Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

4 minutes ago, drakon1 said:

Molim za odgovor da li su dole navedeni bili ili jesu uzeti u razmatranje kao pojacanje ili se radi/lo o zajebanciji:

  • Greg Monroe
  • Danilo Nikolic

Ni jedan ni drugi se trenutno uopste ne spominju.

Mile i Marcos trenutno:

 

CompetentDependentCatbird-max-1mb.gif

  • Like 2
  • Ha-ha 33
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, bodo said:

Ja rekoh da sam i sam očekivao zvučnije ime sa puno više iskustva . Zašto se to nije desilo nemam pojma. Jedine informacije do kojih dolazim tu su od vas. Ali o VJ sam se naslusao puno  lepih stvari dok sam bio na turniru u Opatiji lani uoči starta ABE i da ima moju punu podršku dok se ne dokaže suprotno.

Prisecam se hvalospeva na racun Lazica (sto je vodio Zvezdu tri utakmice) i Alimpijevica, znamo kako se zavrsilo to. Treba biti realan, covek preskace mnogo razreda velikom brzinom a meni licno se nije dojmio da to zasluzuje. 

 

Da li to znaci da ce da bude potpuni promašaj? Nemam pojma ali valjda se sme napisati nesto na tu temu da odmah ne skoci gomila ljudi da brani od zapazanja. Mozda se ispostavi kao potpuni pogodak, da bude treca sreca sto se tice tih avantura sa pocetnicima. Da, Jovanovic jeste pocetnik za nivo evropske kosarke, za nivo El i Ek, itekako. 

 

Dalje, poredjenja sa Realom su nidje veze (ne znam ko bese napisa), klub koji ima ogroman budzet, koji je uvek jedan od najboljih klubova El, koji ima A licencu i da ne nabrajam dalje. Mi smo doveli zelenog trenera u rovovsku borbu sa prekaljenim Obradovicem, sa gomilom duplih programa u El i nedostatkom vremena za treninge i ispravljanje gresaka u hodu, za hendlovanje svlacionice ljudi sa jakim egom.... 

 

Naravno, sve to ne mora nista da znaci, moze da se ispostavi kao potpuni pogodak, samo, ne vidim u cemu je problem ukazati na neke ocigledne stvari. 

Link to comment
Share on other sites

vec drugu sezonu mi nije jasno zasto se za treceg centra ili trecu opciju na nekoj poziciji ne dovede neki mlad igrac/prospekt.
eto na toj centarskoj poziciji, ima U FMPu neki Pavicevic, mogao bi makar da proba da igra sa Martinom i Lukom na treninzima.
Ili mozda nesto FMP zateze sa tim obestecenjem :smiley33:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sigurno da nam je podrška naših navijača izuzetno važna. Kada je imate od najboljih i najvernijih navijača, a navijači Crvene zvezde to svakako jesu, sve će biti lakše. Naše je da radimo, da se borimo, da odnosom prema dresu opravdano poverenje!

 

 

https://kkcrvenazvezda.rs/2022/07/12/vlada-jovanovic-iza-nase-ambicije-mora-da-stoji-veliki-rad/

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ako bi došao John Brown to bi bio najkamenjarskiji frontcourt koji sam ikad gledao. 

John Brown nije kamenjar. Gledao sam solidan broj utakmica na kojima je ulazio u seriju pogodaka sa poludistance. Mislim da je baš protiv Zvezde imao jedan sličan nastup.

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nije kamenjar nego kamenjarčina. Trojke skoro i ne šutira a kad šutira to je ispod 20%. Poludistancu može da pogodi, pa stvarno bi bilo čudno da profesionalni košarkaš koji nije klasičan centar nema ni poludistancu u repertoaru. Dobar je on igrač ali na neku drugu kompoziciju tima a ne ovo što mi imamo - Ilića koji je i sam kilav šutira i tri centra koji ne šutiraju van reketa.

Link to comment
Share on other sites

Zoran Nikolic je grdosija i adekvatna zamena za Kuzmica na poziciji treceg centra. Nama pored Martina i Luke treba jedan takav. E sad, po meni je bolje da to bude Kuzmic jer je i u ovakvom stanju verovatno kvalitetniji od Nikolica kojem je prednost to sto je mladji i sto bi pokazao vise zelje od istrosenog Kuzmica sto je mozda i kljucno za igraca koji ce imati manju minutazu. U svakom slucaju ce nama centarska linija biti jaca u odnosu na proslu sezonu jer smo doveli Martina, a Luka i Kuz (ili eto Nikolic) su i dalje tu tako da smo u sustini dodali tog jednog centra koji nam je falio. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

John Brown nije kamenjar. Gledao sam solidan broj utakmica na kojima je ulazio u seriju pogodaka sa poludistance. Mislim da je baš protiv Zvezde imao jedan sličan nastup.

U pravu si. Razbio nas je sa distance, ves masine bi ubacio taj dan.

 

Ovo je ono sto nama treba, bas ovo. On i  pit bul na terenu bi otopili protivnika u Pioniru.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Everlook said:

U pravu si. Razbio nas je sa distance, ves masine bi ubacio taj dan.

 

Ovo je ono sto nama treba, bas ovo. On i  pit bul na terenu bi otopili protivnika u Pioniru.

 

 

Isto mislim,lik je najbolji kraljivac lopti i jedan od najboljih defanzivaca prosle godine u EL,ali mislim da cemo tesko gledati taj film.

1 minute ago, srlepajce said:

 

Samo neko umesto Vajta,sve drugo super☺️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Markoss said:

Derik Vilijams je u Zeljkovom tefteru, iako ga jesmo pratili. 

 

Ja se jos uvek nadam da Vajt ne ostaje, ali nada poslednja umire izgleda. 😄

Ma tesko ce on kod Zeljka imaju vec brdo 4. I dalje mi imamo sanse valjda nismo skroz odustali od njega.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...