Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 minute ago, fasper said:

Да, баш Пантер не зна да се носи са притиском. Већина тих које доводе су играли Ф4 Евролиге, али ето не могу да се носе са притиском Владе Јовановића и моћног Симона помоћника на клупи Звезде.

Pa videli smo kako su se nosili. Elem, ja ti pricam za domacu bazu koja je tu neko vreme. Nabroj mi nekog domaceg igraca kod njih sa iskustvom koji imaju nasi kod nas. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fasper said:

Који систем, мењамо тренере као на траци. Нека неко изброји од 2017. колико смо тренера променили. Алимпијевић, Топић, Томић, Гавриловић, Шакота, Обрадовић, Радоњић, Јовановић. Ако је то систем...

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vasa123 said:

Nas sistem se dokazao kad smo izgubili EL one sezone pod Alimpijem i odmah se sledece vratili bez ikakavih problema.

 

Njihov "sistem" je ugasila jedna trojka u zadnjim sekundama i ne bi se vratili u EL da im drzava nije kupila licencu.

 

Toliko o njihovoj kosarci i sistemu samoprozvane institucije...

 

To što si ti opisao je rezultat a ne sistem. Sistem je nešto drugo.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Green23 said:

Ukoliko nama Šabaz dođe, ja zaista mislim da nismo slabiji od njih, nekako mi se naša kompozicija tima više sviđa. 

Slazem se, ali morao je ipak ozbiljniji igrac od hollanda da se dovede. Ok jeste on jeftino resenje i neko ko ce dobro oguliti kolena, ali da li je moguce da mi nemamo nikakav skauting nego dovodimo igrace koji su natrpali nas i njih. 

Nadam se da nikolic ne dolazi. Jer centarska linija  martin, luka, nikolic u kojoj niko ne moze da ubode sa vise od metar i po je katastrofa. Za nas je toby ko nacrtan! Eventualno josh mooney!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

KKP sve i da nikog nije doveo, ima ogromnu prednost u odnosu na nas u smislu kontinuiteta (zadrzali su sve igrace koje su hteli) i trenera koji je za 10 nivoa iznad naseg. Sve i da se pojacamo i da napravimo ne znam kakav tim, zaista ce komsije biti jos izrazeniji favoriti, jer su ove dve stvari iz prve recenice, jako bitne u kosarci, pogotovo u ovoj nasoj. 

 

Sabac, Ivanovic, Markovic

Nedovic, Sajok

Holand, Dobric, Lazic

Vilijams, Ilic, Lazarevic

Dubljevic, Hasan, Mitrovic

 

Ovako bi nesto bilo lepo. Mada ovo je moj squad, nema toliko veze sa realnosti, iako su Sabac i Ilic vrlo, vrlo blizu. Tacnije Ilic je done deal, ne znam sto ga ne objavljuju. 

Edited by Markoss
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Pa videli smo kako su se nosili. Elem, ja ti pricam za domacu bazu koja je tu neko vreme. Nabroj mi nekog domaceg igraca kod njih sa iskustvom koji imaju nasi kod nas. 

Ево Ефес нема једног Турчина у тиму па већ 3 сезоне се носе са притиском лагано. Домаћи играчи могу да донесу превагу евентуално само кад су тимови сличног квалитета.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fasper said:

Ево Ефес нема једног Турчина у тиму па већ 3 сезоне се носе са притиском лагано. Домаћи играчи могу да донесу превагу евентуално само кад су тимови сличног квалитета.

Pa šta predlažeš, da se povješamo?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fasper said:

Да, баш Пантер не зна да се носи са притиском. Већина тих које доводе су играли Ф4 Евролиге, али ето не могу да се носе са притиском Владе Јовановића и моћног Симона помоћника на клупи Звезде.

Па нама Давидовац годинама покривао од 1 до 5.😅

Ne u jednoj sezoni. Ove je igrao iskljucivo na 4 i bas kad je bilo gusto pokrivao na 5.

 

Sto se Partizana tice, ne znam da li je offtopic, ali se tice i nas. Pokusaj da predvidis koliko kome treba minuta i onda da jos u to ubacis i pleja. Jedino gde po meni ima jos prostora da oni dovedu nekog je back up trojka umesto Trifunovica i back up petica da se skrati uloga Koprivici

 Nesto sumnjam da bi Eksum pristao da dodje tako sto mu Zeljko kaze krpices gde zagusti, verovatno je menadzer trazio tacno odredjenu ulogu i minutazu.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, fasper said:

Ево Ефес нема једног Турчина у тиму па већ 3 сезоне се носе са притиском лагано. Домаћи играчи могу да донесу превагу евентуално само кад су тимови сличног квалитета.

E jbg. Trebali smo svih ovih godina da se ugledamo na njih... 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

KKP sve i da nikog nije doveo, ima ogromnu prednost u odnosu na nas u smislu kontinuiteta (zadrzali su sve igrace koje su hteli) i trenera koji je za 10 nivoa iznad naseg. Sve i da se pojacamo i da napravimo ne znam kakav tim, zaista ce komsije biti jos izrazeniji favoriti, jer su ove dve stvari iz prve recenice, jako bitne u kosarci, pogotovo u ovoj nasoj. 

 

Sabac, Ivanovic, Markovic

Nedovic, Sajok

Holand, Dobric, Lazic

Vilijams, Ilic, Lazarevic

Dubljevic, Hasan, Mitrovic

 

Ovako bi nesto bilo lepo. Mada ovo je moj squad, nema toliko veze sa realnosti, iako su Sabac i Ilic vrlo, vrlo blizu. Tacnije Ilic je done deal, ne znam sto ga ne objavljuju. 

Uuu jak mi je neki trener..Bio nekad.Kakvu ekipu napravio, krstenu akciju nisu imali, igrali 1v1 all day.Dobijemo ih mi sa Davidovcem i Mitrovicem na petici, bez Kuzmica koji igra samo na pocetku, Vajta, Cirbesa, Simonovica..Stvarno izuzetan trener.Uz svo postovanje, zna kosarku u dusu, ali to je to od njega.Gde je budzet egal, teska posla. Ali kad ima par miliona vise ili tipa 5,10m onda je frajer i veliki trener.

  • Like 13
  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Markoss said:

KKP sve i da nikog nije doveo, ima ogromnu prednost u odnosu na nas u smislu kontinuiteta (zadrzali su sve igrace koje su hteli) i trenera koji je za 10 nivoa iznad naseg. Sve i da se pojacamo i da napravimo ne znam kakav tim, zaista ce komsije biti jos izrazeniji favoriti, jer su ove dve stvari iz prve recenice, jako bitne u kosarci, pogotovo u ovoj nasoj. 

 

Sabac, Ivanovic, Markovic

Nedovic, Sajok

Holand, Dobric, Lazic

Vilijams, Ilic, Lazarevic

Dubljevic, Hasan, Mitrovic

 

Ovako bi nesto bilo lepo. Mada ovo je moj squad, nema toliko veze sa realnosti, iako su Sabac i Ilic vrlo, vrlo blizu. Tacnije Ilic je done deal, ne znam sto ga ne objavljuju. 

Znam da je tvoja licna zelja ali kakav roster 😍😍😍

 

Jedino Gudura umjesto Sajoka bi bila moja ispravka, ali i ovako je top.

 

Nego, ako imas vremena da odgovoris da li smo mi sami u trci za Shabazza ili jos neko ima tu?

Mnogo je vazno da ga dogovorimo sto prije da nam se ne ponovi slucaj Pengos 😬😬😬

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mile1 said:

Sto se tice Lazica nije da nisam najavio pre par dana. Ali zato mislim da cu pogresiti sto se tice Nikolic situacije da na kraju nista od toga. A White je jedan dan ide a onda drugi dan ostaje. Nadam se da su mnogi odahnuli

šta na parne datume ide a na neparne ostaje 😁

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Markoss said:

KKP sve i da nikog nije doveo, ima ogromnu prednost u odnosu na nas u smislu kontinuiteta (zadrzali su sve igrace koje su hteli) i trenera koji je za 10 nivoa iznad naseg. Sve i da se pojacamo i da napravimo ne znam kakav tim, zaista ce komsije biti jos izrazeniji favoriti, jer su ove dve stvari iz prve recenice, jako bitne u kosarci, pogotovo u ovoj nasoj. 

 

Sabac, Ivanovic, Markovic

Nedovic, Sajok

Holand, Dobric, Lazic

Vilijams, Ilic, Lazarevic

Dubljevic, Hasan, Mitrovic

 

Ovako bi nesto bilo lepo. Mada ovo je moj squad, nema toliko veze sa realnosti, iako su Sabac i Ilic vrlo, vrlo blizu. Tacnije Ilic je done deal, ne znam sto ga ne objavljuju. 

Gde da se potpise ovaj roster? Idealno 👌🏻

Dostavi to Covicu😄

Link to comment
Share on other sites

Ono nije da je Obradović stalno bio visokoletač, znao je taj da se vozi i na bulji kad dođe čika Saridža i obrije ga na suvo sa deset puta jeftinijim timom, pa mu uzme titulu...

 

Jednostavno, svašta može da se dogodi, a parket će sve pokazati. Ali da će mu biti lakše kad nema Radonjića, to je i budali jasno. Naravno, tu su i nova pojačanja jer ako su budžeti blizu, to se pokazalo nedovoljnim, pa zašto ne iskoristiti mogućnost koja se ukazuje i ne potpisati Nanelija i Egzuma, vraćajući se u dane sa Bosfora kad je bilo i široko i dugačko.

 

A mi ako dovedemo ono što nam treba, uz bazu domaćih igrača, možemo da se nadamo nečemu što nije neobično u dugačkim sezonama - da se protivnik slomi pod težinom broja utakmica i da manjak igrača koji, kako se to kaže, osećaju klub, odluči sezonu kada bude najčupavije.

 

Prednost je ta što mi kao klub znamo kako je igrati tri puta nedeljno, a KKP još nije bio u toj situaciji, iako pojedinci tamo znaju za taj jadac... A poznato nam je i kako se uzmaju titule u Aba ligi, KRK i KLS, dok su Ostoja i Obradović dosad bili najbliži tim trofejima kad su onomad ručali u restoranu na Kalemegdanskoj tvrđavi.

 

Na kraju krajeva, svi pominju Čovićeve godine, a nekako se gubi iz vida da je i Obradović već ozbiljno uzjahao sedmu deceniju života, te da ni kod njega životni sokovi sada ne teku baš kao iz fontane.

 

Pa ćemo videti.

 

  

Edited by Nek grmi jako
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Sam B said:

 pretpostavka je da ce na 1 to biti Nejpir, verovatno najskuplji igrac ekipe, neka bude 1.4 miliona, mislim da nije toliko ali ajde. 

Nejpir ce imati bas manju platu nego u Zenitu, izlazi iz povrede i samim tim mu spada cena.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Markoss said:

 

 

Ovako bi nesto bilo lepo. Mada ovo je moj squad, nema toliko veze sa realnosti, iako su Sabac i Ilic vrlo, vrlo blizu. Tacnije Ilic je done deal, ne znam sto ga ne objavljuju. 

Čuo sam u Strahinjića Bana da ne mogu trenutno da dođu do njega.

Zatvorio se u neku salu i radi po onom programu što su mu dali još pre dva meseca, nema ni telefon kod sebe koliko je posvećen.

Kako kažu, verovatno još i ne zna da je Radonjić otišao.

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Markoss said:

Sabac, Ivanovic, Markovic

Nedovic, Sajok

Holand, Dobric, Lazic

Vilijams, Ilic, Lazarevic

Dubljevic, Hasan, Mitrovic

 

Ovako bi nesto bilo lepo.

 

Bilo bi lepo ako želimo da imamo najgoru odbranu u EL, al' zvučna su imena i ima tog famoznog talenta kojeg cigani priželjkuju, tako da why not... 

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...