Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

38 minutes ago, blesingejm said:

Verujem da bi i Dobrića tapnuli negde samo da ima konstantnije partije i da može na drugom mestu da dobije više nego u Zvezdi.

Za Dobrića bi prekoputaši dali odmah pa skoro   duplo više nego što ima u Zvezdi.
Uvali ti nekom Lazića

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa dolazak Alimpijevica bi reklo sve o njemu, odnosno o njegovom karakteru i dometu. Mislim da covjek nije toliko glup da dva puta sebi umalo sjebe  karijeru. Ovako ima sansu za iskorak na malo jacu scenu, da stvori ime, a ne da dodje kod Covica koji ce ga posmatrati kao svog potrcka, sve i da osvoji NBA i EL zajedno. To je jedna od stvari gdje vidim Radonjicevu velicinu, koji nikad  nije dao da ga Covic scepa u svoje kandze, zato i tolika sujeta kod gazde. 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

izdao nas Radonja moj Devile. pokupio prnje čim se namrčilo

Povuci rec. Nije on izdao nas, on nije trebao ni doci, ali on je toliki covek i ljudina da je presao preko pola uprave i navijaca da vrati Zvezdu tamo gde pripada.

 

Iskreno kakve navijace imamo, predsednika...sta je njemu coki radio preko drustvenih mreza..onda narocito i sad. Jedini spas Zvezde je odlazak covica...da ne idem dalje od ovog. Navijaci kao glasaci na izborima..tu je kraj moje price o ovoj temi.

 

Nadam se da ces biti aktivan na PAO temi. ❤️

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Benito said:

Veteran se na tviteru oprasta od Deja i Kaline 😔

 

 Jasno je ko ne može "dalje od sopstvene tarabe" ali ko su "veliki zvezdaši ",oni koji nemaju hrabrosti???

 

"KKCZ trenutno nije sposobna za korak napred. Dugovanja,zavisnost od države,nesposobnost ili nemogućnost gledanja dalje od sopstvene tarabe i KKP,ličnih sujeta i na kraju nedostatka hrabrosti velikih Zvezdaša ili bilo koga ko želi,može,sme da zameni N. Čovića."

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Darko Pancev said:

Sa Radonjom ce kofere da pakuje i Kalina ,e da  vidim sad moze li nesto gore sutra da se desi ,ko zadnji izadje nek ugasi svetlo

 

Može uvek gore... recimo da odustanemo od EL sledeće sezone jer ne možemo da obezbedimo minimalni budžet... 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Devil In My Pants said:

Povuci rec. Nije on izdao nas, on nije trebao ni doci, ali on je toliki covek i ljudina da je presao preko pola uprave i navijaca da vrati Zvezdu tamo gde pripada.

 

Iskreno kakve navijace imamo, predsednika...sta je njemu coki radio preko drustvenih mreza..onda narocito i sad. Jedini spas Zvezde je odlazak covica...da ne idem dalje od ovog. Navijaci kao glasaci na izborima..tu je kraj moje price o ovoj temi.

 

Nadam se da ces biti aktivan na PAO temi. ❤️

Ne znam, videćemo kad krene sezona. Trenutno sam razočaran kao Ciganin. 

Očekivao sam da će ostati da se pobijemo s komšijama bar još sledeću sezonu. 

A kako se pričalo na kraju sezone, hteo je da ostane...tako da mu se nije sve to bilo smučilo od strane Nebojše. 

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Bromoviski said:

Za Dobrića bi prekoputaši dali odmah pa skoro   duplo više nego što ima u Zvezdi.
Uvali ti nekom Lazića

Uzece ga PAO posto mu je istekao ugovor. A onda cemo da kukamo kako nam je slaba odbrana.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ne znam, videćemo kad krene sezona. Trenutno sam razočaran kao Ciganin. 

Očekivao sam da će ostati da se pobijemo s komšijama bar još sledeću sezonu. 

A kako se pričalo na kraju sezone, hteo je da ostane...tako da mu se nije sve to bilo smučilo od strane Nebojše. 

Ocekivao sam napad na top8, to je jedini logicni iskorak. Da Dejo ide bilo mi je jasno posle titule kad su pitali Kalinica sta sl sezeno, a on u fazonu, popako za sl sezonu. Tu mi je bilo manje vise sve jasno kojim putem idemo. Kalinic je i tad znao da ide. Holins je bio samo tacka na I, a covicevo cviljenje po pinku slag na tortu.

 

Sad ti potpisujem da cemo imati dobar i bolji tim nego proslih sezona. Ti to protumaci i bice ti sve jasno.

Link to comment
Share on other sites

U principu nije bilo tesko zakljuciti da ce Radonja otici, meni je predznak bio odlazak Holinsa, jer kako se meni cini Radonja je njega video kao jednog od stubova za sledecu sezonu uz Kalinu, Dobrica. Presao bi Radonja i preko Holinsa verovatno ali ...

 

Sada se prica jasno iskonstruise, Radonja trazio odredjene garancije od Cokija ovaj verovatno nije dao jasne tacnije mlatio svoju pricu, Radonja se pokupio i otisao, za njim ce sasvim izvesno i Kalina mada mozda ga nesto zadrzi a za to su sanse u promilima.

 

Bilo kako bilo ne staje svet, ne treba ocekivati puno od sledece sezone, prvo da vidimo ko ce doci za trenera, moje misljenje da bi mogao biti Vlada Jovanovic (ne bih voleo) i to ce biti jasan pokazatelj kakve su ambicije sledece sezone

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ocekivao sam napad na top8, to je jedini logicni iskorak. Da Dejo ide bilo mi je jasno posle titule kad su pitali Kalinica sta sl sezeno, a on u fazonu, popako za sl sezonu. Tu mi je bilo manje vise sve jasno kojim putem idemo. Kalinic je i tad znao da ide. Holins je bio samo tacka na I, a covicevo cviljenje po pinku slag na tortu.

 

Sad ti potpisujem da cemo imati dobar i bolji tim nego proslih sezona. Ti to protumaci i bice ti sve jasno.

Oces da kazes da dolazi sns u klub i da ce biti para kao blata?

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, PERICA!!! said:

Pa dolazak Alimpijevica bi reklo sve o njemu, odnosno o njegovom karakteru i dometu. Mislim da covjek nije toliko glup da dva puta sebi umalo sjebe  karijeru. Ovako ima sansu za iskorak na malo jacu scenu, da stvori ime, a ne da dodje kod Covica koji ce ga posmatrati kao svog potrcka, sve i da osvoji NBA i EL zajedno. To je jedna od stvari gdje vidim Radonjicevu velicinu, koji nikad  nije dao da ga Covic scepa u svoje kandze, zato i tolika sujeta kod gazde. 

 

Šćepao ga je bio Čović u svoje kandžice kada ga je sačuvao od progona javnog mnjenja u kojem su učestvovali i navijači Zvezde kada su tražili njegovu smenu.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...