Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

23 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/grcki-mediji-panatinaikos-ceka-300000-evra-i-ne-da-papire-nedovicu/424665

 

Паната затеже са Недовићем, траже наводно да се 300к исплати одмах... 

 

Bez brige, zna valjda Misko kao pravnik i sa toliko iskustva u tom poslu sta radi.

 

Ako se kojim slucajem preracunao i Panata dobije presudu, on licno sam treba da plati 300k jer je ocigledno nama garantovao da dolazi kao slobodan igrac.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/grcki-mediji-panatinaikos-ceka-300000-evra-i-ne-da-papire-nedovicu/424665

 

Паната затеже са Недовићем, траже наводно да се 300к исплати одмах... 

 

Čisto da se vidi da nismo baš tolko ludi i bahati da bacimo 300k

Link to comment
Share on other sites

Ja sam siguran da je ovo sve što nam je KUM najavio. Jedan naš (Nedović) i jedan strani. I da se za ova 3 igrača već znalo da dolaze. (Nedović,Martin,Ilić) verovatno su usmeni dogovori već bili postignuti.

Šarac na Tviteru piše da Ilić navodno već 2 meseca radi po programu Dejana Radonjića. Zato idu ova pojačanja pre trenera.

Edited by StiviKivi
Link to comment
Share on other sites

Citam na tviteru Sarca sta pise i kaze Titu:

Kakvi igraci dolaze, mozes i ti da im budes trener, ne mraci.Necemo sigurno dovoditi trenera grobara.

Citam, i ne verujem sta citam, od coveka koji je toliki fan kluba i jos sada i clan nekog odbora u istom, da podrzava model, po kome se svaki ozbiljan klub tera u propast.

Kuca se gradi od temelja, a temelj je trener, a ne marioneta kojoj ces da sklopis ekipu i das mu da se igra.

I sve to tudjim parama...bojim se da nas ceka neka 2011.  ponovo, veoma brzo 

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gudura said:

Citam na tvitetu Sarca sta pise i kaze Titu:

Kakvi igraci dolaze, mozes i ti da im budes trener, ne mraci.Necemo sigurno dovoditi trenera grobara.

Citam, i ne verujem sta citam, od coveka koji je toliki fan kluba i jos sada i clan nekog odbora u istom, da podrzava model, po kome se svaki ozbiljan klub tera u propast.

Kuca se gradi od temelja, a temelj je trener, a ne marioneta kojoj ces da sklopis ekipu i das mu da se igra.

I sve to tudjim parama...bojim se da nas ceka neka 2011 2017.  ponovo, veoma brzo 

Ispravio sam ti ovo. :D

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Gudura said:

Citam na tvitetu Sarca sta pise i kaze Titu:

Kakvi igraci dolaze, mozes i ti da im budes trener, ne mraci.Necemo sigurno dovoditi trenera grobara.

Citam, i ne verujem sta citam, od coveka koji je toliki fan kluba i jos sada i clan nekog odbora u istom, da podrzava model, po kome se svaki ozbiljan klub tera u propast.

Kuca se gradi od temelja, a temelj je trener, a ne marioneta kojoj ces da sklopis ekipu i das mu da se igra.

I sve to tudjim parama...bojim se da nas ceka neka 2011.  ponovo, veoma brzo 

 

I ja sam ti ispravio. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gudura said:

Citam na tvitetu Sarca sta pise i kaze Titu:

Kakvi igraci dolaze, mozes i ti da im budes trener, ne mraci.Necemo sigurno dovoditi trenera grobara.

Citam, i ne verujem sta citam, od coveka koji je toliki fan kluba i jos sada i clan nekog odbora u istom, da podrzava model, po kome se svaki ozbiljan klub tera u propast.

Kuca se gradi od temelja, a temelj je trener, a ne marioneta kojoj ces da sklopis ekipu i das mu da se igra.

I sve to tudjim parama...bojim se da nas ceka neka 2011.  ponovo, veoma brzo 

Kako misli tudjim parama? Sve pare u domacoj kosarci (osim prerplatnih karata) su tudje, 85 posto budzeta obezbedjuje drzava. 

2011a nas ceka jedino ako rese da nas puste niz vodu kao tada.

Vidite da se tu niko ne obazire na dugovanja, poreze, BAT. Kosarka kod nas, sa dva predstavnika u EL moze da funkcionise jedino na ovaj nacin.

Da drzava sipa... 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jasno je da će novi trener biti Jovanović. Ide se logikom da se prvo potpišu neka pojačanja da bi se izazvao pozitivan psihološki efekat kod velikog broja navijača. Posle toga će biti lakše ljudima da progutaju žabu u vidu Jovanovića.

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Covic je rekao da ce trener biti najbolji, sta god to znacilo. Verovatno je mislio na najbolju dostupnu opciju koju mi mozemo da platimo.

 

Stvari su proste, ako trener bude Jovanovic pridruzavam se kritikama i napadamo Covica da nas je slagao. Ali tek kada to zaista bude zvanicna vest. 

 

Dodje neko bolji od Jovanovica, naravno da ce svako zaboraviti sta je pisao, ali se bar nadam da cemo biti zadovoljniji nego da je dosao Jovanovic, posto se stvorila prica samo ne Jovanovic.

 

Jel mozemo da se strpimo jos koji dan umesto preuranjene panike ili bas mora da se svoj strah u sebi koji izmice kontroli kao da se gasimo prebacuje na forum a dovodimo vrlo dobra pojacanja(mozda ne idealna ali apsolutno jesu dobra pojacanja) i pise kao muve bez glave kako dune vetar i kako izadje koja vest?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako nakon Nede, potencijalnih Ilica i Martina, pa jos da ubodemo nekog krstenog pleja, trener postane Vlada Jovanovic - jebes onda i sva ta pojacanja. 

A kamoli jos da ostane Kalina a da mu trener bude Jovanovic... 

 

Moramo bilo kakvog trenera sa iskustvom i autoritetom imati na ovu grupu (a da nije Kari Pesic ili slicni penzioner).

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kooineeperk said:

Ako nakon Nede, potencijalnih Ilica i Martina, pa jos da ubodemo nekog krstenog pleja, trener postane Vlada Jovanovic - jebes onda i sva ta pojacanja. 

A kamoli jos da ostane Kalina a da mu trener bude Jovanovic... 

 

Moramo bilo kakvog trenera sa iskustvom i autoritetom imati na ovu grupu (a da nije Kari Pesic ili slicni penzioner).

 

 

Ako ostane Kalina a dodje Jovanovic.

 

Mi cemo imati trenera na parektu i to u bukvalnom smislu. :D

Edited by Don Radonja
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Redstar0356 said:

Kad vidim sta radi Gazda u Kkcz, dodje mi da se zaista prebacim na ovu temu, ocigledno je Dejan Radonjic jedina normalna osoba u Zvezdi (ne racunam igrace i ljude koji se ne pitaju mnogo)

Cak mislim da bi mi bilo draze da Pao udje u top8 nego mi

Em iznerviramo gazdu em iznerviramo ultra kop

 

Covek sa imenom Red Star u imenu napise da bi mu bilo draze da Pao udje u top8 nego "mi". Tacnije da misli tako.

 

Ne postoje te okolnosti, siguran sam, bilo kog iskrenog navijaca bilo kog kluba bilo kog sporta, da pomisli ovako nesto a kamoli jos napise, pod okolnostima da su mu i najgori ljudi na svetu na celu kluba, da bi mu bilo draze da neki drugi tim ima veci uspeh nego njegov.

 

Cisto da ostane zabelezeno ovde, a nije Devil za kog smo navikli i koji se od starta javno deklasirao kao navijac Radonjica sto je sasvim legitimno.

Edited by 1945
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 1945 said:

 

Covek sa imenom Red Star u imenu napise da bi mu bilo draze da Pao udje u top8 nego "mi".

 

Ne postoje te okolnosti, siguran sam, bilo kog iskrenog navijaca bilo kog kluba bilo kog sporta, pod okolnostima da su mu i najgori ljudi na svetu na celu kluba, da bi mu bilo draze da neki drugi tim ima veci uspeh nego njegov.

 

Cisto da ostane zabelezeno ovde, a nije Devil za kog smo navikli i koji se od starta javno deklasirao kao navijac Radonjica sto je sasvim legitimno.

Hvala ti. Čitam kako ljudi kukaju... Te ovaj, te onaj... Čović... Pa, dragi moji Danci iz organizovane države, majku mu!

Čekamo trenera i zvanično, a sledom i ostatak ekipe pa da čekamo armagedon...

Za nekog ko je sa 50-tak ljudi u Pioniru gledao Zorana Nišavića u dresu Zvezde (a pritom sam daleko od "senexa" na forumu), sve, ali sve je p. dim... 

  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čvarkov said:

Predlog za moderaciju umesto ovih bedževa da stoji grb kluba za koji korisnik navija. Naravno djavolak bi imao sličicu Radonje.

Pa sad... mrtva trka izmedju Radonje i zastave Ukrajine

  • Like 1
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

Obecaju Jovanovicu bices trener ali samo ako bas niko drugi ne bude hteo.

 

Nisam dugogodisnji insajder i to, ali ovako stvari sada stoje i to je 100% tacna informacija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, svarozicslo said:

Hvala ti. Čitam kako ljudi kukaju... Te ovaj, te onaj... Čović... Pa, dragi moji Danci iz organizovane države, majku mu!

Čekamo trenera i zvanično, a sledom i ostatak ekipe pa da čekamo armagedon...

Za nekog ko je sa 50-tak ljudi u Pioniru gledao Zorana Nišavića u dresu Zvezde (a pritom sam daleko od "senexa" na forumu), sve, ali sve je p. dim... 

Nisam gledao Zorana Nisavica ali sam gledao razne od 2006-7 na ovamo.

 

Nisam doziveo 50ak ljudi u pioniru ali jesam 500 i to u kontinuitetu. Neracunajuci Kls protiv raznih Crnokosi sa 200-300 ljudi.

 

Ko je taj period proziveo, ni pakao mu nece tesko pasti.

 

Naravno ne treba se stalno vracati na to i na pricu setite se 2011, treba uvek teziti napretku u svakom smislu i kritikovati sta ne valja, ali neke stvari su zaista previse sta se pisu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Šta mislite da li će trebati obeštećenje za Nedovića? Vidim da iz Panate i dalje traže isplatu.

 

@McL mode on :

 

19 minutes ago, Tri Korne Penal said:

Od svega , meni je najjači izvor da Nedovic ima milionče po sezoni. 

 

2. " 'EL " stvarno mislite da bi Miško dozvolio sebi ( reputacija,  zatvaranje vrata dupetom ... itd ) da na ovaj nacin "odvede" igrača iz jednog EL kluba :classic_laugh:

 

 

 

@McL mode off  😄

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...