Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Bilo je uzivanje citati Abrahama, tj Harpera na starom forumu. Fajt na politici, pa posle sjajni postovi na sportu kao Talesina i na kraju Abrahama. Umeo je da pretera, ali je pogadjao u zivac, a to se, nazalost, ne prasta.

Edited by berti
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe ponovo praviti neku famu oko toga. Abraham je bio sjajan forumaš i pametan čovek ali je imao bukvalno nultu toleranciju za drugačije mišljenje od njegovog i to je na radikalne načine pokazivao. Dakle, u nekom limbu sjajan forumaš, jedan od najboljih, ali u kontaktu sa drugim ljudima klasičan netolerantni despot. Šteta.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Micko81 said:

Braćo jedno pitanje,da možemo da biramo između Teodosića i Sabaza koga bi ste izabrali?

 

Realno Šabac, ali da se ja pitam neki Madar - višegodišnji ugovor. Nijedan od ove dvojice ne bi napravio razliku ove sezone, uzalud potrošene pare. Doveo bih i Petruševa, iako se ne uklapa u trenutnu centarsku koncepciju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bosMan_jr said:

E konacno smo se dotakli i misljenja o bivsim forumasima, to i kulinarski recepti su jedino sto do sada nismo imali ovde

 

Vidim i ti krenuo da čitaš diagonalno. 😄

 

Bila je rasprava izmedju starih gurmana Uinija i Kronosa oko toga gde se jedu najbolji škembići, a gde čorbast pasulj

 

Ok, nisu baš recepti ali pripada pod kulinariku

 

😄

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Da li neko od informisanijih zna nešto o potencijalnom dobijanju licence? 

 

Višegodišnji ugovori, relaksiraniji Čović (možda prividno), pa čak i odabir novog trenera me navode da u klubu postoje neke garancije od Evrolige po pitanju licence. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Crni said:

Al koliko bi bila jaka fora da smo ove god doveli neke mlade prospekte, sklepali neki min el budzet i dali Vladi Jovanovicu da radi "trogodisnji plan" 

Kladim se da bi ga ti prvi terao kada bi vezali 3 poraza npr. :whistling:

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Gavran said:

Da li neko od informisanijih zna nešto o potencijalnom dobijanju licence? 

 

Višegodišnji ugovori, relaksiraniji Čović (možda prividno), pa čak i odabir novog trenera me navode da u klubu postoje neke garancije od Evrolige po pitanju licence. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Crni said:

Al koliko bi bila jaka fora da smo ove god doveli neke mlade prospekte, sklepali neki min el budzet i dali Vladi Jovanovicu da radi "trogodisnji plan" 

Najjaca fora bi bila da je Čović rekao iskreno kako stoje stvari i dao otkaz. A mi krenulu u sezomu sa Popovicem i Topicem i tako gurali pricu pa dokle stignemo

Link to comment
Share on other sites

Just now, Redstar0356 said:

Najjaca fora bi bila da je Čović rekao iskreno kako stoje stvari i dao otkaz. A mi krenulu u sezomu sa Popovicem i Topicem i tako gurali pricu pa dokle stignemo

Iskreno, ne bi to bila najjaca fora.

Najjaca fora bi bila da svi koji su ovako povredjeni i uvredjeni na kraju sezone kad uzmemo ABA ne smeju da se raduju, nego moraju na 4 noge da puze i govore ja sam magarac

 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, quentin said:

Eno, Vladini klinci rasturaju vršnjake iz Albanije. 

 

Btw, tek sad sam provalio da nam repka igra B prvenstvo u ovom uzrastu. Reprezentativne selekcije ruše sve rekorde posljednjih godina, nema šta.

Tacno se vidi da smo za klasu bolji od ostalih u ovoj diviziji. Juce +49 protiv Slovaka, evo i sada ide u tom smeru protiv Albanaca.

Edited by necke
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...