".
Nikad gospoda.
https://www.facebook.com/591351139/posts/pfbid0348ZvkRPoTBSfNediwDSpezHMssm6FMsiYE3gC29DQThkGY6X7VV2hsJPxzwUSeZl/?mibextid=NOb6eG






  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Večeras u 21:30 Ameri igraju protiv Slovenije.

 

Ovo će biti ružno. Imam utisak da je Slovenija primila 100 poena na svakoj tekmi od početka priprema, uključujući i skromnu CG.

 

Nego, kako im igraju dva Amerikanca?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Juancho i Willy u superstar modu kad igraju za reprezentaciju

sledeci i Aldama

 

Realno im ne treba naturalizovani igrac na pleju

imaju Njuneza,Diaza,Jaime Fernandeza,Brizuelu

steta sto ne igra Rubio(zasitio se kosarke,

sa 33 godine ima 20 profesionalnih sezona)

 

A mi jos uvek ih potcenjujemo

iako skoro na svakom turniru osvajaju medalje

secam se 2019,kakvo je to bilo potcenjivanje,pa i 2022

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mogu li se negde videti sastavi reprezentacija za ovaj turnir predkvalfilikacija za OI? 

 

https://www.fiba.basketball/news/fiba-announce-host-countries-for-fiba-olympic-pre-qualifying-tournaments   Ovde ne vidim da ima

 

Edit: Nasao sam. Dosta reprezentacija bez svojih glavnih igraca. Vezenkov, Mykhailiuk, Wilbekin, Larkin...

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...