Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

27 minutes ago, djura.net said:

Zanimljivo, bio sam siguran da ce u poenterskom ucinku Adams da dominira, za sad deluje dosta rezervisano, doduse nemamo podatke o minutazi. Bas me zanima kako cemo igrati u Turskoj, mozda bude I prenosa otuda?

Koliko znam Sport klub,mislim sa jaci igraci za sada dobijaju manju minutazu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, bosMan_jr said:

@1945 otvorio novi nalog sa koga ce nam sazeto saopstavati highlightse iz svojih upisa

Ovaj put ti je dodra fora za promenu, ali nije moj nalog niti cu i sa mog da pisem vise u skorije vreme (vraticu se samo u jednom trenutku da ispostujem ljude sa kojima sam se kladio i to je to, da ne misle da sam zaboravio jer kada dam rec gledam da to ispustujem) pa ces moci konacno da uzivas bez mojih upisa. Nisam lud da se upisem Zvezda je emocija i davno sam naucio ovde da se ovde ne smeju pokazivati emocije prema Zvezdi i da ce to uglavnom biti ismejano tako da realno jedno 4-5 meseci nista vidjali upise od mene tog tipa i trudio sam da se prilagodim. Uini mi je prvi skrenuo paznju da ovo nije forum Zvezdinih navijaca i hvala mu na toj lekciji. Izvinjavam mu se ako sam ga nekad uvredio jer smo imali zustrijih rasprava, generalno je ok tip osim sto se ne slazemo u dosta toga, ali bar manje mraci sto se tice Zvezde i realniji je od mnogih ovde.

 

Ranije dok sam bio "rsb-ovac" sam ovde stalno citao protiv istog a znam na sta ste alaudirali tamo na nacin pisanja botovskim stilom kog je i bilo da ne gresim dusu al sigurno se nije svodilo na to kako su ljudi uskog shvatanja ovde prenosili i vide samo ono sto zele da vide, pa sam zato pomislio da je ovde potpuna sloboda i ljudi sirokih shvatanja i da se prihvataju sva misljenja i svi uglovi gledanja(gde mi je siroko obrazlen svaki upis), ali sam doziveo nesto potpuno suprotno, konstantno se cesto da kazem horski diskredituje tudje misljenje i to uglavnom pristojno napisano pritom koje je napisano opsirno sa brdo argumenata a ne samo jednom recenicom, pa i ne moram biti u pravu i ne kazem da sam, ali je cinjenica da se veoma cesto satire misljenje koje nije sablonsko ovde i kako vecina razmislja, cak su mi i brisali neke upise gde nema uvreda i slicno. Admin uvrnuto je uvek bio korektan prema meni da ne gresim dusu, koji je pritom Partizanovac i ne mislim na njega.

 

Za promenu cu da uzivam u kosarci ove sezone pobedjivali ili gubili radije nego da citam na dnevnom nivou ovde gomilu gluposti (uglavnom bez i polu argumenata), frustranih upisa, vredjanja igraca i trenera i slicnih stvari. Na konstruktivnu dobronamernu kritiku retko kad naletim al bilo je i toga da ne gresim dusu, ali u ozbiljnoj manjini.

 

Ima ovde i dobrih ljudi i dobrih kosarkaskih upisa, ali mi je jeziva kolicina negativnih upisa koji su velika vecina, mislim pre svega na ovu temu odnosno sve teme o Zvezdi i one tokom sezona, a pritom sezona nije ni pocela, to je najludje od svega pa makar se i zavrsila lose i bili u pravu. Ovde se cele sezone mracilo za Radonju tvrdoglavog mazgizma i da ne moze da se igra kosarka bez bekova i centra, a covek osvojio sve trofeje. Onda isti kukaju kada on ode. Jednostavno uvek se mraci bez obzira sto smo u poslednjih 7 sezona osvojili 6 titula i sto igramo Evroligu godinama dok Partizan osvajac iste nije igrao gotovo deceniju ali su strpljivo cekali i sada su prodali 10 000 sezonskih i zato svaka cast.

 

Sportski pozdrav i svima sve najbolje, ako sam ikad ikog uvredio necim, ne zamerite, bilo je u afektu jer kada procitam ovde 100 negativnih upisa i sam sam upadao u taj mood, iako nisam privatno takav. 

 

 

Sportski pozdrav.

 

Spoiler

Sad ide neki gif loseg humora ili ironican komentar kao i uvek, dajte bar nesto duhovito da se nasmejem kao covek ili da me neko spusti kao onomad kad je Sarac isarcovao Kupera pa lepo 50 ljudi lajkuje, a ne stalno 10ak ljudi jedna te ista ekipa jedni drugima, to ne priznajem.

 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djura.net said:

Zanimljivo, bio sam siguran da ce u poenterskom ucinku Adams da dominira, za sad deluje dosta rezervisano, doduse nemamo podatke o minutazi. Bas me zanima kako cemo igrati u Turskoj, mozda bude I prenosa otuda?

Ivanovic je na pripremama proslog leta bio nas ubedljivo najbolji strelac, a u toku sezone ni blizu, leto pre je Lojd bio dosta los poenterski u pripremnom periodu pa su mu neki vec spremali silbovanje a svi znamo sta je bilo posle, pripreme su pripreme videcemo kad dodju prave utakmice.

Link to comment
Share on other sites

Mene ISKRENO rastužuje ako brat 1945 ode, čovek ima volje i želje da piše, ko ne voli duge upise mogao je da preskoči.

 

Brate druže 1945 nemoj primati srcu ponekad zlurae komentare i opservacije, sve je to više deo folklora nego da to ljudi zaista misle.

 

Ipak mi svi ovde volimo Zvezdu, no kao što i sam znaš, različitih ljubavi ima, pa neka cveta hiljadu cvetova.

 

❤️

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

@1945, nije neophodno toliko licno da shvatas replike i reakcije na svoje postove. svako od nas moze da nabroji xy situacija i tema zbog kojih ga drugi zavitlavaju i cimaju; u velikoj vecini slucajeva je to shitposting zarad zajebancije, pa nekada ona bude kvalitetna a cesce jok. nekada po mom ili tvom ukusu a nekada i ne.

 

sto se mracenja tice, ono je avansno razumljivo, jer je otisao [opet] the trener a i skoro sve glavnije poluge rostera. opet, mracenja je bilo i u ovo vreme pred proslu sezonu, tako da, ke vidime.

 

imas puno entuzijazma za kk zvezdu, grehota je da ga ne podelis, taman da, kao sto kazes, cesto imamo drugacije stavove ns x i y temu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

ne kapiram bas sta ga sad tu nesto namoljavate

nije problem duzina postova, kome ne odgovara ne mora da cita

vec sto na svaki odgovor njemu, ili ne daj boze neslaganje, on mora svima da objasni kako ne mogu tako da pisu i razmisljaju, uz obavezno prebrojavanje krvnih zrnaca i sve sto uz to ide

za svoje pisanje je uostalom dobio vec nekoliko upozorenja moderacije

ovo je diskusioni forum, a ne kkcz fan page, gde je obaveza da se plasiraju samo srecne misli

ako to moze da koriguje i normalno diskutuje neka ostane, ako ne moze cao, nece nedostajati previse

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ne kapiram bas sta ga sad tu nesto namoljavate

nije problem duzina postova, kome ne odgovara ne mora da cita

vec sto na svaki odgovor njemu, ili ne daj boze neslaganje, on mora svima da objasni kako ne mogu tako da pisu i razmisljaju, uz obavezno prebrojavanje krvnih zrnaca i sve sto uz to ide

za svoje pisanje je uostalom dobio vec nekoliko upozorenja moderacije

ovo je diskusioni forum, a ne kkcz fan page, gde je obaveza da se plasiraju samo srecne misli

ako to moze da koriguje i normalno diskutuje neka ostane, ako ne moze cao, nece nedostajati previse

Sto si ljubomoran?

  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NikadProtivKaline said:

 

 

stvarno dokle vise sa tim onelajnerima

Forum, Zvezdina tema, decko pise o Zvezdi. Jel treba da pise o KK Venecija? 

 

Nije obaveza samo srecne misli ali ne moraju ni svakodnevno crne misli i propast, jadikovanje itd itd. 

 

Ko bude htio orocitace tvoj, njegov, moj ili neciji drugi upis a ko nece, preskocice

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Forum, Zvezdina tema, decko pise o Zvezdi. Jel treba da pise o KK Venecija? 

 

Nije obaveza samo srecne misli ali ne moraju ni svakodnevno crne misli i propast, jadikovanje itd itd. 

 

Ko bude htio orocitace tvoj, njegov, moj ili neciji drugi upis a ko nece, preskocice

pa ja sam to i rekao

dok si se ti nasao nesto mene da prozoves, a nije bas ni da ti ovde pises samo naucne romane i strucne analize

ja ti to nisam spocitavao, a ni 1945 sto siri srecne misli

ono sto njemu zameram, i to sam jasno napisao vise puta, jeste reakcija na temu koju pokrene, gde jednostavno ne ume da ucestvuje u diskusiji bez moderisanja teme, brojanja krvnih zrnaca i generalno jednog nadmenog stava...sarac stajl ako bih morao da poredim

 

enivej dosta o tome

kad igramo nesto sto ce moci da se pogleda?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mali Topić, sudeći po statistici, fino odigrao poslednju utakmicu. Mislim da sam ranije ovde pročitao da će on provesti prvi deo sezone u nekom B ligašu ili tako nešto. Je li to i dalje tako, tj. nećemo ga gledati u CZ makar neko vreme? Ili je to bila dezinformacija, pošto igra pripremne utakmice sada? 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, displejnejm said:

Mali Topić, sudeći po statistici, fino odigrao poslednju utakmicu. Mislim da sam ranije ovde pročitao da će on provesti prvi deo sezone u nekom B ligašu ili tako nešto. Je li to i dalje tako, tj. nećemo ga gledati u CZ makar neko vreme? Ili je to bila dezinformacija, pošto igra pripremne utakmice sada? 

КК Слодес је званично објавио да ће Топић бити на позајмици код њих наредне сезоне.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...