Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Darius Thompson, Caleb Homeseley, Semaj Christon, Jaron Blossomgame....

Nadam se da cemo pojuriti takav tip igraca "ispod radara ", igrace zeljne dokazivanja, a ne neke ispusene EL mustikle...

Moze 1 ili 2 iskusna EL igraca ali treba vise pojuriti ovakve jeftinije i dostupnije varijante igraca.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darko Pancev said:

Ne verujem u tu informaciju to bi bio vrhunski kretenizam !

 

1 hour ago, Darko Pancev said:

Konkurentni smo sto bi rekao Covic ,samo jos pojacanja ,ako su kao namestu trenera mozemo da se pozdravimo i sa f4 kls,za drugo i da ne pricam

 

1 hour ago, Darko Pancev said:

Ako se to desi oterati sve iz uprave i ne dozvoliti da uzmu pare predvidjene za ovu sezonu

 

8 minutes ago, Delija Zabalj said:

Puna podrska novom treneru !


:18:

Edited by Nelson Bighetti
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NikadProtivKaline said:

ne radi se o godinama, vec iskustvu

ne ide to bas tako, bum i trener si EL zvezde, bez ikakvog prethodnog iskustva

na prste jedne ruke mogu da se izbroje uspesni takvi projekti

 

Nista, onda daj Uvalina, on ima iskustvo vodjenja tima u EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Webad said:

Sto losiji rezultati na pocetku sezone, vece sanse da se Covic skloni 😉

Таман доћи ће из минус 100 до минус 37 посто шанси да се склони.

 

Већ је рекао да ће се повући ако опет дођемо у ситуацији као 2017 и ео га још је ту.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Webad said:

Imamo bas velike ambicije u novoj sezoni. Bravo za gazdu 💪

 

Kad Vlada bude izgazio Zoc-a, bice vam zao sto niste bili uz njega od pocetka:s_d:

1 hour ago, necke said:

Mile napisa informaciju i nestade. 

Koliko je to uopste relevantno?

 

Ja se nadam da ce da pogresi kao prosle godine kad je pisao da je Bjelica njihov. Mada sad mislim da je vrlo realno da je ovo tacno.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Nenad010 said:

 Do poslednjeg trenutka cu se nadati da ovo nije istina

 

Ok. Ali stvarno se pitam, cemu su se ljudi nadali? Sferopoulus je biu ocigledan SciFi. Ivanovic je lud ko struja i verovatno bi se poklao sa covicem jos pre pocetka sezone.

 

Znaci ostaje eventualno jura zdovc i fmp ergela. Tako da po meni ovo nije nije uopste iznnenadjenje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imam jednog drugara trener je ŽKK u Požegi i zvezdaš je do koske,a sigurno je jeftiniji od Vlade.Sve su to faktori koji ga pretenduju ozbiljno za klupu KKCZ.

Tako da ako neko iz uprave čita ovaj topik neka razmisle,kad već pravimo cirkus i sprdnju od kluba daj da to dignemo na malo veći nivo,ne podcenjujući oba trenera.

Edited by Siki
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, daba said:

Marcos je  prvi objavio, a meni Marcos deluje ozbiljno i neko  koji godinama ima dobre informacije

 

Moze biti da sam previdio Marcosov upis. A znam da je dobro informisan.

 

Ali i Mile u zadnje vreme kad nesto decidno napise to je obicno to

Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

 

Moze biti da sam previdio Marcosov upis. A znam da je dobro informisan.

 

Ali i Mile u zadnje vreme kad nesto decidno napise to je obicno to

Pa napisao je Markos srećan nam Alimpije a nije Alimpijević mislim tako nešto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno ne vidim neku drugu mogucnost od Jovanovica. Stranac u Srbiju nece bez milion, Alimpije kaze da nema izlaz iz ugovora,stare kuke su ipak prestare za ovaj danasnji ritam. Nista jos 50 stranica pamfleta i suza za Radonjom pa mozda prihvatimo realnost da je izbor nikakav i da citav region vrti jedne te iste trenere. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kankkunen said:

Nije ...

 

juce u prenosu tekme rece lik da jeste 

 

12 minutes ago, Borky said:

Ja stvarno ne vidim neku drugu mogucnost od Jovanovica. Stranac u Srbiju nece bez milion, Alimpije kaze da nema izlaz iz ugovora,stare kuke su ipak prestare za ovaj danasnji ritam. Nista jos 50 stranica pamfleta i suza za Radonjom pa mozda prihvatimo realnost da je izbor nikakav i da citav region vrti jedne te iste trenere. 

 

zasto strani igraci zele da dodju a strani trener ne bi za 500k?

 

to su chovine price 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ljubitelj baklave said:

U prvom mandatu je ostao 4 sezone, jer je tako hteo COVIC, a ne zato sto je Dejo imao kud da ide, gledaj od 2015 kad je uzeo ABA ligu, vec 2017 je otisao cim je stekao ime nakon tih uspesnih sezona, pre 2015 je mogao da ode samo u Buducnost, tako da od tih 4 sezona, dve ne raacunam, jer je bio NIKAKAV sa aspekta rezultata u ABA ligi. 

 

Ove sezone odmah pobegao, i sada mi pise pismo iz Atine sa ljubavlju kako nas voli, pa volim i ja tebe Dejo, ali ipak nisam ovca za sisanje i imam neki svoj stav i razmisljanje, bazirano na ova dva mandata. 

 

Vrhunski trener za KKCZ, ali NEPOUZDAN za bilo kakvu duzu saradnju. Osim ako imas 1.5 mil za Kalinu i 700k da izvadis iz dzepa za Hollinsa i da ispunjavas sve zelje , carter i slicno, kao da Covicu padaju pare iz sns limar ostaja novcanika/ sns novcanika. 

 

 

Samobanuj se.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Ceniš da bi Čoviću trebalo više vremena da ga nagovara, pa je od juče do danas malo? 

Tesko mi je da poverujem u tu pricu iskreno, prvo je covek sam demantovao da su ga zvali  iz Zvezda. 

Drugo, Radonjicu je nudjeno 1m za 2 sezone, i sad od jednom se interesujemo za ovog mucenika kojem je najjaci klub kojeg je vodio Cibona.. Daj nemoj da se zajebavamo.

Ili vam neko baca gas jako sa tom informacijom, ili ste se dogovorili da nas malo podjebavate,jedino logicno.. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...