Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

11 minutes ago, Perkos2 said:

Nećeš verovati ali Čović redovno čita upise pogotovo forumaša sa dužim stažom i naverovatnije ovih novajlija da proveri rejting. Sve to mu lepo servira vujčin koji ima malu ekipu odanih koja ne prepušta ni jedan komentar da ne proveri ko iza toga stoji. nije bilo tako davno kad su skenirali likove koji su bili najbučniji protiv forsiranja filipa čovića

Ok onda ovako, Igore:

 

AKO DODJE PONITKA COVIC >>>> TERZIC

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Upravo^

Tako su se godinama forumasi podsmevali drugim forumasima koji su iznosili ovakve tvrdnje (haha,sigurno..covic nema pametnijeg posla nego da cita forume..),a kad je javno targetirao Lakija onda sok i neverica.

Kako ga je javno targetirao, ne razumem?

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Moze Nikolic ako odlazi White a dolazi Dalibor Ilic. U svakom drugom scenariju grozan potez. 

Grozan potez u svakom mogucem scenariju😵

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mogu da razumem klince, nisu svesni kako drzava funkcionise jos uvek, ali ne mogu da razumem ljude koji imaju  40+

I misiju Don Kihota.

 

Ako smo svesni ko je Ostoja Mijailovic, svesni smo takodje ko je Nebojsa Covic, i mislim da je prezvakano stotinu puta sve o njima.

 

Suvoparno je podsecati na pare sa Kosova, teranje od strane Vucica Ostoje na utakmicu Partizana itd.

 

Deset dana se pisu oprostajna pisma Radonjicu, Kalonic jos uvek nije otisao, pola forumasa ga ispratilo.

 

Evo da se uslisi zelja i ode lopov Covic, verujem da ce doci neka moralna gromada i da ce srca biti konacno na mestu, posto smo danas nije iako je odbranjena tripl kruna i aktuelni smo sampioni.

 

Da, aktuelni, i bicemo jos god dana makar, titula nije 3 dana slavlja, titula je 365 dana.

 

Ja bih licno voleo da vam se ostvari zelja, a verujem i grobari.

Oticice Covic pre ili kasnije, verujem da ce neki drugi ljudi doneti novac u ovom neprofitabilnom sportu, da ce praviti uspehe, nece gresiti u odabiru trenera i igraca, nece biti sujetnih, uvredjenih...

Verujem da ce biti med i mleko, i blagostanje kad ode mafijaska pudlica, podguzna muva svih vlasti vec 30 god, od miloste komsija prozvani Coki.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Perkos2 said:

Nećeš verovati ali Čović redovno čita upise pogotovo forumaša sa dužim stažom i naverovatnije ovih novajlija da proveri rejting. Sve to mu lepo servira vujčin koji ima malu ekipu odanih koja ne prepušta ni jedan komentar da ne proveri ko iza toga stoji. nije bilo tako davno kad su skenirali likove koji su bili najbučniji protiv forsiranja filipa čovića

Mislim da to nije bila poenta mog upisa, sto ne znaci da ovo sto si napisao nije tacno, ali sam zeleo reci da svi oni nece prestati da guraju sebi pare u dzepove zbog par komentara revoltiranih forumasa. Radi se o bezobzirnim likovima koji najbolje plivaju u mutnom, bez savesti i bez odgovornosti.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Perkos2 said:

Nećeš verovati ali Čović redovno čita upise pogotovo forumaša sa dužim stažom i naverovatnije ovih novajlija da proveri rejting. Sve to mu lepo servira vujčin koji ima malu ekipu odanih koja ne prepušta ni jedan komentar da ne proveri ko iza toga stoji. nije bilo tako davno kad su skenirali likove koji su bili najbučniji protiv forsiranja filipa čovića

 

Mozes li dokazati da Covic redovno cita forum? Mozes li dokazati da ku ti servira Vujcin? Mozes li dokazati ludilo koje si napisao da ne prepusta nijedan komentar? Sta se sve nece pisati...

 

Istina da je bilo to oko Filipa, i kako se to zavrsilo? Jer otisao on iz kluba?

 

I sace zato sto mu se ovde konstantno pise uprava napolje da kaze, pa vidi ovo, 7 navijaca sa vox forumu mi pise da odem, moram da odem i ode?

 

Ne budi smesan.

 

Imate mejl kluba, kontakt telefon, a mozete i otici na Mali Kalemegdan da se zalite.

 

Ni meni se ne svidja svaki potez ali ovo preuranjeno naricanje sto kaze Crni i da je sizofreno prerasta i u patolosku mrznju sto je i bolest, narocito sektasenje da svi koji pohvale nesto su nekakvi botovi, bukvalno ides na stub srama ako si iole racionalan.

 

Ne interesuje me dal je slagao ovo ili ono na tv-u ili skupstini, mene interesuju trofeji i da klub napreduje, a od 2011 je vidjen rapidan rast na svim poljima. Trofeja je doneo 20 cini mi se, pritom je i dosta zasluzan sto nismo totalno ugaseni zalozio je i svoj Fmp tada, da li mu je to neko naredio ili je sam to uradio to me ne interesuje niti me zanima.

 

Sam sam cesto kritikovao sta ne valja i to dosta puta, ali ima toliko kredita da moze da ostane i ove sezone bar sto se mene tice, obecao je da ce "Partizan biti sampion kada ode u penziju" tako da ako ne budemo sampioni hvala lepo na svemu i dovidjenja prijatno.

 

Pritim ne mislim da je sramota izgubiti od skupljeg Partizana sa Zeljkom trenerom i da mi trebamo biti preplaceni na sve titule, vec da ce to ispasti Coviceva greska sve ovo. Ali sta ako ne ispadne? Sta ako osvojimo Abu opet sta onda? Samo to pitanje me interesuje?

 

Ako vec ne mozemo nista da promenimo i uticemo ni na sta ko sto nazalost ne mozemo, zar nije logicnije pruziti podrsku treneru i ne praviti negativnu atmosferu unapred? Da ne pricam o skidanju gaca i komentara da je Partizan vec sampion?

 

Strah u ljudima zaista izmice kontroli, Grobari nisu slagali nista.

 

Ovo je tema za komentarisanje potencijalnih pojacanja, zelja, postojecih pojacanja i rostera, njihovih plata ukoliko znamo i budzeta za plate, strucnog staba itd.

 

Ok je pisati i o potezima uprave i slicnim stvarima vezanim za pojacanja, ali ovde se pojedinci javljaju samo da izbacuju neke licne frustracije i negativne komentare, nemaju 1ipo kosarkaski upis na temi ili i nekom pojacanju.

 

Bas postaje patologija ozbiljna.

Edited by 1945
  • Like 2
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Perkos2 said:

Nećeš verovati ali Čović redovno čita upise pogotovo forumaša sa dužim stažom i naverovatnije ovih novajlija da proveri rejting. Sve to mu lepo servira vujčin koji ima malu ekipu odanih koja ne prepušta ni jedan komentar da ne proveri ko iza toga stoji. nije bilo tako davno kad su skenirali likove koji su bili najbučniji protiv forsiranja filipa čovića

Znači skenirani smo polovina sa ovog foruma... Primetih ja nekoliko dana u retrovizoru konstantno neka tamna kola :default_sofa::classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

Нисам обавештен, ко се то јавио да хоће уместо Човића да води клуб? Ко је замена, па да видим можда и ја кренем да га терам?

Лупају људи глупости. Чуј хоће да отерају Човића али ето он је јачи од Вучића па се не да пасјим синовима. Друже да они хоће да га смене отерали би га у мишју рупу а камоли из Звезде. Тренутно су моћни толико да могу да раде шта хоће али ето само не могу јаког Човића да отерају. Комедија...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Danilo Nikolic i Dalibor Ilic kao opcije na cetvorci bi bilo jako kriminalno gledati, Danila bih prihvatio kao neku trecu opciju eventualno posle svega sto mu se desilo, eventualno da on i Dalibor po potrebi dobijaju vecu minutazu u zavisnosti od matchupa, uz nekog stranca kao startera

Edited by kojan
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kojan said:

Danilo Nikolic i Dalibor Ilic kao opcije na cetvorci bi bilo jako kriminalno gledati, Danila bih prihvatio kao neku trecu opcija eventualno posle svega sto mu se desilo, eventualno da on i Dalibor po potrebi dobijaju vecu minutazu u zavisnosti od matchupa

Pa rekao je @Markossda se traze dve strane 4.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

@1945 pa ti si doziveo vecu transformaciju nego Andjus. Pre 20 dana si ti bio glavni proizvodjac panike na forumu, odakle sad ova zen faza?

 

u medjuvremenu su dzedaji pobedili drzavu na celu sa obrom, ostaje jos da se borimo protiv sudija od oktobra 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, bosMan_jr said:

@1945 pa ti si doziveo vecu transformaciju nego Andjus. Pre 20 dana si ti bio glavni proizvodjac panike na forumu, odakle sad ova zen faza?

 

Odakle zamena teza da ako okacim ko je clan uprave kk Partizan da to znaci da panicim?

 

Nadji mi upise poput ovih iznad sizofrenih cepanja sa velikim slovima i deset uzvinicka ili konkretno gde sam to panicio?

 

Ako neko ima problem sa tim sto ja samo konstatujem nesto, ne pisem svoje licno misljenje, ja tu zaista ne mogu pomoci.

Just now, uini said:

 

u medjuvremenu su dzedaji pobedili drzavu na celu sa obrom, ostaje jos da se borimo protiv sudija od oktobra 

 

Zao mi je sto gledao tako usko, pripusujes tikete, i imas problem sa cinjenicnim stanjem.

 

Ako sam pisao o upravi kk Partizana, nadji mi upis gde sam pisao da nas drzava gasi ili Partizan?

 

Ako je Laki okacio klip gde sudije su imali vise gresaka na stetu Zvezde, sta je problem da se kaze da sudije su gresile vise na stetu Zvezde. Niko ne prica ni o kakvim teorijama zavere da su sudije resile da Zvezda izgubi ili u tom svom slucaju sa spinovanjem: udruzila se cia,bia,vatikan,nasa protiv nas.

 

Zasto spinujes stalno?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kojan said:

Danilo Nikolic i Dalibor Ilic kao opcije na cetvorci bi bilo jako kriminalno gledati, Danila bih prihvatio kao neku trecu opcija eventualno posle svega sto mu se desilo, eventualno da on i Dalibor po potrebi dobijaju vecu minutazu u zavisnosti od matchupa

Ma svakako, ekipa koja je prošle godine kao praktično jedinu opciju na 4, dok opet Davidovac nije počeo da krpi gde fali, imala jednog Kuridžu sad Danilo Nikolić eventualno može da bude treća opcija. 
Jeste imao ozbiljnih zdravstvenih problema ali po prirodi problema mnogo veća je šansa da on zaliči na starog igrača nego Vajt koga je povreda (psihički) osakatila

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...