Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

3 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

Радуљица је кум оног нашег некаквог директора, Васиљевић или како већ, у шареним оделима.

Raduljica i Keselj su kumovi

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, daba said:

Marcoss i Mile 1 su vam jos u prosli cetvrtak ovde napisali ko je novi trener.

Vi kao da ne citate upise????

klasik covic, ulupace 4-5 miliona u roster po svojoj zelji i dati potrcku da to vodi

kad krene po zlu(a tesko da moze drugacije) bice kukanje na sudbu kletu, i kari/sakota da gase pozar

vec vidjeno, ali covek prosto ne ume drugacije nego da se samoubije

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Ridji said:


Kako se meni čini jedino gde bi se (s)vratio je Kopaonik i pivnice, pošto sam ga na istim često sretao poslednjih godina

Hahahahua dadaaa, i ja ga gore videh par puta

Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, Crni said:

Ako bude jos jedna BoNba danas nestace reakcija, moderacijo reaguj!

 

niko nece da ti lajkuje post, svi stede ^^

kad ono vj ^^ (pupu valjda nije istina)

 

znaci ceo unutrsnji problem i sukob je bio to sto radonja nece nedovica a tetka vesna zapela za kuma. 

i onda na scenu stupa supermen misko i resava situaciju tako sto radonju seli u pao da proba 1 iskorak, a nama daje nedovica i tetka vesna je opet srecna i obe strane su namirene.

jebote jel ima klub na planeti zemlji da misko nema igraca/trenera? covek je ziva legenda, bez premca najjaci agent u evropi. plus ima dvostrukog mvp-ja nba lige. negde sam video da ima ubedljivo najvise igraca u el, tipa 25% su njegovi :Hail: 

ove sezone, mvp nba, mvp el, mvp endese. i u spaniji ima isto ogroman broj igraca. 

ali pre svega veliki zaljubljenik u kosarku, onaj istinski i to je ono sto najvise cenim kod njega. 

ako tetka vesna mozda nekad pomisli da ode, ako dodje ta sezona kad ce konacno rascistiti sam sa sobom ^^ misko je vise nego dostojna zamena.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markioli said:

Raduljica i Keselj su kumovi

 

11 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

Радуљица је кум оног нашег некаквог директора, Васиљевић или како већ, у шареним оделима.

I was wathching some Serbian movie where one actor said: ''Paja i ja smo drugovi a oni su kumovi...'' This reminds me on that.

 

 

 

 

Guys, what should i smart tell you now after everything you wrote... About your new coach and new players, i didn't translated everything, but you guys really believe in everything you read? What should i can say then...

 

Cheers.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Luke Kornet said:

 

I was wathching some Serbian movie where one actor said: ''Paja i ja smo drugovi a oni su kumovi...'' This reminds me on that.

 

 

 

 

Guys, what should i smart tell you now after everything you wrote... About your new coach and new players, i didn't translated everything, but you guys really believe in everything you read? What should i can say then...

 

Cheers.

 

Kam to Red Star bro!!!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nelson Bighetti said:

 

Ne sumnjam u stvari, deluje da je pitanje zivota i smrti, pocev od Covketa, sve do sledbenstva, nista gore se ne bi dogodilo no da "nam ne stanete na put"

Nije pitanja zivota i smrti, daleko bilo. Pitanje je uspeha, jer Covic sigurno ne zeli da prepusti titulu tako lako(kao ni jedan predsednik kluba). Ako budete bolji na terenu svaka cast.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, daba said:

Marcoss i Mile 1 su vam jos u prosli cetvrtak ovde napisali ko je novi trener.

Vi kao da ne citate upise????


Pa napisa Marcoss danas/jutros da više nije sigurno za Jovanovića

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...