Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

58 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ništa protiv tebe, ali mi deluje da kolektivno kucate KKCZ i Zvezda u search na twitteru i non stop čitate šta se novo napisalo, makar bilo i od profila napravljenog danas posle podne.

Ukucao sam profil kad sam ga video ovde da vidim ko je izvor. 

Ovo sam preneo cisto iz zezanja posto je vise nego komicna informacija. 

Link to comment
Share on other sites

nek me neko ispravi...ali zar Džoni i Pefi ne igraju za približno istu kintu i obojica imaju ugovor i za narednu godinu...?

ako je tako...ne vidim gde je problem da napravimo mesta u rosteru tako što ćemo zadržati debeloguzog veterana vraćenog iz penzije...šta ima mi kome da se pravdamo dal to uračunljivo sa abakusom...il na prste...?

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako ce neko od dvojac Thompson/Henry  da nas pojaca onda na 2 ide neki tipa J.P Macura, Salin, Kalinoski, McCullough.

Ako ce nas pojacati Shabazz ili Jalen Adams(ex hapoel, moja omiljena zelja) onda je kompaktabilniji neki igrac slican Markusu Fosteru, Shayok, J. Terrell ili moja najveca zelja na 2 Jahmar Gulley koji je nekim cudom jos bez kluba.

Edited by Pero
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guru said:

Jbt, čak je i na pokojnom RSB-u topik sličan ovom bio značajno uređeniji i postojali su neki kriterijumi i pravila o čemu se piše, šta se prenosi itd. Ovo se baš pretvorilo u težak cirkus, nije ni čudo što je ispisano 500 strana za mesec i po dana.

Vox92 pobediJo!

Neka cveta hiljadu cvetova.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Azazelkg said:

Svi insajderi nikom ponikoše i u crnu zemlju pogledaše 🤔... 

Nije mi jasno sto pobegose ljudi, niti ih je bilo ko prozivao niti imao neke negativne komentare, bilo je doduse malo prozivanja posle hladnog tusa u vidu Bentila (nista od Singltona) ali to je sve u sportskom duhu, salimo se, zezamo se..

Edited by Benito
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gulimo mardelj, jer je bilo ili odsteta vox forumasima sa manje od 1000 postova ili robija, ali smo zivi. Ja sam se dokopao neta zbog dobrog vladanja, ali brat Mile se zakacio sa latino bandom, pa je sad u samici, nadam se da ce i on biti okej. 

  • Like 9
  • Love 7
  • Ha-ha 28
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...