Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 minute ago, Issey said:

Zanimljivije od naših utakmica će biti koga će prvog Čović da šilbuje... Najmanje kvote su ma Holanda i Bentila, za sad...

Ne gledam tekmu.

 

Proslu je bio solidan, kakav je danas?

 

I generalno, kome biste dali prolaznu ocenu za danas?

Link to comment
Share on other sites

I u prvoj i u drugoj utakmici nekoliko lepih akcija, vidi se da se još uvek uigravamo i biće to okej. Zato i služe pripremne utakmice. Uzimajući u obzir da smo promenili pola tima, na moje iznenađenje igramo bolje od očekivanog.

Edited by Volter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, drakon1 said:

Ne znamo (ili barem ja) sta tacno pise u ugovoru. Ali, redovno se dogadjaju ove stvari svugde na svetu. Otpustaju se treneri, igraci... Uglavnom otpusteni imaju pravo na ispunjenje svojih potrazivanja, ako je klub jednostrano raskinuo ugovor, a da se igracu/treneru ne moze pripisati nekakvo krsenje ugovora. Isplacivanje ide po pravilu tako da se mesecno vrse placanja bas kao da je otpusteni i dalje u radnom odnosu. I to traje tako dok se ne isplati i poslednja plata. Ako doticni u medjuvremenu nadje drugo radno mesto, onda je jasno da dalja placanja bivseg kluba po pravilu prestaju.

 

Mekel je, ako se dobro secam, nasao novi klub i potpisao ugovor za manju platu nego sto je imao kod nas. Tako da smo mu mi placali razliku. Cilj ugovora je da strana koja je jednostrano dobila otkaz a nije sama prekrsila ugovor bude postavljena u status kao i da nije otpustena. Znaci: nemas novi klub = stari klub te placa plate kao da i dalje radis; imas novi klub sa vecom ili istom platom kao i do sada = stari klub nema obaveze prema tebi;  imas novi klub sa manjom platom = vidi pod Mekel.

 

Sve ostale ugovorne klauzule koje idu dalje od toga su pogubne za klub. Bilo koji, ne samo Zvezdu.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...