Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Odakle svima odjednom da pisu o Pengosu? Koji relevantan izvor je rekao da smo u bilo kakvim pregovorima sa njim?

 

Ne kazem da nismo u pregovorima ali mislim da bi nam vise legao Henry od Pengosa ili tipa igraca kao on jer nam fali defanzive na bekovskim pozicijama.

Edited by Vasa123
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, bosMan_jr said:

Kostas je besmislen, mozda bi za skok u vis ili troskok bio dobar

Ima dosta mana da, al daleko od toga da je besmislen.

 

I Olimpijakos se interesovao, pretpostavljam kao neku zamenu za Zan Sarla.

 

Siguran sam da ce ga uzeti neko u El, kao 2/3 centra naravno ne ocekujem nigde da igra 20 minuta.

 

Moze da dobija vecu minutazu kroz Abu i tako napreduje, narocito kada budemo malo odmarali Martina kad nam se ukrsti duplo kolo u El gostovanja i Aba protiv uslovno receno slabijih protivnika.

 

Ako je Adetokumbo besmislen, sta reci onda za Raduljicu ili Cirbesa u ovoj sezoni? Bolje nekog mladjeg ko moze i da napreduje a ima sta da pruzi.

 

Momak je davao vise poena prosecno od Kuzmica sa daleko boljim procentom i to za 4 minuta manje na parketu.

 

Da znam da Kuz bolje branik pik, znam da bolje cuva centre na niskom postu i jos mnogo toga, ali ovo sigurno nisu limiti momka a Kuzmicevi jesu.

Link to comment
Share on other sites

kostas je antikosarkas koji je promasio sport ,takve pajvane ne bi u klub dovodio ni na treningu da popune broj ,ako je ovo istina onda smo mi totalno izgubili kompas i ne znamo gde bijemo sto se moglo naslutiti angazovanjem amatera za trenera

Edited by Darko Pancev
  • Like 6
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Cuj antikosarkas. Kada bi tako gledali mi smo imali 30 antikosarkasa u prethnodih 10 godina. U realnom svetu momak trenira kosarku, ima prednosti, ima mana, neko mu da ozbiljan novac za platu, igra u drugoj najjacoj ligi na svetu i po svemu sudeci nastavice da igra u istoj, samo u nekom drugom klubu izgleda.

 

Nasli da mi otvarate oci manama Kostasa... Hocete da krenem o manama Kuzmica ove sezone u napadu? I onako ce gro minuta ciniti Martin-Mitrovic, ne vidim problem da se momak razigrava kroz Abu. Da necemo da izgubimo od Splita ili Borca jer je igrao Kostas 20 minuta?

 

Sasvim ok opcija da odigra 6-7 min cak i u El, da se odigra neka akcija za lob pas, da udeli neku blokadu i to je to.

 

 

 

Edited by 1945
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 1945 said:

Cuj antikosarkas. Kada bi tako gledali mi smo imali 30 antikosarkasa u prethnodih 10 godina. U realnom svetu momak trenira kosarku, ima prednosti, ima mana, neko mu da ozbiljan novac za platu, igra u drugoj najjacoj ligi na svetu i po svemu sudeci nastavice da igra u istoj, samo u nekom drugom klubu izgleda.

 

Nasli da mi otvate oci manama Kostasa... Hocete da krenem o manama Kuzmica ove sezone u napadu? I onako ce gro minuta cini Martin-Mitrovic, ne vidim problem da se momak razigrava kroz Abu. Da necemo da izgubimo od Splita ili Borca jer je igrao Kostas 20 minuta?

 

Sasvim ok opcija da odigra 6-7 min cak i u El, da se odigra neka akcija za lob pas, da udeli neku blokadu i to je to.

 

 

 

antikosarkas koji zauzima mesta nasoj deci koja su izmislili kosarku za njega! ako ovog pajvana dovedemo onda je ovo pomracenje mozga ,sto se mene tice ja i moja ekipa ovo necemo ici da podrzavamo i za ovo da navijamo ,Covicu Mars iz Zvezde!

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Darko Pancev said:

ti druze onda nisi gledao njegove sposobnosti ,covek jeste za sport ali za sport bez lopte

Pa dobro jel Kuzmic spusta loptu u dribling?

 

Jusufa Fal?

 

Jel Aleks Pojtres spusta loptu u dribling?

 

Zbog cega atletski centar mora da igra sa loptom? 

 

Kako je igrao Mozli u Partizanu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...