Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

3 hours ago, Perkos2 said:

Sumnjam da ti nisi obavešten kako smo dočekani na jednom sastanku kod čovića pre pet godina. Kako su vađeni upisi sa foruma i tvitera i nabrajano ko je i kad sa Radonjicem pio kafu, bio na večeri ili pevao pesme. Tad je bio u fazonu da hocemo da ga smenimo zajedno sa Radonjicem. Ko zna sta sad umišlja. I da svaki papir dostavljao mu je vujčin a svaki drugi beko sa rsb foruma za kojeg ja mislio da je u delijama a oni ga u stvari ugasili.

 

Ma znam to, znam i za koje ljude je u pitanju, ali sam mislio da je uži krug. Sad ispada da je većina forumaša sa dugogodišnjim (i) aktivnim pisanjem poznata krugovima kluba. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ridji said:

Ma znam to, znam i za koje ljude je u pitanju, ali sam mislio da je uži krug. Sad ispada da je većina forumaša sa dugogodišnjim (i) aktivnim pisanjem poznata krugovima kluba. 

Ranije je Coki placao mene i Unija da organizujemo basket forumasa da bi posila ko je ko u stvarnom zivotu... posle nam drzava smanjila pomoc i eto slomilo se na nasem basketu...

Uni je inace prvi spijun, otvoreno provocira da vidi ko ce da se slaze sa njim

Inace je u stvarnom zivotu sestric od teta Vesne...

 

 

Salu na stranu, zaista nisam upucen u taj sastanak ali da se prati, vrlo verovatno... dosta imas ljudi koji su vidjeniji zvezdasi da su pisali na starom forumu a neki sada i ovde

Edited by drperce
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Vasa123 said:

Ako Covic stvarno cita ovaj forum imam samo jednu stvar da mu porucim!!!!😡😡😡😡😈😈😈😈

 

  Reveal hidden contents

Profesore doktore Nebojsa svaka Vam cast na svemu dosad uradjenom u KK, podigli ste nas iz pepela i uradili nesto sto nikom drugom ne bi poslo za rukom. Nadam se da cete jos dugo biti na celu naseg KK i nadam se jos mnogo titula, a dokaz koliko dobro radite jesu sve ove mrznje i frustracije navijaca Partizana prema Vama. 

 

PS. Da li bih mogao dobiti neki poslic u upravi kluba, a mozda i u popisivanju nekih ljudi imam ih vec par na umu 🥺🥺🥺🥺🥺

 

Sram te bilo Nebojsa sta si nam uradio sa kluba!!!! 😡😡😡

 

PS. Nemojte citati ovo u spojleru, to je posebno obracanje Nebojsi i previse je vulgarno pa sam zbog toga odvojio.

 

Kojeg kluba šta je uradio, Partizana? Jer Zvezda gazi od kad je on na čelu. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, uini said:

 

 

 

 

 

13 minutes ago, drperce said:

Ranije je Coki placao mene i Unija da organizujemo basket forumasa da bi posila ko je ko u stvarnom zivotu... posle nam drzava smanjila pomoc i eto slomilo se na nasem basketu...

Uni je inace prvi spijun, otvoreno provocira da vidi ko ce da se slaze sa njim

Inace je u stvarnom zivotu sestric od teta Vesne...

 

 

Na celoj zemaljskoj plochi to je opsta poznata stvar.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Pero said:

Ko je ovo brt?

Najstariji brat od familije Grant? Lici mi na njega i znam da nosi broj 45.

Ne pada mi niko drugi na pamet😂

 

Zylon Cheatham

 

Kankunen video da je Baskonija dovela igrača iz engleske lige pa želi da odemo istim putem :classic_laugh:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kankkunen said:

Oću ovog crvenog ... :smiley53:

2Cheatham_Zylan.jpg

 

Zvao ga je skoro novi trener Ludvigsburga Josh King, ovaj mu rekao da neće sada da napušta Ameriku jer mu je majka bolesna.

 

Mnogo gotivan igrač svakako, još je prošle sezone šutirao bolje nego ikada.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Manu said:

 

Zylon Cheatham

 

Kankunen video da je Baskonija dovela igrača iz engleske lige pa želi da odemo istim putem :classic_laugh:

Od Britanaca jedino sam zeleo da vidim Frilenda, Tarika Filipa i ludog Pops Mensah Bonsu 😂

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

 

Ne. Rekao sam da se traze dve cetvorke, da ce jedna biti strana, i da bi druga trebala da bude domaca, odnosno Ilic. 

Znaci @Markoss ovako je u planu

1.Stranac pojacanje,Dzoni,Pefi

2.Nedovic,Dobric

3.Kalina/Stranac pojacanje,Lazic,Lazarevic

4.Stranac pojacanje,Ilic(cekamo zvanicno?)

5.Pojacanje stranac,Martin,Luka

Jos 5 igraca dovodimo,4+ Ilic

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Babaduka said:

Ja nešto nemam dobar osećaj za pleja iz prostog razloga sto ga je teško naći, nešto mislim da Henry će pre zavrsiti u Realu, a da ćemo mi tu nešto ukrpariti ili neka ispušena muštikla tipa Huertel... 

Ertel i Tompkins navodno blizu Zenita

Edited by kojan
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Benito said:

Neki lik sa tvitera koji je navodno dobar sa Kalinom, tvrdi da je jos uvek u NS i da i dalje ne zna gde ce nastaviti karijeru😯

Pre se znalo sta se radi u takvim slucajevima. Igrac se kidnapuje, vodi na tajno mesto gde ga se obradjuje dok ne potpise ugovor. Dobra, stara vremena.

  • Like 4
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, drakon1 said:

Pre se znalo sta se radi u takvim slucajevima. Igrac se kidnapuje, vodi na tajno mesto gde ga se obradjuje dok ne potpise ugovor. Dobra, stara vremena.

Tako se Tepic svojevremeno teleportovao sa grbavice u Pionir, kad su ga pitali ko te kidnapovao samo je uplakano rekao Asteriks i Obeliks.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Benito said:

Neki lik sa tvitera koji je navodno dobar sa Kalinom, tvrdi da je jos uvek u NS i da i dalje ne zna gde ce nastaviti karijeru😯

Koji lik? Sve i da je objavio sliku sa Kalinom, vjerovatno je trol i ne treba se mnogo pecati na to.

 

Kad je @Mile1 rekao da nece ostati onda su male sanse da ostaje jer je covjek pouzdan i ne pise kao neki za par lajkova.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Vasa123 said:

Koji lik? Sve i da je objavio sliku sa Kalinom, vjerovatno je trol i ne treba se mnogo pecati na to.

 

Kad je @Mile1 rekao da nece ostati onda su male sanse da ostaje jer je covjek pouzdan i ne pise kao neki za par lajkova.

Prelazni rok je ziva stvar. Svaki dan menja stvari. Pa cak i jedan poziv. 😄 E sad, ko zna sta se tu menja u pregovorima i ponudama. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...