Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

17 minutes ago, Snjofko said:

Ne kapiram kmecanje zbog Tea, sto se ne kmeci zbog Nedovica?

 

Bolje Nedovic da bude opcija sa malo minuta i da ulazi cisto da promeni tempo utakmice kada treba. Uvek jedini fudbaler medju smekerskom reprezentacijom, SNSovac, mozete uvek uci na instagram da vidite kakav je sabanoti. Sto nije problem, da nije isti takav i na terenu.

 

Kuka se petnaest godina na Teovu odbranu, a Australija nam da 14 poena u prvom poluvremenu u polufinalu OI-u sa Teom koji je skoro  sve vreme  bio na terenu i bio najbolji igrac. Kako neko moze tolika defanzivna rupa da bude, prakticno igrac manje u odbrani, a da tim koji predvodi primi 14 poena u prvom poluvremenu?

 

Nek grize Holand na 2 uz Tea, nek igra malo i sa Markovicem, uvek sam pre za Tea nego Nedovica koga treba skloniti da puni botove u ABA ligi i igra garbidz tajm ili ako ga ide kad su ozbiljne tekme.

 

Kmeči se jer ne postoji tim koji može da zakrpi toliki broj defanzivnih kratera. Jedan pa ajde i dvojica (recimo Nedović i Šabaz još nekako, uz puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunoooooooooooo muke, ali sve preko toga je put u propast.

Mi smo sve što smo osvojili u zadnjoj deceniji osvojili odbranom.

 

Može recimo Teo UMESTO Nedovića, ali nikako i jedan i drugi.

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, grati said:

Koje lose poteze ti vidis?

 

Nedovic je dobio bukvalno sam Radonjicevu ekipu

Holland, Martin i Ilic su dobra pojacanja.

 

Sabaz ako dodje vrhunsko pojacanje sa 11ppg u NBA i sipao 33 poena dream timu Uniksa koji su nas odvalili u pioniru 20 razlike.

 

To sto se prica za Zorana Nikolica i Raduljicu, to klinci sa instagrama lupaju

 

Loši potezi:

- Nezadržavanje kičme ekipe Radonjić+Kalinić+Hollins.

- Nerazjašnjen status White-a.

- Gluposti oko javnih nastupa u vezi Lasa (pa i Radonjića)

 

Da ne prejudiciram stvari, ali neki unutrašnji osjećaj mi govori da su loši potezi takođe:

- Potpisivanje skoro početnika da vodi supertim u nastajanju.

- Nedović za 1.1mil+300k obeštečenja mi je pretjerano. Mislim da se mogao naći za te pare fantastičan 2-way igrač.

- Ako se već doveo Neda, onda komplementarna bekovska linija je trebala da je prioritet. Shabazz i Teo jesu prvoklasni majstori, ali nama je potreban drugačiji profil igrača. Pogotovo ako pričamo o tim suludim ciframa 1.7mil + obeštečenje.

 

Dobri potezi su Ilić, i ja mislim Holland. Martin je ok, vidićemo kako će ići saradnja sa bekovskom linijom. Opet mislim da smo trebali dati tih 800k na masu, nekog ko će postavljati armirane blokove, biti opasnost na niskom postu, donijeti raznovrsnost među centrima (nama je ta uloga namjenjena na Z, ili još gore Radulju).

Edited by Princeton
  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, major josip said:

 

Mislim da sa Teom i Šabazom nećemo biti ni 10., kakva borba za F4...A potrošićemo brdo novca.

 

otkud teorija da dolaze i jedan i drugi? ako dolazi jedan, super a svakako treba razmisliti o schilbovanju ivanovica u obe verzije

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

 

Kmeči se jer ne postoji tim koji može da zakrpi toliki broj defanzivnih kratera. Jedan pa ajde i dvojica (recimo Nedović i Šabaz još nekako, uz puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunoooooooooooo muke, ali sve preko toga je put u propast.

Mi smo sve što smo osvojili u zadnjoj deceniji osvojili odbranom.

 

Može recimo Teo UMESTO Nedovića, ali nikako i jedan i drugi.

A može li Teo umesto Džonija

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, major josip said:

 

Napisaše i Mile, Marcoss i još par ljudi da pokušavamo da dovedemo obojicu. Tj. da je Šabaz završen, a da se sa Teom pregovara. 

 

ne verujem u taj scenario, iako verujem da su im tako rekli

..čak i da zanemarimo defanzivu (gde računam i defanzivni odron nedovića na SG), nema logike u minutaži da dolaze obojica.

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

otkud teorija da dolaze i jedan i drugi? ako dolazi jedan, super a svakako treba razmisliti o schilbovanju ivanovica u obe verzije

 

Realno potpuno nepotreban igrac na ovaj sastav sto se spominje.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, srlepajce said:

Jedino ako ce Pefi otici

Cudno da za njega nije ozvanicen produzetak ugovora

Quote

Stefan Marković od ponedeljka uveče novo je pojačanje KK Crvena zvezda mts!!!

Iskusni plejmejker i trofejni reprezentativac Srbije je sa crveno belima potpisao ugovor do kraja sezone 2022/2023!

Link

 

Link to comment
Share on other sites

Deja vu. Lamentiranje i naricanje nad prokletom nad sudbinom i onda vidi vraga, opet slavlje na Kališu i brojanje trofeja.. Some poeple never learn from mistakes. Ako smo dosad osvajali titule obranom možda it's high time we won a championship by outstandingly playing offense 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, major josip said:

 

Napisaše i Mile, Marcoss i još par ljudi da pokušavamo da dovedemo obojicu. Tj. da je Šabaz završen, a da se sa Teom pregovara. 

 

Šabaz kad je bio dogovoren, Teo već stigao u BG, pa im bilo glupo da ga ne ispoštuju za razgovor 😁

 

Stvarno nevjerovatno zvuči da ih obojicu možemo priuštiti, i da uz to imamo neki timski plan sa tom bekovskom postavom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Polako, docice i on na red. Sad su koncentrisani na Tea 

 

mislim da su ljudi generalno biased kada neko flexuje mišiće i viče "AAAAAAAA" = to znači da mu je stalo

kada igrač ne pokazuje emocije, onda je lelemud kojeg nije briga

-> pa na osnovu toga grade simpatije. jedan od retkih izuzetaka je davidovac, dovoljno je dugo bio u zvezdi da bi skapirali da eksterne manifestacije emocija nisu presudna stvar.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Laki21 said:

 

Kmeči se jer ne postoji tim koji može da zakrpi toliki broj defanzivnih kratera. Jedan pa ajde i dvojica (recimo Nedović i Šabaz još nekako, uz puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunoooooooooooo muke, ali sve preko toga je put u propast.

Mi smo sve što smo osvojili u zadnjoj deceniji osvojili odbranom.

 

Može recimo Teo UMESTO Nedovića, ali nikako i jedan i drugi.

Znam, ali sam siguran da bi se kmecalo za Tea i da Nedovic nije dosao, a Nedovica svi smatraju velikim pojacanjem.

 

A i samo potpisivanje Tea na ovaj tim je bez da znamo sta su uslovi. Mozda je Teo nezadovoljan, mozda i oni hoce tamo da ga se odreknu zbog njegovih mana, mozda bi on kuci i da nema neku veliku ulogu i ne trazi veliku platu... Sta bi falio onda da pomogne sa nekom manjom ulogom i platom?

 

Naravno, trosenje velikih para na njega je ludost, narocito na ovaj roster. Ajde da imamo ratnicki, defanzivan roster pa da nam fali madjije.

 

Ne zna se nista, a osecam tu iracionalnu mrznju prema legendi nase kosarke i dugo je to vec tako, da se ne lazemo. To mi smeta u sustini. A onda neki pricaju da bi tim sa dusom, srcem, bla, bla... Teo je jedan sin jugoslovenske/srpske kosarke i u njemu je sadrzan sav onaj vic koji nam je omogucavao da pobedjujemo vise, skocnije, jace, skuplje...od sebe decenijama.

 

Ne ide to da se jeftinijim Amerikancem ide protiv skupljeg Amerikanca i ocekuje pobeda. Npr Nedovic je klasican americki igrac iako je Srbin.

 

Tako da, prvo videti da li je patka, pa onda videti za koliko para, pa onda videti hoce li jos neko doci i ko, pa onda tek, ako je sve nepovoljno po nas, kukati.

 

Ovde se prihvatio Sabaz kao cinjenica, a nigde potvrde. Sta ako ide Teo i neki jos plej koji kida odbranu?

 

Ali opet znam da bi se kukalo jer postoji alergija na Tea.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...