Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Ne znam da li Davidovac za nas vredi 800k onda. Jasno je svima da smo imali dovoljno para da zadrzimo Holinsa i Davidovca ali po cenama koje po nas tek nisu vredne njihovih kvaliteta i mana. Covic je pomahnitao i odradio je sve na svoju ruku, ali ja mu sigurno dajem odusak barem dok ne odigramo prvih 10 takmicarskih utakmica, jer ni ja ni bilo ko drugi ne moze da zna kako ce ekipu voditi Vlada Jovanović kome zelim svu srecu ovog sveta. Na papiru to i izgleda jako lose, predsednik na svoju ruku dovodi (skoro) sve igrace (medju kojima i neke sa jakim egom) a trenira ih skoro pa pocetnik, ali hajde da im damo vremena bar dok ne izadju na teren. Najlakse cemo pljuvati predsednika i terati trenera.

Link to comment
Share on other sites

Kad izadjes i kazes zvali smo Lasa ali sno potpisali Jovanovica ! To moze samo Covic,strasno !!!!! Holins i Davidovac su morali ostati jer u odnosu na ove cigre sada nisu bili skupi a bili su u sistemu i osvajali ! Za. Nedovica mislim da je alibi igrac sa povredama a za Hasana mislim da je pojacanje aki dzabe kad na klupi imas dunstera

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kako bi ja volio da ovo sve ovako bude dobro, mislim ovo sa mladim trenerom i ta prica, al tesko je to. Pogledati treba u komsiluk, sa nedodirljivim nista opet nisu uradili, a i prije toga. 

Svakako puna podrska, potajno lozenje i sve to, al jbg....realnost je drugacija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Obozavamo svi Radonju, ali je cesto skoro bio konsenzus da sa njim tesko da mozemo da naparavimo iskorak u EL i slicno. To je tacno, ali bas da probamo tako nesto sa Jovanovicem. To je korak unazad. Kako ce on da se nosi kada dodju utakmice sa kkp. Tu ne igra samo znanje, bec je tu i psiha, poverenje igraca u trenera, znanje da kada se lomi imaju u koga da pogledaji. Da ne bude opet "igrajte šta hoćete".

Ta prica da ce Čović da daje svoje pare je tanka. Jeste on brljiv i mega sujetan, ali moc para je ogromna da bi ih tek tako bacao, ma koliko mu je sujeta sjebana. Tesko to ide. Pa Divac, Danilovic i Pekovic su ultra bogati ljudi, a maltene dinar nisu dali svojih para u kkp. Mozda i jesu nesto, ali minorno u odnosu na ocekivanja.

Doveo bih ja detetu za rodjendan Depeche Mode u nisku tvrdjavu da sam milioner, dao i neku kintu za Mirotica... Takve široke stvari mogu uraditi navijači ponekad, oni koji vode klubove kod nas teško.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, NikadProtivKaline said:

jebemga, mnogo nam 600k za stub odbrane najtrofejnijeg trenera

mnogo nam da se plati carter nekoliko puta godisnje

ali nam nije mnogo 3,6m ukupno  za igraca koji gazi 32. i vazda je bio sklon povredama?

mislim ja volim nemanju, ali to su suludi novci

Znaš kako , realnost je negde na sredini.

Ostin je mlađi godinu dana od Nedovića.

O novcu za Nedovića saznali smo iz grčkih medija, ko tvrdi da je to provereno tačno? I Ostin je propustio mečeve neke prošle sezone. Nedović vezao jako fine 2 sezone ( da kucnem u drvo).

A ako mene pitaš isključivo za tu situaciju baš za njih dvojicu , možda ja nisam u pravu , ali bi dao pre Nedoviću 1M nego Holinsu 650 k.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, StiviKivi said:

Al zato Holins vredi 600,650k za nas?

Baš zato sam imao razumevanje za ne produžavanje ugovora sa njim, jer je u skladu sa našim mogucnostima i normalom poslednih 10ak godina. Sad ni nemam više razumevanja zašto nije produžen

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Ridji said:

Baš zato sam imao razumevanje za ne produžavanje ugovora sa njim, jer je u skladu sa našim mogucnostima i normalom poslednih 10ak godina. Sad ni nemam više razumevanja zašto nije produžen

Nemanja Nedović je došao u PAO posle ne tako brilijantne sezone u Armaniju , koju čak jedan deo i  nije odigrao , sa indeksom 6 u proseku. ( Proverio sam upravo) i čisto sumnjam da je uboo toliko dobar ugovor u PAO koji mu je garantovao više od 750,800 k za sezonu.

Zato je moje mišljenje neko da smo ga mi više privukli dužinom ugovora nego samom visinom istog. Verovatno je na nekoj istoj visini primanja i kod nas.

Edited by StiviKivi
Link to comment
Share on other sites

Znači i sam Čović se hvali kako ulupavamo milione na Nedovića, pri tome maloumno plaćamo obeštećenje, ali i pored toga će ostrašćeni cigani ili zaljubljenici u lik i delo NČ pokušavati da spinuju kako smo platili manje, kako Neda Zvezdino dete igra iz ljubavi, daje popust od 50% i slične gluposti/nebuloze. Što je najjadnije licemerstvo na max, pošto se prethodnih godina podsmevalo tim pričama kad su dolazile od strane  crno-belih ekvivalenata

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Изгледа је газда попиздео што не постоји колико-толико реална симулација кошаркашког менаџера са 3д приказом утакмица, па је решио да испроба концепт у реалном животу играјући се Џи-Ема преко наших леђа. То се никад није добро завршило и нисам оптимиста, али након што је прошао првобитни бес, подршка Јовановићу, уз жељу да докаже да нисмо у праву што не верујемо у његов избор. Мало ко би одбио шансу, али то не значи да је он добар избор и поређења са Радоњићем на почетку су у најмању руку неумесна. Кажу неки паметни људи да је живот сваког човека вредан романа, то можда и јесте тачно, али није сваки роман вредан читања. Ако успе да породи неки битан трофеј, био би то немерљив успех. Али, једном се рађа Том Брејди који од 199. пика постаје најбољи икад. Нешто сумњам да ће Довла преко ноћи постати коуч Кеј, а буквално му је таква трансформација потребна за рвање у овдашњем блату. Не бих имао ништа против да се испостави да је газда визионар, али пре ће бити да је лудак. Оно помињање Ласа је дословно за хоспитализацију.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Ridji said:

Znači i sam Čović se hvali kako ulupavamo milione na Nedovića, pri tome maloumno plaćamo obeštećenje, ali i pored toga će ostrašćeni cigani ili zaljubljenici u lik i delo NČ pokušavati da spinuju kako smo platili manje, kako Neda Zvezdino dete igra iz ljubavi, dane popust od 50% i slične gluposti. Što je najjadnije licemerstvo na max, pošto se prethodnih godina podsmevalo tim pričama kad su dolazile od strane  crno-belih ekvivalenata

Što okarakterišeš pogrešno svakog ko ne misli isto kao ti? Ako za mene nešto nije crno, ne znači da je belo. Ne veruješ portalima kod nas, ali si zato u grčke ( možda i PAO spinove) zaljubljen el tako? Grci su vazda bili ozbiljni u tome...

Hvala Bogu da sam ostrašćen cigsnin ali sam daleko od zaljubljenika lika i dela NČ. Ajmo malo, samo, ono ,znaš... 

Da ne dobijam banove.

 

Edit:

 

Ne vidim gde se ti Čović hvalio da je upumpavao milione za Nedovića.

Upumpavao u Budžet.

Demagogije bez.

 

 

 

Edited by StiviKivi
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, PERICA!!! said:

Kako bi ja volio da ovo sve ovako bude dobro, mislim ovo sa mladim trenerom i ta prica, al tesko je to. Pogledati treba u komsiluk, sa nedodirljivim nista opet nisu uradili, a i prije toga. 

Svakako puna podrska, potajno lozenje i sve to, al jbg....realnost je drugacija.

 

A koje iskustvo kao glavni trener je imao na primer Milan Tomic kad je dolazio kod nas ? Skoro pa nikakvo, Vlada je barem od 2017 prvi trener. Ne secam se da je bila opsta kuknjava kad je Tomic dolazio.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdinho said:

 

A koje iskustvo kao glavni trener je imao na primer Milan Tomic kad je dolazio kod nas ? Skoro pa nikakvo, Vlada je barem od 2017 prvi trener. Ne secam seda je bila opsta kuknjava kad je Tomic dolazio.

Kad je on dolazio mi smo bili u EC. :D

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...