Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

15 minutes ago, Gudura said:

 

Kao i najverovatnije su trabunjanjem da smo Kaliniću poslali jaču ponudu nego Barselona. Ružan način, kao što je radio i sa Radonjićem, da se na igrača/trenera stavi pritisak i prebaci odgovornost za (eventualni) odlazak

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

Човић је био договорио Јовановића и пре него што је истекао „рок" Радоњићу да се изјасни. Какав црни Ласо. Па мислите да ће било које озбиљно тренерско име да дође да сарађује са Човићем.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

Taj što je navodno pričao može da bude žrtveni jarac,  Bagzi,  Dozet ili sekretarica ... pitanje je sad. :classic_biggrin:

Ili su Covicu dali pogresan broj, a sa druge strane lazno se predstavili kao Laso. Uh, da je bio pravi Laso sad bi druga prica bila.😁

Just now, Benito said:

 

Dosta je bilo.

Sasa Radulovic? Na kojoj poziciji igra? 😁😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

Ili su Covicu dali pogresan broj, a sa druge strane lazno se predstavili kao Laso. Uh, da je bio pravi Laso sad bi druga prica bila.😁

Sasa Radulovic? Na kojoj poziciji igra? 😁😂

zadnji vezni, kvari protivničku igru

Link to comment
Share on other sites

Mislim da cemo na kraju imati vise stranaca od toga sto je projektovano.

 

PG startni, PF startni i rezervni i C startni se traze. Plus ako Kalinic ode, trazi se i SF. Verujem da ce sve to da popune stranci, sem ove pozicije koja se cuva za Ilica za kog ne znam sto ne ozvanicavaju. 

  • Like 7
  • Thanks 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

Mislim da cemo na kraju imati vise stranaca od toga sto je projektovano.

 

PG startni, PF startni i rezervni i C startni se traze. Plus ako Kalinic ode, trazi se i SF. Verujem da ce sve to da popune stranci, sem ove pozicije koja se cuva za Ilica za kog ne znam sto ne ozvanicavaju. 

Interesantno. Da li se zna nesto u vezi backup na poziciji sg? Ili ce to pored Nedovica igrati Ivanovic i Dobric?

2 minutes ago, drperce said:

Taj menadzer je sigurno grobar... na sta su sve spremni majku im 😂

A pazi, jos se njegovoj zeni i njemu svidja BG. Cak su planirali i stan da kupe. Taman bi sa Karijem  pio kafu i igrao sah. 😂

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Markoss said:

Mislim da cemo na kraju imati vise stranaca od toga sto je projektovano.

 

PG startni, PF startni i rezervni i C startni se traze. Plus ako Kalinic ode, trazi se i SF. Verujem da ce sve to da popune stranci, sem ove pozicije koja se cuva za Ilica za kog ne znam sto ne ozvanicavaju. 

Dovesce se 2 stranca na PF u slucaju da Ilic ne dodje? Ovako mi je bas nelogicno da dodje Ilic i 2 stranca pored njega.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Čvarkov said:

Mislim da je pametnije tražiti backup-a na beku, nego startnog centra. Mislim da je Martin, Kuz, Luka sasvim ok centarska linija, a više bi nam značila neka dvojka koja pika dobru odbranu.

Slazem se u potunosti.

@Markoss da li ovo neki tvoj utisak sta se trazi ili imas informaciju da je tako?

to bi bilo 4 stranca sto opet nije strasno, jbga mora tako ako hocemo konkurentnost

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...