Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

pa da zaboravio je samo jednog kalinu i dedu + despota lazara.

i pokojni cirbes je dankan za ovo deblo bez ikakvog skila. 

 

znaci imali smo

kalina-vajt-deda-lazar

kuz-luka-cirbes

 

sami kalina i kuz vrede ko ova petorica. da ne pominjem neocekivanu silu dedu koji moze i 4 i 5.  sad nemamo ni kalinu ni kuza/dedu, ali cemo da ih zamenimo jednim daliborom ilicem i jednim zoranom nikolicem. 

 

blokirati aerodrom dok se vesna ne predomisli u vezi debla. 

 

pre bi gledao pokojnog majka posle tone splavarusa i sa 10 kila viska, bar bi videli neke kosarkaske poteze. o kuzu koji nam je defanzivno drzao odbranu nema potrebe ni trositi reci. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sa još jednim krilom/bekom i krilnim centrom kompletiramo roster. Šejok ili Braun, mada je moje mišljenje da će to biti Braun jer već imamo Holanda tu kao protagonistu.

 

Jedna od četvorki koja je u tefteru je Derik Vilijams.

 

Šabaz je totalno neočekivano iskočio i završili smo celu priču munjevito. Jednostavno se takav igrač ne propušta 

  • Like 33
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Боги said:

Sa još jednim krilom/bekom i krilnim centrom kompletiramo roster. Šejok ili Braun, mada je moje mišljenje da će to biti Braun jer već imamo Holanda tu kao protagonistu.

 

Jedna od četvorki koja je u tefteru je Derik Vilijams.

 

Šabaz je totalno neočekivano iskočio i završili smo celu priču munjevito. Jednostavno se takav igrač ne propušta 

To znaci bez Vajta ili bez Ilica?

Link to comment
Share on other sites

Zoki je imao podrsku svih ovih godina i vjerovalo se u njega. Ipak samo je na momente pokazivao neki potencijal. Nije glup nije ni kukavica ali jednostavno ne uspijeva da se nametne ,narocito kada je pod pritiskom. Dosta radi na terenu, za svoju kilazu i visinu je pokretljiv, ali problem sa snalazenjem ga muci. Meni licno je drag igrac i nije mi milo da ide u kkcz, ali mozda je ovako i najbolje, i za nas i za njega. Neka se naplati. A i nama neka ostavi mjesto da probamo sa nekim drugim ( nadam se kamenjasem) na poziciji back upa, ako uopste prijavimo ekipu hahahhaa. Nervirace vas njegova dekocentracija i ispadanje lopte iz ruku ali ima zoki i dobrih momenata. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nejpir, Džoni, Marković

Nedović, Holand, Lazić

Pojačanje, Kobra, Lazarević

Vajt, Ilić

Martin, Kep, Zoki

 

Najverovatnije da će Holand na tri i da će se tražiti bek, ali ja se nadam da će biti bekap Nedi. U idealnom scenariju doveli bi još jednu četvorku umesto Vajta.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Боги said:

Sa još jednim krilom/bekom i krilnim centrom kompletiramo roster. Šejok ili Braun, mada je moje mišljenje da će to biti Braun jer već imamo Holanda tu kao protagonistu.

 

Jedna od četvorki koja je u tefteru je Derik Vilijams.

 

Šabaz je totalno neočekivano iskočio i završili smo celu priču munjevito. Jednostavno se takav igrač ne propušta 

Welcome backa druze Bogi. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Momci napravili ste pometnju ovdje, nemam ništa protiv insajderisanja ali svaki dan po par različitih informacija sa Vajta. Te ostaje te odlazi i tako u krug.

 

Možda najbolje da sačekamo da klub nešto objavi za njega.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:

dwill do prve utakmice kad odigra losije

onda cemo lako da ga prekrstimo i prozivamo do kraja sezone

 

nene.

 

derrick williams iz netsa je imao nick dwill, pa su knicks fanovi bili u fazonu, ovaj je dwon't : )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...