Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Ne verujem sta citam za Nedovica, prosle godine da je bio kod nas usli bi u F4. Nije on kriv sto je igrao po ekipama koje su se raspale.

 

A za Vladu, ne verujem da je istina a i ako je istina, setite se samo da je dobio Zeljka pre sezone na tom turniru. Osvojio je taj turnir sa klincima iz Cibone i bio je medju 4 ekipe u Abi dok mu se nisu povredili Vildoza, Reuvers i Prkacin i bez njih je bilo tesko

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Телеспорт иако је Остојин портал је до сада углавном све погађао. Надам се да ће ово за тренера и Радуљицу да промаше, али делује ми да су и сада у праву.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, NikadProtivKaline said:

zar nema kalina nekog sestrica ili rodjaka koji pika basket u tavankutu, pa da mu izadjemo u susret da trenira sa kkcz?

ovo sa braduljicom je bas heavy

jedino neka cirbes uloga bi eventualno mogla da prodje

Slaviša? 

  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

Ma pun mi je kurac vise Covica i njegovih fiks ideja, kontriranja... Sad ce da izadje i kaze da nema nista od Nedovica i da to protivnicki elementi unose nemir, da se pedantno radi i planira i da ce javnost na vreme saznati iz samog kluba sve informacije.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Chaos Is Me said:

Međutim, ne mogu da prihvatim činjenicu da se jedan od najboljih napadača EL ovde percipira kao neki promašaj sve i da je njegov dolazak posledica lične želje ne Nebojše Čovića nego njegovog unuka (FČ3 beše ima dete, jel?). 

 

Ja pak ne mogu da prihvatim da se na klasično ispunjavanje Čovićevog hira i definiciju populističkog poteza ovde gleda blagonaklono, samo jer je eto igrač talentovan, ume da izmisli poene i šta već. Postoji čitav niz ozbiljnih trenera koji tog istog igrača nisu želeli u svojoj ekipi, al' pošto se nama taj igrač sviđa onda nemamo problem ni sa tim da ga dovede Čovićev unuk, šta ima veze - nek se trener prilagodi (ko god on bio). To je pogrešno na toliko nivoa i meni je iskreno poražavajuće da zvezdina košarkaška publika to ponovo guta... Mada imajući u vidu da je mnogima suština praćenja košarke prelazni rok, letnje loženje na bombe, uključivanje grejalica i sl. ne znam što sam iznenađen (ovde ne mislim konkretno na tebe, da me opet ne shvatiš pogrešno).

 

 

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Radonjić je bio sjajan trener za KKCZ i moj sveukupno verovatno omiljeni lik od kada navijam za KKCZ ali on:

- nažalost više nije trener KKCZ

- nažalost nije baš trenerska gromada u EL okvirima

- nažalost nije baš fleksibilan trener, uglavnom se drži svog principa i ekipu prilagođava svojim zamislima, a ne prilagođava svoje zamisli ekipi

 

Nikakav problem što Radonjić nije više trener KKCZ, sve dok ga zameni neko makar jednako dobar, a poželjno je i bolji... Eto sada kada nam pravo niotkuda uleću milioni od privatnih sponzora neka se dovede Sfeiropulos npr. pa ću egzaltirano da se pridružim hajpu. Ako se pak ponovo opredelimo za to da obesmislimo instituciju trenera i igramo se košarkaškog fantasy-a u ril lajfu, onda je malo reći da mi se cela ova priča gadi.

 

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Jasno je meni da je ovo Čovićeva igranka, leba i igara, bez previše promišljanja. Slično i KKP, vrlo moguće da ćemo i mi jednog dana platiti ove igrarije na raznoraznim BAT arbitražama

 

S tim što KKP na klupi ipak ima najtrofejnijeg evropskog trenera, pa je samim tim i isključena mogućnost da Ostoja dovodi pojačanja na svoju ruku... A za ostalo se slažem da je vrlo slično, samo eto postoji ta ipak značajna razlika.

 

1 hour ago, Chaos Is Me said:

A šta bi ti hteo? Koliko razumem bio si vrlo kritičan na račun prethodne Radonjićeve selekcije, jedan si od onih koji zagovaraju želju za nekakvim iskorakom i sada kada se dovede igrač koji je individualnim kvalitetom objektivno iznad našeg ranga u startu se proglašava neuspeh i propala investicija.

 

Da Zvezda ima kvalitetnog trenera sa vizijom i know how-om kako tu viziju da sprovede i da on sastavlja tim po svom ukusu i isključivo po košarkaškim kriterijumima.

 

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Nije Nedović garant ničega, kao ni bilo koji igrač, i jasno je da dovođenje igrača dok još nemaš trenera jeste jedan klasičan Čovićevski potez, ali plafon je sa njim u teoriji bar malo viši nego sa napadački imptentnijim igračima koje smo imali. Verovatno ćemo se obojica složiti da naredna pojačanja treba da budu malo više defanzivno ili all-round orijentisana.

 

Plafon sa Nedovićem nije ni viši ni niži od onog koji smo imali prošle sezone, jedan talentovaniji bek neće od nas napraviti ofanzivno potentnu ekipu na EL nivou, kao što nisu ni neki igrači sličnog ili čak većeg kvaliteta koje smo imali u bliskoj prošlosti. A to koliko će nam ostati kvalitetnih defanzivaca u ekipi, posebno u spoljnoj liniji, će biti vrlo zanimljivo ispratiti... 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fasper said:

Телеспорт иако је Остојин портал је до сада углавном све погађао. Надам се да ће ово за тренера и Радуљицу да промаше, али делује ми да су и сада у праву.

 

Sama vest je idiotska, ko da mi imamo sta da se dogovaramo sa Vladom, bas ce on nesto posebno da trazi i zateze. Da smo hteli potpisali bi ga pre 10 dana.

Mozda imamo nacelan dogovor sa njim u slucaju da otpadnu prve opcije, verovatno smo sebi zacrtali rok do kada cemo pokusati da dovedemo ozbiljno ime, Vlada cekanjem na ishod ne gubi nista u poredjenju sa tim sta bi mogao da dobije.

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim sto se ljudi cupaju za kosu za Jovanovica, ako hocemo da ustedino neki dinar za igrace on je ok opcija. Necemo da rizikujemo kao sa Obradovicem , da damo kamaru para i na kraju pljuvaza. Plus nije bas znj trener isao je po Amerikama itd itd...

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...