Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

4 minutes ago, Kooineeperk said:

Neki short recap video? Neki stats-i? Nestoooo? (kriziram, nisam gledao). 

 

Većinom miš-maš.

Stranci sem i dalje neuklopljeni, Bentil je još i najbolje izgledao. Adams IZGLEDA kao da može puno a u realnosti isporučuje malo. Skil i lakoća baratanja s loptom su evidentni ali kada to treba pretočiti u nešto konkretno mrka kapa. Holand trenutno ne zna na kojoj je planeti.

Domaći standard, sve već viđeno i sve već znamo, Stefan ponovo bio najbolji, Dobrić pristojan sem kada izlazi iz opanaka i to je u stvari ključna stvar za kvalitet njegove igre. Bitno je da nema loptu u rukama i da se ne očekuje od njega da nešto iskreira.

Ivaniću fizikalije sve više dolaze na naplatu, deluje kao pionir protiv juniora.

Kouč Vlada pristojno vodio, dobili meč na NACRTANU AKCIJU JBT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

  • Like 8
  • Thanks 3
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Odavno nisam video da neki trener celu cetvrtinu odigra sa istom petorkom. Posto smo dobili I to preokretom posle dvocifrenog zaostatka, nije da se treba zaliti.

Adams. Znao sam da je nemoguce da igru iz ozi lige prenese u EL, ali ovo bas, bas lose izgleda, bukvalno ni jedan smisleni potez celu utakmicu. Nikakav uticaj na postavljenu odbranu, ni asist, ni prodor, ni sut. Ne pamtim pleja u kkcz koji je negativnije uticao na organizaciju igre, Filip Covic included. Voljni moment je, medjutim izuzetan, bacanje na parket I jurnjava u odbrani kazu momak ima zelju a reko bih I nekog skilla. Sad da li je u pitanju to sto mu je potrebno vise vremena za upoznavanje sa saigracima I igrom ili jednostavno nekompatibilnost, videcemo mislim uskoro.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Laki21 said:

 

Većinom miš-maš.

Stranci sem i dalje neuklopljeni, Bentil je još i najbolje izgledao. Adams IZGLEDA kao da može puno a u realnosti isporučuje malo. Skil i lakoća baratanja s loptom su evidentni ali kada to treba pretočiti u nešto konkretno mrka kapa. Holand trenutno ne zna na kojoj je planeti.

Domaći standard, sve već viđeno i sve već znamo, Stefan ponovo bio najbolji, Dobrić pristojan sem kada izlazi iz opanaka i to je u stvari ključna stvar za kvalitet njegove igre. Bitno je da nema loptu u rukama i da se ne očekuje od njega da nešto iskreira.

Ivaniću fizikalije sve više dolaze na naplatu, deluje kao pionir protiv juniora.

Kouč Vlada pristojno vodio, dobili meč na NACRTANU AKCIJU JBT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Pa otkad Mirko svemirko igra kosarku? :D

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ako ova statistika ne laze nas sut za tri je bio 3/18(17%) a protivnika 10/19(53%),za ekipu poput nase ipak bedne brojke.Ali,ne bas slucajno,pomenuo sam Holandovu nekarakteristicnu igru,u prvom poluvremenu ne znam da li je imao dva izgradjena suta,a ne znam sta ce nam ako je tako.

Sto se tice Adamsa mozda nije lose setiti se Lorenca na pocetku,isto muke sa adaptacijom isto nikada nije igrao u Evropi.Ne secam se koliko smo ga cekali,zagazili smo bili  u sezonu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Adams stvarno zabrinjava. Ovo sve smo imali od Pefija. Očekivao sam da buši odbranu, da cepa trojke, izdivlja u kontri.. Jbg o pojačanjima najbolje govori to da su u obe utakmice najbolji bili Luka i Lazar. Stvarno sam hteo opušteno da se ne nerviram i dam šansu novom timu i treneru. U fazonu rano je još. Ne znam, ovo viđeno ako se ne promeni nešto vidno je za brigu. Nijedno pojačanje od njih 6-7 da ne pokaže nešto ekstra nikada se nije desilo, ja mislim. Jedino što teši da ne valja i kad je na pripremama previše dobro, u sezoni se ispostavi drugačije.

Link to comment
Share on other sites

A moze i ovako White je prosle sezone kidao na pripremama pa se povredio jbg i posle se nije oporavio od toga psihicki...I nije pokazao delic toga tokom sezone...I onda kao sto vidimo ovde su padale suze radosnice kad je raskinuo ugovor sa nama...

Edited by Don Radonja
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto se uvek lozim i trazim link, kad znam da necu nista ni da vidim. 

 

Em sto staje na fonu malo malo, em zbog smaracica malih.

 

Ali tu je uvek rezulati uzivo kosarka, koliko sam samo utakmica pratila tako ne zna im se broj.

 

Elem, sto se tice Adamsa, ako je istina da je odbrani vrlo posvecen, napad ce doci sam po sebi.

 

Toliko puta do sada vec vidjeno.

 

Bas jedva cekam da pocne sezona ♥️

 

  • Like 2
  • Love 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BojanaCZV said:

Ne znam zasto se uvek lozim i trazim link, kad znam da necu nista ni da vidim. 

 

Em sto staje na fonu malo malo, em zbog smaracica malih.

 

Ali tu je uvek rezulati uzivo kosarka, koliko sam samo utakmica pratila tako ne zna im se broj.

 

Elem, sto se tice Adamsa, ako je istina da je odbrani vrlo posvecen, napad ce doci sam po sebi.

 

Toliko puta do sada vec vidjeno.

 

Bas jedva cekam da pocne sezona ♥️

 

Bojana jedini optimista na forumu, vi zene ste bas sirokog srca 😁

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Laki21 said:

Kouč Vlada pristojno vodio, dobili meč na NACRTANU AKCIJU JBT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Mislim da sam ovo poslednji put od nas video na prijateljskoj protiv Olimpijakosa pre tipa 3 godine, Tomic nacrtao za Gista i ovaj rutinski resio Printezisa za pobedu.


Iako bih voleo da je ovo danas bila coach Dovlina minijatura, izgledalo je kao cista improvizacija. Adams bez resenja uvalio Dobricu, Dobric bez resenja bacio u bunar, Luka pratio i izmislio nesto.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

 

Ako ova statistika ne laze nas sut za tri je bio 3/18(17%) a protivnika 10/19(53%),za ekipu poput nase ipak bedne brojke.Ali,ne bas slucajno,pomenuo sam Holandovu nekarakteristicnu igru,u prvom poluvremenu ne znam da li je imao dva izgradjena suta,a ne znam sta ce nam ako je tako.

Sto se tice Adamsa mozda nije lose setiti se Lorenca na pocetku,isto muke sa adaptacijom isto nikada nije igrao u Evropi.Ne secam se koliko smo ga cekali,zagazili smo bili  u sezonu.

 

10 minutes ago, mister-no said:

Adams stvarno zabrinjava. Ovo sve smo imali od Pefija. Očekivao sam da buši odbranu, da cepa trojke, izdivlja u kontri.. Jbg o pojačanjima najbolje govori to da su u obe utakmice najbolji bili Luka i Lazar. Stvarno sam hteo opušteno da se ne nerviram i dam šansu novom timu i treneru. U fazonu rano je još. Ne znam, ovo viđeno ako se ne promeni nešto vidno je za brigu. Nijedno pojačanje od njih 6-7 da ne pokaže nešto ekstra nikada se nije desilo, ja mislim. Jedino što teši da ne valja i kad je na pripremama previše dobro, u sezoni se ispostavi drugačije.

 

Nisam krenuo sa kritikama Adamasa baš poučen situacijom sa Lorencom, koji je izgledao još gore kada je došao, u stvari par meseci.

 

Adam se poprilično cima u odbrani, vidi se da ume s loptom, brz je, takođe se vidi da ima ideješto se asistencija tiče, ali sve je to samo u naznakama dok realizacija u praksi škripi. Tako da dajmo mu vremena da se prilagodi, mislim da mu treba nekoliko dobrih partija da uhvati samopouzdanje

 

Logično je da naši izgledaju bolje jer sto godina igraju zajedno i poznaju se u dušu.

  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

 

Ako ova statistika ne laze nas sut za tri je bio 3/18(17%) a protivnika 10/19(53%),za ekipu poput nase ipak bedne brojke.Ali,ne bas slucajno,pomenuo sam Holandovu nekarakteristicnu igru,u prvom poluvremenu ne znam da li je imao dva izgradjena suta,a ne znam sta ce nam ako je tako.

Sto se tice Adamsa mozda nije lose setiti se Lorenca na pocetku,isto muke sa adaptacijom isto nikada nije igrao u Evropi.Ne secam se koliko smo ga cekali,zagazili smo bili  u sezonu.

Za razliku od Adamsa, Lorenco je pre nas 2 puta pokušao u Evropi. Ni jedanput nije prošao lekarski.

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, pavijan2 said:

Za razliku od Adamsa, Lorenco je pre nas 2 puta pokušao u Evropi. Ni jedanput nije prošao lekarski.

Nije to baš tako ... potpisao je sa Pistojom ugovor pošto je prošao lekarske, a posle sedam dana kažu nije prošao,

pa nekoliko dana posle toga potpisuje sa nekim NBA timom. :classic_smile: ima tu raznih igrica.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, fradler said:

 

Mislim da sam ovo poslednji put od nas video na prijateljskoj protiv Olimpijakosa pre tipa 3 godine, Tomic nacrtao za Gista i ovaj rutinski resio Printezisa za pobedu.


Iako bih voleo da je ovo danas bila coach Dovlina minijatura, izgledalo je kao cista improvizacija. Adams bez resenja uvalio Dobricu, Dobric bez resenja bacio u bunar, Luka pratio i izmislio nesto.

 

Baš sam razišljao kada se ovo ranije desilo i nisam mogao da se setim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...