Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

U sezoni kada Partizan ulaze desetine miliona u tim i kao hocemo da im pariramo, bas ima smisla dovoditi rekreativca na mestu prvog pleja.

ili cemo ici u trku sa njima i dovesti kvalitetno resenje, coveka koji moze da im parira, a to Teo nije mogao ni protiv Trinkijerijevog Partizana pre dve godine ili da biramo drugi koncept i ulazemo u buducnost.

 

To sa Teom ce se zavrsiti kao onomad sa Rakocevicem, okacicemo mu dres na vrh dvorane da bi ga naterali da ode u penziju.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, medobrundo said:

 

Izvoli

 

Hvala, promakao mi je.

Vasa, Jokic, Bobi, Simke, Muta, Grbovic, Gurke, Nesa Ilic i ostali maloumni kosarkaski radnici nisu...nazalost Nedovic jeste. Odbojkasi i vaterpolisti i dalje vode (nisam pogledao utakmicu repke u ova 2 sporta bar 7-8 godina), ali to nije opravdanje.

Naravno, mi ih svakako gledamo zbog basketball skills, ne morala ili inteligencije.

Link to comment
Share on other sites

.

2 minutes ago, Everlook said:

 

 

To sa Teom ce se zavrsiti kao onomad sa Rakocevicem, okacicemo mu dres na vrh dvorane da bi ga naterali da ode u penziju.

 

 

Neka bude tako ako mora, makar cemo okaciti dres KKCZ koji je nosio jedan od najvecih majstora koje je ova zemlja ikada imala

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wesley Sneijder said:

.

Neka bude tako ako mora, makar cemo okaciti dres KKCZ koji je nosio jedan od najvecih majstora koje je ova zemlja ikada imala

 

 

Ajde onda da dovedemo Sasu Djordjevica, ima vise smisla. 🤔

 

1. Bio je veci majstor od Tea, dosta.

2. Mogao bi vise da pomogne treneru.

3. Suska se da ima veze i u KSS, kao zna predsednika.

4. Ne bi morali da gledamo onaj klip sa Jelisavetom svuda po socijalnim mrezama.

5. Najvaznije. Trazio bi manje minuta na terenu i pravio manje stete.😉

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mile1 said:

Koliko znam i Radonjic je bio na inauguraciji Vucica mislim i da je Bobi bio sa njim. Jedna od vecih mrlja u karijeri

A sto Mrlja?  Kad toliko ljudi ide tamo a npr ni Radonjic ni Nedovic a tek Bobi nema nikakve koristi od toga, sto vi manjina tako gnusno  napadate vecinu? 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Laki21 said:

 

 

Čovek se zapita jeste li vi uopšte prošle godine gledali Virtus?

 

Lik je nadrndani penzioner koji ispizdi čim neko krene jače fizički da igra odbranu na njemu. Ima tu i dalje magije, naobde neku trojku, podeli asist, ali je svetlosnim godinama daleko od prajama i nekog ko pravi razliku pa i na nivou eurokupa. U odbrani je doslovno, čak nije ni jezička figura, ČUNJ koga obilazi ko i kako hoće, opet doslovce. On je valjda jedini profi igrač koji ostane 5 sekundi u bloku, ko da su ga zalepili super lepkom.

 

Da bude tu kao drugi ili treći na svojoj poziciji (ni u Virtusu nije prvi) pa još nekako da se proguta. Ali dovođenje njega za prvog pleja je samoubistvo iz zasede. A ne sumnjam da je namšem GM to palo na pamet.

 

 

Iako se slažem da je u odbrani skretničar/čunj, te da ga ne želim u Zvezdinom ovogodišnjem rosteru - standardno si napisao i mnogo prejakih i netačnih tvrdnji.

 

Ili stojiš pri stavu da igrač koji za 25 minuta na terenu beleži 12 poena, 8 asistencija i indeks 16, te koji je u finalu ubacio 21 poen i bio MVP finala Evrokupa - nije prva opcija na svojoj poziciji i nije neko ko pravi razliku na nivou Evrokupa?

 

Kako si ga opisao, pomislio bi neko da uđe 10-15 minuta sa klupe, šutne poneku trojku ako mu ide i da je u nokaut fazi bio zakucan za klupu.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Predragdjape said:

Jedna od mojih omiljenih igrica na ps 1 😄 Steta sto se nije prebacila na ps2,3,4,5... 

Mozes je skinuti na kompu, puna je virusa i po neki bag, al mala je to cena 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

 

Iako se slažem da je u odbrani skretničar/čunj, te da ga ne želim u Zvezdinom ovogodišnjem rosteru - standardno si napisao i mnogo prejakih i netačnih tvrdnji.

 

Ili stojiš pri stavu da igrač koji za 25 minuta na terenu beleži 12 poena, 8 asistencija i indeks 16, te koji je u finalu ubacio 21 poen i bio MVP finala Evrokupa - nije prva opcija na svojoj poziciji i nije neko ko pravi razliku na nivou Evrokupa?

 

Kako si ga opisao, pomislio bi neko da uđe 10-15 minuta sa klupe, šutne poneku trojku ako mu ide i da je u nokaut fazi bio zakucan za klupu.

Ali velika je razlika izmedju El i Ec. Tesko da ce Teodosic  ostati na nivou toliko utakmica jos kad znamo kako nasi igraci zive sportski. Mrka kapa. 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Wesley Sneijder said:

.

Neka bude tako ako mora, makar cemo okaciti dres KKCZ koji je nosio jedan od najvecih majstora koje je ova zemlja ikada imala

 

 

 

Evo predlažem Peđu Stojakovića, čovek je i dalje fit i u boljoj fizičkoj spremi od Tea.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, uini said:

"Pokriveni smo na svim mestima, ali hoćemo da dovedemo još pojačanja na određenim pozicijama. Sve to treba uklopiti u hemiju, jer košarku igra tim i tako se komponuje ekipa. Važno je da napravimo nešto po čemu je Zvezda vrlo prepoznatljiva, a to je dobar timski duh i jako dobru hemiju", dodaje Čović.

 

 

chemistry-science.gif

Breaking bad prevode kao čista hemija. Bas to nam treba!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, medobrundo said:

 

Iako se slažem da je u odbrani skretničar/čunj, te da ga ne želim u Zvezdinom ovogodišnjem rosteru - standardno si napisao i mnogo prejakih i netačnih tvrdnji.

 

Ili stojiš pri stavu da igrač koji za 25 minuta na terenu beleži 12 poena, 8 asistencija i indeks 16, te koji je u finalu ubacio 21 poen i bio MVP finala Evrokupa - nije prva opcija na svojoj poziciji i nije neko ko pravi razliku na nivou Evrokupa?

 

Kako si ga opisao, pomislio bi neko da uđe 10-15 minuta sa klupe, šutne poneku trojku ako mu ide i da je u nokaut fazi bio zakucan za klupu.

Kaze nesta ova statistika, nije da ne kaze, ali isto tako mnogo toga i ne kaze. Zato postoji ona napredna statistika, ali i ono sto se kroz brojke ne vidi ali golim okom vidi. Siguran sam da u tim parametrima Teo ne stoji toliko dobro. On je iz CSKA otisao pre tri godine cini mi se kad je bio znatno mladji i za svo to vreme nema neke jagme EL timova za njim. Covek prosto otaljava ugovor zarad novca i to je legitimno. Bio je u NBA, osvojio EL, zadovoljio te neke svoje sportske ambicije. E sad da li je to ono sto nama treba. Mislim da nije. Da nam ipak treba mladji plej koji ce biti zeljan dokazivanja, kako bi posle nas ubo ugovor slican Teovom i uzivao na nacin na koji Teo uziva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Teo bi u ovoj ekipi bio prvi plej ! Pored Markovica koji je tragikomican i Ivanovica koji je vise bek nego plej nije cudno da bi Teo bio prva violina ali on mi se godinama unazad ogadio i ne bih voleo da dodje sada! Neka i njega i gospodje sto dalje odavde

Link to comment
Share on other sites

Pa ako je Teo takav raspad, onda to najbolje znaju u Virtusu i nece se lomiti da ga zadrze, a i drugi timovi su upuceni tj. posto ga niko ni ne trazi, ni cena mu onda sigurno nije velika pa ga ne moramo dovoditi kao prvog pleja nego za neke sitne pare da zameni Markovica.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Redstar0356 said:

Laz, ja nisam blizak al redovno dobijam subvencije onoliko koliko mi pripadaju. 

 

Dobijas subvencije  preko milion i po evrova? Svaka cast. Samo da ne bude da mesamo babe i zabe.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Snjofko said:

Pa ako je Teo takav raspad, onda to najbolje znaju u Virtusu i nece se lomiti da ga zadrze, a i drugi timovi su upuceni tj. posto ga niko ni ne trazi, ni cena mu onda sigurno nije velika pa ga ne moramo dovoditi kao prvog pleja nego za neke sitne pare da zameni Markovica.

To ne funkcionise u praksi tako. Ljudi su generalno skloni populizmu i slabi na jaka imena, pa ih izuzetno cesto preplate izuzetno mnogo. Uostalom, cela funkcija marketinga se bazira na tome. 

 

Posebno je tome sklon predsednik jednog evroligasa, nizi covek sa naocarima i svaki put kad nije pod "kontrolom" odredjenog trenera on uradi neki slican nebulozan potez preplacivanja nekog isluzenog, a i dalje skupog igraca da bi zadovoljio neki svoj cef, mesajuci dovodjenje igraca u kosarkaski klub sa mehanizmima na kojima funkcionise politicka kampanja.

 

Pogledati pod: Rakocevic, Skorcijanitis, Derik Braun, Gist...

 

Savrsen nacin da unistis sezonu i pre nego sto je pocela je onanija na ime.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Redstar0356 said:

A sto Mrlja?  Kad toliko ljudi ide tamo a npr ni Radonjic ni Nedovic a tek Bobi nema nikakve koristi od toga, sto vi manjina tako gnusno  napadate vecinu? 

 

Agresija male manjine nad vecinom:thumbup: To je ta recenica.

Link to comment
Share on other sites

to, 350k + bonusi za svaki trofej

 

kad god sam gledao teodosića u virtusu, on je bio igrač oko koga se vrti napad (bilo da ga kreira ili vrši egzekuciju) i to je izgledalo jako dobro.

jeste truba u odbrani i više nego ranije kad je bio isto truba ali schilbuješ džonija ivanovića i dovedeš defanzivno orijentisanog pleja i ciao

 

Serbian star Milos Teodosic was the MVP of the night, and Scariolo had some nice words for him. 

"Milos is a different player from everyone else, I'm very proud to coach him. In the last few weeks, he has been so focused, so much in competitive mode, that I can only say that I'm lucky to have a player like him."

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Darko Pancev said:

Teo bi u ovoj ekipi bio prvi plej ! Pored Markovica koji je tragikomican i Ivanovica koji je vise bek nego plej nije cudno da bi Teo bio prva violina ali on mi se godinama unazad ogadio i ne bih voleo da dodje sada! Neka i njega i gospodje sto dalje odavde

Markovic je ocigledan balast koga preCednik predstavlja kao da nam je iscupao sezonu :smiley33:, nisam siguran ali mislim da Pefi ima ugovor i za sledecu sezonu. znaci od njegovog odlaska nema nista, nazalost.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ja sam i dalje za henry-a

 

Henry > Napier >>> Teo.

 

Kad nije dosao kada se suskalo sad ni ne mora.

Ko je gledao finale palakanestra mogao je da vidi kako je urnisao Vitrus, bukvalno je povukao celu ekipu u propast, mislim da je treca cetvrtina trece ili cetvrte utakmice.

Bilo bi vise nerviranja i cupanja kose sa Teom nego pozitivnih stvari al bi prodao par poteza i svi bi pricali kako je majstor, ja ga radje ne bih al ko sam ja pa da se pitam.

Edited by nunilo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...