Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Valjda je sada jasno svima zasto je Radonja otisao a za njim i svi ostali ... neki ce reci cava pobegao kad je najteze, drugi ce reci da nije hteo da pristane da bude statista i da gleda kako nas gaze vezane nakon sto je ocetkao najtrofejnijeg u evropi i naterao ga da pobegne sa crte ... za mene svakako ovo drugo, pokazao velicinu i zvezdasko srce ... ostalo je jos da Covic nadrogiran sujetom nas otera u dugove pa da radimo reset ... da je srece da ubacimo malog Topa , Popovica i drugu talentovanu decu iz juniorskog pogona , uz par ec stranaca, da pustimo VJ da radi , da probamo da napravimo neku zdravu osnovu za vreme kad ovo zlo prodje ... zato je Covic morao da podnese ostavku kad je postalo jasno da se raspada sampionska ekipa i iz kojih razloga al nismo te srece

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Nini3112 said:

Ne bih da nam rusim sneska ali prema mojim informacijama od Sabaza nema nista,daj Boze da gresim.

Ne cudi me nista, nemamo mi tu lovu ko sto nikad nismo imali, samo Covicevi sujetni blefovi. Ostace nama Hasan i Neda jedina ozbiljnija pojacanja. Mozda uleti jos neko na zalasku karijere tipa Singlton i slicno, a ostalo ce biti rang Holand, Dalibor 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nini3112 said:

Danas sam procitao da ga zeli Baskonija ali svakako opasa  igrac jedino sto je midzet😅

Nisam imao pojma da ga trazi Baskonija, ali mislim da moze da bude top igrac za Evropu. Jeste midzet, ali u ofanziva mu je vrhunska, pre 3 sezone vodeci strelac NCAA, da ima 10ak cm vise, bio bi i dalje u NBA. 

 

Chris Clemons bi mi isto bio zanimljiva opcija za beka, mada ne verujem da nasi zele toliko da rizikuju

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, kokodakalo said:

A mi cemo se bas isprepadati kad nam jedan takav dokazani insajder porusi sneska.

Lik bukvalno kad se otegne neki transfer dodje  i kaze da prema njegovim informacija nema nista od toga i posle vesti na mocartu dodje da nam kaze da ima sanse za tog i tog

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

aha, tako je goga zimus napredovao vrlo lepo al smo ludovali 

Nije tacno, ja sam ludovao samo par sekundi, a onda sam se suzdrzavao, al vecina nije mogla da izdrzi.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, bosMan_jr said:

Ljudi shvatio sam!!!

Zeljko pravi Fener vol2, a mi odgovaramo Efesom vol2!

 

Shabaz i Nedovic su Larkin i Micic, 

Singleton je Singleton logicno,

Hassan je Dunston.

Holland je Anderson/Kruno,

Dobric je Elijah Bryant.

Ima jos par defanzivaca tu da odglume Turke.

Dalibor ce probati Moermana da odradi.

fali nam jos Pleiss, i takvog igraca ocigledno trazimo, zato se ceka sa tim centrom

 

eto i to sam vam resio

 

poz

Jedino Gde se oseti neki disbalans i razilazenje na klupi.Vlada ne lici na Atamana.😀

Edited by Siki
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Redstar0356 said:

Lik bukvalno kad se otegne neki transfer dodje  i kaze da prema njegovim informacija nema nista od toga i posle vesti na mocartu dodje da nam kaze da ima sanse za tog i tog

Pogledaj moje objave da li sam jednom do sada napisao da neko nece doci,kad vec komentarises,uvek imas nesto da prokomentarises lose a nista pametno reci neces,pozdrav za tebe i velika ljubav,♥️

16 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Nisam imao pojma da ga trazi Baskonija, ali mislim da moze da bude top igrac za Evropu. Jeste midzet, ali u ofanziva mu je vrhunska, pre 3 sezone vodeci strelac NCAA, da ima 10ak cm vise, bio bi i dalje u NBA. 

 

Chris Clemons bi mi isto bio zanimljiva opcija za beka, mada ne verujem da nasi zele toliko da rizikuju

Top je igrac,cini mi se i da je bas okej lik,bio bi dobar ugrac za svaku ekipu u Evropi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Nini3112 said:

Pogledaj moje objave da li sam jednom do sada napisao da neko nece doci,kad vec komentarises,uvek imas nesto da prokomentarises lose a nista pametno reci neces,pozdrav za tebe i velika ljubav,♥️

Top je igrac,cini mi se i da je bas okej lik,bio bi dobar ugrac za svaku ekipu u Evropi.

Ne komentarisem lose vec realno, prosle sezone sam pisao da uzimamo sve, uzeli smo. Ove sezone sledi raspad i ne pomazu nikakav srca

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Redstar0356 said:

Ne komentarisem lose vec realno, prosle sezone sam pisao da uzimamo sve, uzeli smo. Ove sezone sledi raspad i ne pomazu nikakav srca

I da je tako,Vlada je najmanje kriv,ne znam zasto ga lose komentarises kad je decko na leba da ga namazes.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nini3112 said:

I da je tako,Vlada je najmanje kriv,ne znam zasto ga lose komentarises kad je decko na leba da ga namazes.

Ne sumnjam da je Vlada dobar covek, samo sto je to krajnje nebitno

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bosMan_jr said:

Ljudi shvatio sam!!!

Zeljko pravi Fener vol2, a mi odgovaramo Efesom vol2!

 

Shabaz i Nedovic su Larkin i Micic, 

Singleton je Singleton logicno,

Hassan je Dunston.

Holland je Anderson/Kruno,

Dobric je Elijah Bryant.

Ima jos par defanzivaca tu da odglume Turke.

Dalibor ce probati Moermana da odradi.

fali nam jos Pleiss, i takvog igraca ocigledno trazimo, zato se ceka sa tim centrom

 

eto i to sam vam resio

 

poz

Plajs je mogao da bude onaj Petr Kornilie ali je potpisao negde  tako da nista od njega

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...