Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Na 200.+ stranici konacno je ime teme dobilo smisao 😂

 

Da je Vlada Jovanovic definitivno nas novi trener objavili bi ga uveliko, kao Nedovica na primer, zavrsis posao, objavis i to je to. Verujem da se trazi neko iole ozbiljnije ime.

 

Za Raduljicu ne znam sta da kazem, malo mi je neozbiljna ta prica da Kalina nece da ostane ako ne dovedemo njegovog najboljeg ortaka, pa jbt nije Zvezda skup klinaca koji su se skupili u kraju da pikaju basket pa moraju najbolji drugari da igraju u istom timu. Dok se ne ozvanici ne verujem.

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

@necke, nemamo problem da poverujemo kako nam kalina daje popust ali nam je cudno da mu prija da ima dobrog drugara pored sebe 

Pa taj popust ce Raduljici da se uracuna u ugovor, bolje da smo Kalini podigli platu, ali ko sam ja da sudim

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, necke said:

Pa taj popust ce Raduljici da se uracuna u ugovor, bolje da smo Kalini podigli platu, ali ko sam ja da sudim

 

ne mozes da imas igraca manje, ta lova bi nekome svakako isla a nije kao da imamo mladog centra za mesto 12og u rotaciji 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

@necke, nemamo problem da poverujemo kako nam kalina daje popust ali nam je cudno da mu prija da ima dobrog drugara pored sebe 

pa sta je problem da ima prijatelja pored sebe, ali ne u istom timu?
pa taj Kalinic bi prvi zadavio Raduljicu kad krene da siri ruke u svom stilu i cudi se kako je bek polozio pored njega.

na stranu sto je covek prestao da profesionalno igra kosarku :s_d:

image-2022-07-07-194122243.png

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Iako je jedino Radonjicev ostanak bio pravo resenje, Vlada Jovanovic na klupi je daleko losija prica od "s konja na magare" srpske stare.

A to sto ga najavljuju govori gde smo, jer trener je pocetak svega.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Redstar0356 said:

Pa jesu rekli da je njegov dobar drugar Mitrovica? Je l Kalina slavi slavu pa zove drugare ili igra kosarku?

 

moras malo da ucinis ako ocekujes da ucine tebi 

 

ako se pozivas na ljubav, das nesto natrag 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nedovic - ofanzivno potentna dvojka, rasni EL strelac, koji ako se upari sa Radonjolikim plejom i fizicki mocnom trojkom moze biti odlicna kombinacija (hahah, pa bas tipa Jovic i Papapetru, ali to je rezultiralo dnom EL, zdravlje na stranu). Defanzivno od lopte je mnogo bolji nego sto ga pamtimo, iako voli da se kocka moze se fino sakriti u odbrani. Falio nam je takav igrac na proslosezonski roster da je u Pefiju bilo zivota, jer nije kompatibilan sa npr. Ivanovicem. Pak, iz ugla karaktera, mislim da je on potencijalna bomba. Malo me je strah. Sve vise imam osecaj da ce Luka morati da drzi slaviocnicu.

 

Raduljica - nece on kod Covica, pa sve i da mu Keselj i Kalina garantuju da ce sve biti ok. Pride, blesav je on, ali i solidno pametan momak, ne treba mu ovaj mulj. A i realno, koj ce *** Raduljica EL ekipi u 2022. godini. Sigurno je rec o patki. 

 

Trener - U principu nema dobre opcije sa naseg govornog podrucja (nema sanse da se gleda sire i dalje) sem Kokoskova i Zvezdana Mitrovica. Od resenja ispod radara, jedino bih se porazmislio o Igoru Jovovicu. Dalje, svetogrdje, ali misli su mi otisle ka Zdovcu - bar je drkadzija iako je kao trener 'nako&nja. Jovanovica kao opciju ne bih komentarisao. Jos jednom, sve vise imam osecaj da ce Luka morati da drzi slaviocnicu.

 

Covic - iskrca ugovor Nedi, a Radonju nije mogao da sredi. Kao dovodjenje Rakoca posle Pesica, malo dimna bomba ka publici radi prikrivanja svog zajeba.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, djura.net said:

pa sta je problem da ima prijatelja pored sebe, ali ne u istom timu?
pa taj Kalinic bi prvi zadavio Raduljicu kad krene da siri ruke u svom stilu i cudi se kako je bek polozio pored njega.

na stranu sto je covek prestao da profesionalno igra kosarku :s_d:

image-2022-07-07-194122243.png

Ali me slatko nasmeja sa ovom fotkom 😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Geronimo said:

Raduljica - nece on kod Covica, pa sve i da mu Keselj i Kalina garantuju da ce sve biti ok. Pride, blesav je on, ali i solidno pametan momak, ne treba mu ovaj mulj. A i realno, koj ce *** Raduljica EL ekipi u 2022. godini. Sigurno je rec o patki. 

i meni se tako cini, eventualno da nije upao na short listu kandidata za trenera.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, srlepajce said:

Meni i ima logike da se gleda ko je u ekipi posebno ako je trener manje iskusan

Mogu mnogo da mu olaksaju Pefi, Kalina, Braduljica

da znaš da je i meni to prošlo glavom. odlično zapažanje imaš :thumbsup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako izuzmemo tu Kalina stranu kada pricamo o Raduljici ovo je bezvezan potez, cisto kosarkaski gledano. Posle Cirbesa dolazi novi Cirbes, ali matoriji, pritom je za Cirbesa mozda i postojao tracak nade da ce da vrati makar 30% onoga sto je ranije pruzao, a kod Raduljice je poprilicno sigurno da ce mu doprinos na terenu biti 0. Pricamo ipak o trecem centru koji treba da uskoci u vaznu ulogu kada jedan od prve dvojice ne moze da igra ili je u problemu sa faulovima. U toj ulozi treceg centra vise vidim Kuzmica koji bi nam ako nista drugo doneo cvrstinu i kontrolu defanzivnog skoka, a i koliko god los bio ipak i dalje igra profesionalno kosarku, dok je Raduljica to odavno prestao da radi. Na sve to je Raduljica rupa u odbrani uvek bio, a na sta mu tek sad lici taj segment igre ne smem ni da zamislim. Ne vidim sta on to moze da nam donese kao treci centar i neko ko ce privremeno da uskace na teren, jer cvrstinu i energiju sigurno nece. Takodje mi je pogubno za novog mladog trenera (ako ce to biti Jovanovic) da u ekipi ima matore i iskusne igrace jer nad njima nece imati autoritet, a oni kada to osete iskocice iz uloge igraca i voditi svlacionicu kako im je volja. Pored Pefija i Raduljice ne bi me cudilo i da Simonovic odluci da se jos malo igra kosarke posto ce verovatno imati dobru ekipu za zajebanciju. 

 

U svakom slucaju polako se crta tim za novu sezonu ako se obistini ovo oko Kalinica i Raduljice. Jos nam fale plej, cetvorka i centar, eventualno bek. Ocekujem da ce bar dva nova igraca biti isto jaka imena. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, srlepajce said:

Meni i ima logike da se gleda ko je u ekipi posebno ako je trener manje iskusan

Mogu mnogo da mu olaksaju Pefi, Kalina, Braduljica

Mislili smo da ce i 2017 tako olakasati Pero Antic pa smo videli kako je to bilo. :))

A ja sam do danas bio ubedjen da se Radule penzionisao i da vise ne igra kosarku. :D

3 minutes ago, Nelson Bighetti said:

Sta je Radonjoliki plej? Gavrilo Pajovic?

Ko pogla odbranu i dobro vrti pick and roll. :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, srlepajce said:

Meni i ima logike da se gleda ko je u ekipi posebno ako je trener manje iskusan

Mogu mnogo da mu olaksaju Pefi, Kalina, Braduljica

Pokušalo se onomad i sa Perom Antićem i ekipom da pomognu zelenom Alimpiju, pa znamo kako se to završilo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Nelson Bighetti said:

Sta je Radonjoliki plej? Gavrilo Pajovic?

Doooooooobra 🙂

Krupan, dobar defanzivac, igrac za postavljene napade, pass first. Jovic, Pefi tip. Heket, Grejndzer, Kalates, Zo. Samo mladji i ispod radara.

Edited by Geronimo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...