Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 minute ago, Redstar0356 said:

60K  mesecno se nema za Lesora da gasimo pozar al se zato 60k ima  za Hasana Martina. Ma mrs. 

Mogli smo mi da damo i 60k za Lesora. Narocito jer bi dobio 7 ili 8 plata tacnije ni 500k.

 

Odluka Radonjica je bila da on ne vredi te pare i da necemo centra po svaku cenu samo da bi doveli i pretplatili nekog a izbor je bio jako mali i los, pisalo se dosta puta o tome.

 

Ni meni se nije svidela ta odluka ali koga briga kad je Radonjic ispunio sve zacrtane ciljeve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vasa123 said:

Svako ko vrijedja Vladu i prije nego sto je odradio jedan trening treba malo da se zapita da li uopste navija za Crvenu zvezdu.

 

Da smo boljeg mogli naci nasli bi, ali mora se nekad ovaj ciklus recikliranja istih trenera prekinuti, treba malo razmisljati o buducnosti, a Vladi zelim da nas sve demantuje i pokaze da nije bez razloga trener Crvene zvezde.

 

 

Sve receno 👏🏻👏🏻👏🏻

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

Ne smem ni da zamisljam na sta bi izgledalo da je  tviter postojao u vreme kada je Zeljko Obradovic iz patika postao trener. Koja bi tad pljuvaza bila.

Apsolutno poredjenje nije na mestu. Ali dobro, svako ima svoj nacin gutanja zabe. Prijatno ti bilo. I zvaci jace. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Radonja said:

Znas sta.To sto ne mogu da prihvatim sta se radi sa trenerom.Ne znaci da ne navijam za ZVEZDU.

To sto ti mozes da prihvatis je druga stvar.

 

A vredjati necu.

 

A da nije dobro...Pa nije...

Gde sam rekao da ne navijas za Zvezdu?

 

Samo dajem sugestiju sta bi ja uradio da razmisljam kao i ti.

 

Ako ne bi verovao u neki projekat, cutao bi i povukao se, pa eto ako to ne uspe, imas pravo(da tek i ako ne uspe) kazes sta imas.

 

Ovako ubijati optimizam, moral, nadu, veru ljudima koji veruju u nesto odnosno ne zele da se predaju pre vremena i skinu gace je po meni, kako da kazem sad... Nije u redu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedini razlog sto je Jovanovic trener je to sto je najjeftiniji. Da je bio neko za manje para, Jovanovic ne bi bio tu.

Svi znamo na sta ce to da lici, svi znamo da ce posle tvrdoglavljenja Nebojse i njegovih baljezganja da nece njemu ovo ili ono..., na kraju neki šakotoliki da privodi sezonu kraju

Ovo je potez "ko vas jebe, ja sam gazda i moze mi se".

Sramota!!!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dzonii said:

Sve receno 👏🏻👏🏻👏🏻

Jel ovo neka organizovana najezda ljudi sa po 2o upisa koji su u modu druze Covke mi ti se kunemo ili sam nesto propustio.  Ovo su vremena visokog napona. Trazi se iskorak u Evropi zato je i otisao Radonjic.  A mi imamo sta?  

  • Like 10
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, 1945 said:

Gde sam rekao da ne navijas za Zvezdu?

 

Samo dajem sugestiju sta bi ja uradio da razmisljam kao i ti.

 

Ako ne bi verovao u neki projekat, cutao bi i povukao se, pa eto ako to ne uspe, imas pravo(da tek i ako ne uspe) kazes sta imas.

 

Ovako ubijati optimizam, moral, nadu, veru ljudima koji veruju u nesto odnosno ne zele da se predaju pre vremena i skinu gace je po meni, kako da kazem sad... Nije u redu.

Znaci ti mi pricas.Da gledam sta rade i da cutim?

Znaci fazon kradu me a ja da gledam i jos da podrzavam to?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Pero_Cameron said:

Simon u strucnom stabu.

 

Simon na poziciji kradljivca pehara, ako zatreba. 

 

Jbg šta ćemo kad nam klub vodi psihopata koji voli da se igra trenera. Sa ovim se mora živjeti, osim ako ga ne išutiramo iz kluba, a ne znam kako. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Jedini razlog sto je Jovanovic trener je to sto je najjeftiniji. Da je bio neko za manje para, Jovanovic ne bi bio tu.

Svi znamo na sta ce to da lici, svi znamo da ce posle tvrdoglavljenja Nebojse i njegovih baljezganja da nece njemu ovo ili ono..., na kraju neki šakotoliki da privodi sezonu kraju

Ovo je potez "ko vas jebe, ja sam gazda i moze mi se".

Sramota!!!

I sto ce verovatno da bude poslusan jer jebiga ne daje se ovakva sansa svaki dan da treniras evroligasa....

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Jel ovo neka organizovana najezda ljudi sa po 2o upisa koji su u modu druze Covke mi ti se kunemo ili sam nesto propustio.  Ovo su vremena visokog napona. Trazi se iskorak u Evropi zato je i otisao Radonjic.  A mi imamo sta?  

Ne, samo se staje na stranu mladog trenera koji apsolutno nicim u ovom trenutku nije zasluzio posprdne komentare ni kao trener ni kao osoba, a puca se po njemu kao da se vec zna kakvu cemo kosarku igrati i kako ce se snaci u svemu ovome kao neiskusan trener. Ima veliki izazov ispred sebe i za pocetak je sasvim normalno i prirodno da dobije podrsku od svojih navijaca. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 1945 said:

Gde sam rekao da ne navijas za Zvezdu?

 

Samo dajem sugestiju sta bi ja uradio da razmisljam kao i ti.

 

Ako ne bi verovao u neki projekat, cutao bi i povukao se, pa eto ako to ne uspe, imas pravo(da tek i ako ne uspe) kazes sta imas.

 

Ovako ubijati optimizam, moral, nadu, veru ljudima koji veruju u nesto odnosno ne zele da se predaju pre vremena i skinu gace je po meni, kako da kazem sad... Nije u redu.

pa da, nije kao da ovo isto nismo vec pokusali

ali hej, ko jos uci na greskama

 



Kako bese, ludost je raditi istu stvar, a ocekivati drugi ishod:

2012. Ode Pesic, dovodi Rakocevica i Milivoja Lazica.

2017. Ode Radonja, dovodi Antica i Dusana Alimpijevica.

2022. Ode Radonja, dovodi Nedovica i Vladu Jovanovica.

Jbt, pa i perioda mu je ista!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Radonja said:

Znas sta.To sto ne mogu da prihvatim sta se radi sa trenerom.Ne znaci da ne navijam za ZVEZDU.

To sto ti mozes da prihvatis je druga stvar.

 

A vredjati necu.

 

A da nije dobro...Pa nije...

Dobro ne kazem za nekog ko kritikuje normalno ili mu se ne svidja, ali neki komentari poput "MRŠ" "Čoviću crkni" itd gdje se vrijedja onako bolesno nikad ih necu moci razumjeti i prihvatiti.

 

Vladi je sada najteze, zna sta ga ceka poslije svakog poraza, zna da ce i pored pobjede biti vrijedjanja i negodovanja, zato se nadam da je najprije psihicki spreman za nas navijace, jer vidim da vecina pise kako ce ga igraci busiti, a ja tvrdim da smo mi navijaci 500 puta gori sto se tice toga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cestitke na novom treneru. Nadam se da je Jovanovic potpisan na vise sezona i da ce ovo biti lepa prica. Pritisak i odgovornost su ogromi, kako ce se snaci videcemo. Tu je Simonovic jbg, valjda je naucio nesto pored Radonjica. Elem, bice nerviranja i cupanja kose u toku sezone ali sta je tu je. Ko zeli moze i komsijama da cestita sto smo doveli trenera koga ce kako, kako pojedni kazu, Obradovic skolovati. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...