Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Ako Jovanović (ili neko sličan) bude trener apsolutno je nebitno koji igrač će doći. Može i Jokić da dodje,  biće 0 trofeja i jedna bačena sezona.

 

Tako da ne razumem uopšte čemu polemika o tome kako će se uklopiti Nedović ili jebeni Raduljica. Koga briga kada trenera, po svemu sudeći, nećemo imati. 

 

Kalinić je budala ako ostane, mada ako se to desi, to će verovatno biti iz porodičnih razloga a ne zato što ne kapira kuda plovi ovaj brod. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Redstar0356 said:

Mi cemo da dovodimo i bacamo pare na Raduljicu jer Kalina hoce da se druzi sa njim? Mi zaista treba da igramo neko neozbiljno takmicenje, mi bez Radonje nismo za ovo. 

Uzeo ga je TRENER jer je mislio da moze da pomogne koliko toliko i da ima pozitivan impact. Nije uzet jer je Lazic ili neko pozeleo da se druzi sa njim.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi ne verujem šta čitam, pa ovo je veći cirkus nego podela ekipa na fudbalu u VII2...kakvo bre dovodjenje Raduljice da se odobrovolji Kalina...jel treba da ubacimo u roster i Andriju Miloševića jer ih uveseljava

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda Stimac i nije toliko los potez, dajemo mu ulogu za atmosferu u svalcionici, izvucemo od njega neki NFT da proda i pare da klubu za pojacanja, vidim da je opasno uleteo i taj metaverse svet.. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Redstar0356 said:

Dobro, nemoj posle da kukate kad Coach Kalina prodje kao i Coach Lebron  u Lejkersima

a nije ni to jedini primer na svetu

imas onoliko igraca koji su vukli svoje maskote sa sobom, a sve zarad neke atmosfere

medju kojima i janis, i luka i ostali

 

sad jasno mi je da kalina nije luka, ali po znacaju za ovaj tim nije mnogo daleko

tako da mi bradule na poziciji cirbesa i nije toliki razlog za dramu jbg

veci problem je ko ce nam biti trener

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Malo divlje, malo indijanski, ali dobro, sta je tu je, popunjavaju se manje bitne pozicije domacim igracima, nije to tako strasno kao sto izgleda

 

mislim da nam cak mogu koristiti u igri van terena u borbi sa KKP, mozda smesno zvuci ali bice svega opet sledece godine

Edited by bosMan_jr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, 1945 said:

Pa Pao je doveo Lija i Kalaitzakisa pre nego sto su potpisali Radonju.

 

pa valjda se prvo konzultuje trenera s kojim igračima ima viziju i planove za klub. ok za Nedovića mi je izuzetno drago, neka ga samo zdravlje prati a ovo ako je istina za Kalinu i Raduljicu onda isto nemam zamjerke. Još samo da KD potpiše za Sunse i eto savršen dan :whistling: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, NikadProtivKaline said:

zar nema kalina nekog sestrica ili rodjaka koji pika basket u tavankutu, pa da mu izadjemo u susret da trenira sa kkcz?

ovo sa braduljicom je bas heavy

jedino neka cirbes uloga bi eventualno mogla da prodje

Slavisa sledece pojacanje?

Link to comment
Share on other sites

Po meni,ova prica o Raduljici kao Kalinarijevom frendu,koji dolazi da bi Kalina ostao je - teski bullshit. Serviran iz kuhinje Vujcina & co. Hvala,ne pusim. Vise verujem u scenario kojeg je Djuras spomenuo - da ce Bradulja da dodje,a Kalina svejedno da ode.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...