Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

13 hours ago, Kankkunen said:

Jaki su, nema šta ... al dobijali smo mi i jače. Na parket, pa kom opanci, kom obojci ... :classic_biggrin:  ništa bez borbe.

 

to je naravno apsolutno tacno i dokazano sto puta, ali ovo sto komsije rade nije vidjeno nikad na ovim prostorima. bar ja ne pamtim, evo nek me neko demantuje. njima prva petorka vredi 5 miliona lagano. i to ako racunamo da je exum plej, a prvog tek treba da dovedu. 

znaci bice plej od 1-1.5 milion, panter koji igra za 1.2, nanali koji takodje ne igra ispod 800k-milion, lidej koji ima milion i lesor koji ima bar 700-800k.

plus lagano papapetru jedan od dva najbolja igraca pao-a prosle sezone (ok drugog smo uzeli mi ali on je nasa cigancina i slaninin kum pa ima rezona) koji sigurno nije dosao za ispod milion. 

pa exum koji dolazi iz barse, znaci opet kao papapetru to mora da se plati vise nego sto su imali u prethodnim klubovima plus su igraci koji su u najboljim godinama. tu je opet oko milke. 

znaci sedam igraca +- milion. ajme. 

pa jos andjusic koji je minimum oko 500k i avram koji je imao prosle sezone toliko pa moze imati samo jos vise. 

plus jos madar, smajli, koprivica, tristan, glas, trifa. ni to nije ispod 1.5 miliona. 

lepih 10-11 miliona na plate. 

to je put kojim dule nikad ali nikad ne bi isao. npr on bi pre dao koprivici mesto prvog centra, a doveo amera za zamenu (i ostatak kesa iskoristio za kupovinu slika^^). lesor i koprivica znaci da ce opet smajli ostati bez minuta na pet a na cetvorci je ocajan. znaci na 4/5 posto ne verujem da ce dovoditi nekog imaju lidej-smajli-lesor?-koprivica-tristan-trifa. jel mogu papapetru i nanali na 4? ako ne nije to nista specijalno.

partizan opet nema domaceg igraca lidera. slusam jednog micu berica i lepo covek konstatuje da je prosle sezone umesto bacenih para na kuruca recimo trebsalo dovesti lucica i dati mu trogodisnji ugovor i time dobijas lidera ekipe na duzi period, vrhunskog domaceg igraca i zdravu osnovu.

opet su propustili da to urade, a koliko vidim imaju mesta jos samo za pleja.

btw, velika steta sto nisu zadrzali zagora.

 

za protivnika cemo imati naskuplji tim ikad na ovim prostorima, ali kao sto rece ne igraju pare i teren ce odluciti. 

necemo ni mi biti za baciti, plus imamo nekoliko igraca naviknutih na pobede i trofeje, imamo pobednicki mentalitet i samopouzdanje. 

deda bi ih skolovao sve da je ostao. i nanalija, i papapetrua, lideja je vec odradio. 

to je ogromna greska sto smo ga pustili, ja jos ne verujem da se to desilo. hodajuci mismec koji basket igra glavom, ladan kao spricer kad treba, moze i unutra moze i spolja, popravio odbranu, uvek najbolji u plej ofu i igrac za trofeje. zlata vredan igrac. 

po meni nista manji gubitak nego kalina. ajde kalina u barsu za velike novce i to je barsa, ali deda je ono sto je spajalo tim skoro kao kalina. 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

ne znam sto se toliko potencira prica u prema Partiznu, u smislu vidi kakav tim su napravili hajde zato da mi igramo sa juniorima...ljudi mi igramo El i moramo imati konkurentan tim tu, a deluje da hocemo...kad dodje plej of aba posibamo se pa sta bude...posebno ako to finale ne bude odlucivalo o el nece ni biti toliko bitno...

 

  druga stvar je trener, kao sto ce prica o tome biti tokom cele sezone ako Vlada uspe da ostane do kraja...Radonja bio napravi uspehe kakve je napravio i tesko ga je prezaliti, cekamo ga opet kad se poklope kockice...sad dolazi neko drugo vreme, bice tesko i iskreno dosta su vece sanse da se pokaze kao lose resenje ovo ali mi moramo da damo podrsku i to je ono sto mozemo da uradimo...sve ovo se gleda kroz prizmu Alimpija i zato su svi skepticni po tom pitanju...

 

Singleton extra potpis (ako potpise) bas ono sto nam treba...White realno nema sta da trazi tu, premekan igrac za nas koji sa druge strane ni u napadu ne donosi previse...jos ako Singleton uspe da napadcki odigra kao u Kubanu bice odlicno..

 

zato ko ne zeli da gleda ovu Zvezdu, moj mu je savet da uzme sezonu pauze i da odmori...bice jos mnogo dobre kosarke u El...

 

  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bosMan_jr said:

Iskreno, ne bi to bila najjaca fora.

Najjaca fora bi bila da svi koji su ovako povredjeni i uvredjeni na kraju sezone kad uzmemo ABA ne smeju da se raduju, nego moraju na 4 noge da puze i govore ja sam magarac

 

To je jedino  moguce ako puknemo na vreme pa zamenimo trenera u decembru\januaru a tad da se nadamo da ce se Radonja rastati sa grcima pa bude voljan da opet vadi kestenje

2 hours ago, Crni said:

Mislim da Teo ima rutavije ruke, pa sam za njega.

Mmmmm postava Teo-Lazic 🥰😍🤩😝

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, bosMan_jr said:

E to je vec samoubistvo kako mi jedino umemo

 

u kom smislu? ako bi rezervni plej bio teški krvavokolenaš, ne vidim nikakav problem.

 

kao što bi se rastali sa whiteom ako dođe singleton, tako bih se bez problema rastao sa džonijem i doveo nekog lockdown defendora ako može da dođe teo.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Redstar0356 said:

To je jedino  moguce ako puknemo na vreme pa zamenimo trenera u decembru\januaru a tad da se nadamo da ce se Radonja rastati sa grcima pa bude voljan da opet vadi kestenje

Čovek ima dvogodišnji garantovan ugovor i ovde se vratiti neće, sem u slučaju velikih promena u klubu, al tek za dve godine ... možda.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Čovek ima dvogodišnji garantovan ugovor i ovde se vratiti neće, sem u slučaju velikih promena u klubu, al tek za dve godine ... možda.

Reč garantovano i gazda Janokopulos ne idu jedno s drugim. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Necu da sudim o Vladi posle ove utakmice. Generalno tim je jako los i da smo u A diviziji vrv bi se opet borili za opastanak. Ova reprezentacije je pokazatelj zasto nemamo nekog krstenog beka, jer se guraju mamini i tatini sinovi (ona legenda pogodi ivicu table a sam na sutu). Dosta promasenih kontri 2 na 0 i 3 na1. Nadam se da im je Vlada dobro jebao mater. Da nema ovih iz FMP vrv niko od ovih momaka ne bi prisao Fibinoj LS: Posle neko kaze mladima se ne daje sansa, neka pogleda ovu reprezentaciju i videce zasto.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...