Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 minute ago, Ljubitelj baklave said:

Nek ide Radonjic, vec je jednom otisao i nista nije uradio u Bayernu, nece nista da uradi ni u PAO-u, iako bih voleo, drag mi je, ali on je jednostavno kao Vujosevic, endemska biljka koja uspeva samo u odredjenim uslovima, neko bi rekao , trener bez rominga, ali i takav je perfektan fit za KKCZ, kao sto je i KKCZ perfektan fit za njega. 

 

Sve mu najbolje mu zelim svakako, ako ode , ali nisam siguran da ce mu Covic opet otvoriti vrata za treci mandat. 

Logika "nek ide, ali bilo bi dobro da se sto pre vrati"

 

Sto je najgore deluje mi da i Covic tako razmislja.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ljubitelj baklave said:

Nek ide Radonjic, vec je jednom otisao i nista nije uradio u Bayernu, nece nista da uradi ni u PAO-u, iako bih voleo, drag mi je, ali on je jednostavno kao Vujosevic, endemska biljka koja uspeva samo u odredjenim uslovima, neko bi rekao , trener bez rominga, ali i takav je perfektan fit za KKCZ, kao sto je i KKCZ perfektan fit za njega. 

 

Sve mu najbolje mu zelim svakako, ako ode , ali nisam siguran da ce mu Covic opet otvoriti vrata za treci mandat. 

Sa Bajernom ima 2 nemacka prvenstva(jedan treners se bas muci da ih osvoji a trenirao je Partizan) 1 sezona borba do skoro poslednjeg kola za TOP 8...

 

Ako  je to nista...Jbg.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Odvratno saopstenje. Tipicno covicevsko kada je nervozan, kada se stvari ne odvijaju onako kako je zamislio.

 

Jedini slican slucaj koji pamtim je Ostojina kretenska izjava u vezi Trinkijerija, kako mu je klub dao odlicnu ponudu za nastavak saradnje, a dobro znamo kako se to zavrsilo. Cak ni limar nije bas ovako ultimatumski neprimereno naveo datum do kada trener mora da se izjasni.

 

Ako su sanse da Dejo ostane jutros bile 20%, posle ove svinjarije su 2%.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Nek ide Radonjic, vec je jednom otisao i nista nije uradio u Bayernu, nece nista da uradi ni u PAO-u, iako bih voleo, drag mi je, ali on je jednostavno kao Vujosevic, endemska biljka koja uspeva samo u odredjenim uslovima, neko bi rekao , trener bez rominga, ali i takav je perfektan fit za KKCZ, kao sto je i KKCZ perfektan fit za njega. 

 

Sve mu najbolje mu zelim svakako, ako ode , ali nisam siguran da ce mu Covic opet otvoriti vrata za treci mandat. 

 

Nadajmo se da će mu sledeći put vrata otvoriti sposobnije rukovodstvo.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Не знам колико је релевантно али на једном другом форуму кажу да је саопштење дато чисто про форме и да тражимо новог тренера.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Да сам гиф мајстор као неки овде, поставио бих ултиматум Марвина Марсовца астро-Душку Дугоушку у коме му прети речима да ће га дезинтегрисати, а овај му пошаље одговор у виду метка који се отвори и опали му у главу. Мислио сам да је удбаш нешто научио од пре пет година, али изгледа да идемо поново укруг. Ово ниједан човек са имало самопоштовања не би прихватио.

marvin-the-martian-no-you.gif

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Да сам гиф мајстор као неки овде, поставио бих ултиматум Марвина Марсовца астро-Душку Дугоушку у коме му прети речима да ће га дезинтегрисати, а овај му пошаље одговор у виду метка који се отвори и опали му у главу. Мислио сам да је удбаш нешто научио од пре пет година, али изгледа да идемо поново укруг. Ово ниједан човек са имало самопоштовања не би прихватио.

 

Covic je namerno ovo uradio, zato sto ZNA da Radonjic NECE da ostane, pa ovako malo da ga dosoli i da okrene javnost protiv Deje, stare udbaske fore, verovatno se oseca i povredjenim Covic sto ga napusta sada, ali nista novo od njega i neocekivano. 

Tako da ako Radonjic ode, to SIGURNO nece biti jer je izdao saopstenje, bas naprotiv, saopstenje je samo posledica neuspelih dogovora. 

 

Licitacija moze da pocne, Alimpije, Mitrovic ili neki spanski mladi trener tj stranac. 

 

Link to comment
Share on other sites

Još samo da izda saopštenje Čović gde se Radonja viđao sa navijačima iz partera B i koje su pesme pevali pa da slobodno promoviše Vladu Jovanovića za trenera a Fićko da bude umesto Dozeta. Već smo gledali ovaj scenario gde su svi drugi krivi čak i igrači i trener samo prepodobni nikad nije zgrešio. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Radonja said:

Sa Bajernom ima 2 nemacka prvenstva(jedan treners se bas muci da ih osvoji a trenirao je Partizan) 1 sezona borba do skoro poslednjeg kola za TOP 8...

 

Ako  je to nista...Jbg.

 

Editovao sam, jeste nesto, naravno, ali u Evroligi Trinkijeri je imao mnogo bolja izdanja. Ocito da uprava nije bila zadovoljna sa necim, cim nisu produzili saradnju. 

Link to comment
Share on other sites

Iako su šanse male nakon ovog odvratnog saopštenja da Radonja ostane, sačekajmo sa licitacijom trenera dok ne bude zvanično. Bar je toliko Dejan Radonjić zaslužio. A i Zvezdan je valjda navijač komšija, ne razumem zašto se spominje.

Edited by Čvarkov
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, L' Imperatore said:

Opet je naslov malo bombastičniji nego saopštenje samo

 

Ali je pominjanje bilokakvih rokova bilo nepotrebno i daje taj neki ultimatistički ton celoj priči. 

 

Suma sumarum, ne miriše na dobro

Pominjanje rokova nije najljubaznije, ali s druge strane i klub mora relativno brzo da zna na cemu je. Da se na ovaj nacin to objavljuje me cini pesimisticnim. Lici na klasicno CYA saopstenje. Opet kazem, imam donekle razumevanje za to.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Nek ide Radonjic, vec je jednom otisao i nista nije uradio u Bayernu, nece nista da uradi ni u PAO-u, iako bih voleo, drag mi je, ali on je jednostavno kao Vujosevic, endemska biljka koja uspeva samo u odredjenim uslovima, neko bi rekao , trener bez rominga, ali i takav je perfektan fit za KKCZ, kao sto je i KKCZ perfektan fit za njega. 

 

Sve mu najbolje mu zelim svakako, ako ode , ali nisam siguran da ce mu Covic opet otvoriti vrata za treci mandat. 

Za pocetak, u Bajernu je pored trofeja uzeo i svaku platu koju je zaradio, da ne poverujes - na vreme.

Onaj mentol iz Pao-a jeste upravo to, ali ce Dejo bar imati budzet i neku slobodu u dovodjenju igraca, sto je kod nas bila promenjiva kategorija, ne krivim Covica ali to je cinjenica.

Ako mu Covic ne bude otvorio vrata treci put to samo moze biti na stetu Zvezde jer je Dejo, kao sto si i sam rekao, perfektan za nas, sto ne znaci da ne treba da ode u inostranstvo nakon zasicenja i vrati se nakon nekog vremena.

 

I jos nesto, on je bolje prosao u Bajernu nego mi sa njegovim naslednicima (da nije bilo izbacivanja Rusa Trinki bi imao slabiju sezonu nego onomad Radonja, i to sa vecim budzetom i kontinuitetom tog budzeta), Covic je morao da pojede ono sto se ne jede ne bi li ga vratio nakon toga, nemoj se cuditi ako se isto ponovi kroz par godina.

 

Ovo sve naravno u slucaju da ode, ja cu se do poslednjeg momenta nadati da ostaje i da cemo biti konkurentni naredne sezone, on i Covic su bili osovina koja je donela rezultate, poremeti li se to ponovo bice gadno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...