Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

3 minutes ago, major josip said:

PG Henry, Ivanović, Marković

SG Nedović, Hollins

SF Kalinić, Dobrić, Lazarević

PF Singleton, Ilić

C Martin, Kuzmić, Mitrović

 

Da nam nisu otišli trener, Kalinić i Holins (a bile su dobre šanse da sva trojica ostanu) ovo bi bio tim koji bi bio favorit za top 8 možda i nešto više, a koštao bi skoro isto kao ovaj sa Šabazom i Teom i Holandom koji je barem 30% slabiji i to ne računajući trenera.

Sigurno bi Radonja uzeo Singltona i Nedovica😂

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Manoly said:

Bogi stari druze, ima ovde mnogo toga pod krilaticom "valja se nesto iza brega" i to u jako negativnom kontekstu po nas kk. Zato neki i pisu da odredjene stvari ne treba ovako da se rade, pocevsi od toga da nismo zadrzali sistem koji "pije vodu".

Slažem se sve dobri moj, samo nije dobro kad si nemi posmatrač, nije ni dobro kad si dobrano iznad konkurenta, a nije ni dobro kad si u ravni sa istim.. Nekako mi deluje da stvari kako god okreneš ne mogu biti normalne i zdrave, a skala eksplodira u jako kratkim amplitudama od katastrofalne do bajne. Nema sredine 

 

 

Moje mišljenje o svemu ovome ću izneti kad završimo ovo nadjebavanje kome je veći, da prostite 

Edited by Боги
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je red da se uz Shabazza i Tea dovedu još i Jrue Holiday i Marcus Smart jer taman bi oni uz eventualno Lazića iz prajma mogli da pokrpe sve defanzivne rupe na bekovskim pozicijama.

 

Sve u vezi ovog kluba počev od momenta odlaska Radonjića (osim dovođenja Martina koji je dobar igrač i plaćen po tržišnim uslovima a u okviru nečega što je realno za klub poput KKCZ) je potpuno degutantno.

  • Like 15
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo postaje zalosno sta se radi ,uzeo bi ja sve te ulozene milione u oba kluba i podelio klubovima po Srbiji ,svima isto pa da vidimo ko vredi !
Ovi papci Ispadnu u osmini finals ec sad dovode igrace po 2 miliona ,ni mi nismo nista bolji !!!! FUJ!!!!

Edited by Darko Pancev
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Боги said:

Ne ulazeći uopšte u pojam konstrukcije tima, jako zanimljivo mi deluje činjenica da je u toku parastos a klub je pred potpisom aktuelnog šampiona EL, igrača sa preko 300 utakmica u NBA i jednog od najvećih plejmejkera u istoriji Evropske košarke

 

Atmosfera kao da u najmanju ruku vraćamo Luku Drču i Andriju Milutinovića. Opet ponavljam, razumem sve, samo mi zanimljivo da podvučem paralelu. Mnogo smo porasli 🙂

 

Zapravo je ovo najbolji pokazatelj da nismo porasli uopšte, samo je neko baš sada doneo odluku da ulupa degutantno mnogo para u hleba i igara, a onaj koji je privatizovao klub i bez zvanične privatizacije je rešio da te pare potroši na ispunjavanje ličnih hirova, kao poslednji skorojević.

 

  • Like 14
  • Love 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Opustite se, gledamo i uživamo... biće vremena i za proklinjanje zle sudbine, batice, čove i snsa... kad hoće da nam daju leba i igara (daj bože da bude struje bar u Pioniru i Areni, da se ne ponovi Čair sa Belgijom), ajde da uživamo u njima... 

Link to comment
Share on other sites

Jbt, onaj tim iz 2014/15... Jaka, Markus, Djenka, Cirbi, Danga, Laza, Bobi, Luka, Kalina, Jovic... Kakvi su to igraci, likovi... Da se identifikujes sa svakim posebno, sa celim timom... Uzivanje, emocija, svi su disali kao jedan, nisi imao utisak da im je samo stalo do para. Proslogodisnji je bas licio na to. Ovo sada....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...