Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Quote

KK Crvena zvezda mts nastavlja i narednih dana sa konkretnim aktivnostima u prelaznom roku u kome su redove našeg kluba već pojačali Nedović, Martin, Holins, Ilić… a o narednim akvizicijama javnost će biti obaveštavana isključivo preko zvaničnih platformi kluba.

 

Kad smo vratili Ostina?

 

Putujuci cirkus od kluba...

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bosMan_jr said:

Od svih forumasa, komentari su ti ubedljivo najgori, mislim opet nista licno iako jeste malo licno. 
Nemas nikakve veze sa kosarkom, mislis da postoji nesto sto se zove player opinion, uneo si duh najgorih predstavnika RSB ovde. 
Kazem najgorih jer je tamo bilo odlicnih analiza i poznavalaca kosarke, ali je jako puno bilo ovakvih kao ti, cije je znanje nula, lozenje na prelazni rok i grejalice 10, a botovanje 10+.

 

Otprilike se u tvojim lajkovima vide saborci

Lakse mi je kada ti to napises...😁 Napisi jos nesto, mozes ti to i bolje. 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt kao da je dosao Ben Atkins ,ako se tako zvao lik iz knjiga za engleski u srednjoj skoli 😁

 

Mnogo ste razmazeni , nisam znao da ima toliko strucnjaka za basket, a sezona nije ni pocela

Edited by Filbi
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ikebana

 

To sam i napisao kad je Jovanovic dosao,namenjena uloga kao komsijama u fudbalu,ali me ponese ovo oko  Singltona i Sabaza

 

Insajderi najbolje da vise nista ne pisu,vozaju ih iz kluba da ne izbije revolt i nezadovoljstvo a ni sezona nije pocela

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Marokanac said:

Obzirom da veze nemam ko je ovaj (kao ni 99% drugih koje pominjete), na osnovu procitanih upisa, sticem utisak da lik ne zna loptu voditi. Je l' bas toliko los, u pm?

 

Naravno da nije, sasvim pristojan EL igrac. Vidi sta se pisalo o Singltonu kad je izasao rumor, maltene kao da treba da dodje Milko Bjelica, a sad se place za njim kao da je Entoni Dejvis licno.

  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...