Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Sve vise je utisak da je Covic hteo da Radonja ode. Dao mu je ponudu koju ovaj nije mogao da prihvati. Razloge za to niko ne zna, ne zna ih ni sam Covic. Uhvati ga tako neko ludilo i vuce sumanute poteze.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

Вероватно Динић, играли су заједно ваљда у Спартаку.

Nije on Kalinicev kum, ali ostaje Dinic u strucnom stabu.

 

Ocekujem jaci pomocni strucni stab, spomenu neko Gavrilovica. Bio je prvi pomocnik Skariolu i vec bio kod nas, moze. Nadam se i boljem nekom. I ako je ikako moguce vratiti Gacevica.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Filbi said:

Mislim da bismo mi kao publika sa ovim iskustvom koje imamo iz te 2017e i nakon toga mogli da uradimo nas deo posla ,da ne bude bas preslikana situacija, sve polazi od trenera i tima ali mogli bismo i mi naš doprinos ,kakav god.

Ne postavlja se pitanje, ja sam u hali kad god uhvatim priliku, Zvezdu sam gledao i kad je bilo 100 ljudi u Pioniru.

Govorim o bilo kakvom sistemu koji se postavlja i nekom zdravom osnovu za godine koje slede, mislim da to sad nije slucaj i da je samo Radonjic bio garant ozbiljne trenerske licnosti na klupi i pred ekipom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manoly said:

Ne znam sta je argument tvog najkraceg odgovora u istoriji foruma, ali ne mere biti dobro kad nam se ponavljaju price koje ne valjaju posle 5 godina.

Tako sam napisao da bi razmislio zasto nije isto. Sam znas da pisem duze postove pa ne bi bilo lose da razmislis zasto sam napisao svoj najkraci upis od kada pisem.

 

Ako nisi razmislio, mogu da napisem.

 

Ne mislim da su to sad neki krucijalni argumenti i da su sitacuije razlicite nebo i zemlja ali ima barem 10 razloga i cinjenica koje nisu zanemarive.

Link to comment
Share on other sites

Što je najgore, ja mislim da Jovanovića ne bi hteo za trenera nijedan klub iz aba 2, a kamoli iz abe 1, pogotovo posle epizode iz Cibone. Da nije došao u zvezdu, verovatno bi mu CV za 2022/23 bio prazan. 

 

I batalite više sa tim "puna podrška treneru" postovima, baš je mučno čitati. Mi trenera nemamo, kao što nismo imali rezervnog pleja kad je filip čović bio u timu. 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Aleksa said:

Covic je rekao da je ponudio Kalini cak bolje uslove nego u Barsi.

''koja je možda jača i od Barselone.''

 

Mozda je pretpostavka.

 

2 minutes ago, Cooper said:

noted-note.gif

 

 

 

Kupi, Kupi. Moras da se dogovoris sam sa sobom kada Covic laze a kada ne.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djordjem said:

Što je najgore, ja mislim da Jovanovića ne bi hteo za trenera nijedan klub iz aba 2, a kamoli iz abe 1, pogotovo posle epizode iz Cibone. Da nije došao u zvezdu, verovatno bi mu CV za 2022/23 bio prazan. 

 

I batalite više sa tim "puna podrška treneru" postovima, baš je mučno čitati. Mi trenera nemamo, kao što nismo imali rezervnog pleja kad je filip čović bio u timu. 

 

 

Mucno je i citati da Jovanovica ne bi hteo klub iz Aba 2 lige.

 

Cv za 2022/23 mu je vec poceo angazovanjem U20 reprezentacije. Mora da ga je i Covic zvao u Kss (sa kojim je u ratu maltene) i da mu i tamo selektira igrace i da se preko njega implementirao u kss da bi srusio Danilovica.

 

Puna podrska Jovanovicu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

- Što se tiče ostalih pojačanja, kontaktirali smo Tea, Bobija, Bjelicu i Raduljicu. Teodosic ima ugovor sa Virtusom,Bjelica se odlucioza Fener, Bobi još jednu godinu u NBA, a sa Raduljicom će biti još kontakata, trenutno je nedefinisana situacija - rekao je Čović.

 

  • Ha-ha 9
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 1945 said:

Mucno je i citati da Jovanovica ne bi hteo klub iz Aba 2 lige.

 

Cv za 2022/23 mu je vec poceo angazovanjem U20 reprezentacije. Mora da ga je i Covic zvao u Kss (sa kojim je u ratu maltene) i da mu i tamo selektira igrace i da se preko njega implementirao u kss da bi srusio Danilovica.

 

Puna podrska Jovanovicu.

 

Ma otimali bi se za njega, srećom čović ga je ćapio na vreme. 

 

Za mene je, u ovom trenutku, "

Puna podrska Jovanovicu" = " svaka čast Vučiću". 

 

Botovanje i jedno i drugo. Nije vredno komentara, samo se nasmeješ i skroluješ na dole. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Za pocetak imamo da je super lik i da je Zvezdas, znanje cemo da ocenjujemo negde u Novembru kada se tim uigra. Ko osudjuje unapred vise govori o sebi. Pricam konkretno o njemu kao treneru, ne o Covicevoj odluci. Nemojmo da se pravimo ludi da nije bilo bar 15 upisa samo danas (a kamoli da se vratimo unazad) gde se konkretno on osporava kao trener i onda dodju ljudi i pisu ''ko pise o Jovanovicu mi kritikujemo Covica''. Ako citate dijoganalno, izdvojicu vam sve upise ako neko zeli, nije mi tesko da izdvojim vreme.

 

Naravno super lik i Zvezdas nije dovoljno to je samo pozeljno a prevashodno u interesu nam je dobar trener al to ne mozemo da znamo unapred, mozda je coveku samo trebala sansa i jaci tim. Da se ja pitam doveo bi Canka koji je bio slobodan do pre neki dan (koji je izrazeni Partizanovac) pre njega na primer, jer mi se bas svidjalo kako je igrao Lietkabelis koji sam gledao 6-7 puta sa verovatno najmanjim budzetom u Ek a moguce i u litvanskoj ligi, i dokle su dogurali u oba takmicenja.

 

Kao sto rekoh, nije smak sveta ni smeniti trenera na vreme, ako nesto podje po zlu. Nadam se da niko ne razmislja u negativnom pravcu i da svi zelimo dobro Jovanovicu i Zvezdi.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Aleksa said:

Kum od Kaline u strucnom stabu. Da li to znaci da ostaje?

Kum u stručnom štabu, Raduljica da mu razvozi bebu tj da glumi trećeg centra… Kog još treba da mu angažujemo da ostane? :smiley33:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, djordjem said:

Što je najgore, ja mislim da Jovanovića ne bi hteo za trenera nijedan klub iz aba 2, a kamoli iz abe 1, pogotovo posle epizode iz Cibone. Da nije došao u zvezdu, verovatno bi mu CV za 2022/23 bio prazan. 

 

I batalite više sa tim "puna podrška treneru" postovima, baš je mučno čitati. Mi trenera nemamo, kao što nismo imali rezervnog pleja kad je filip čović bio u timu. 

 

 

Koja negativa. Pa nije on u Ciboni uopšte bio loš, vodio dosta mladih igrača. 

Kad su se oni u klubu popičkali onda je dobio otkaz

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stellarosa said:

 

Mi ako stvarno imamo para da nudimo ovim igracima sigurno slicne ugovore kao sto imaju ili ce imati, onda mozda bolje da se okrenemo nekim strancima u naponu snage, ne moramo sve domace da imamo. 

Od ovih samo Teo zasluzuje neke jace pare, a neko se nece sloziti ni sa tim (ja sam slab na Tea jbg). Bjelici bi bilo ludilo dati cca milionce po sezoni, o Bobiju da ne pricam. Za te pare se mogu dovesti ozbiljni i provereni EL igraci.

Edited by Del Piero
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...