Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

3 hours ago, Devil In My Pants said:

Cuj odakle 5.5m...Naduvani ugovori, evo tebi Lazo 300k, vratis 100k itd..Kuzmic, Zirbes, Simonovic itd..sina smo mu placali da je posle otisao u penziju. Prevarant...cekajuci Peju..

 

Ozbiljne optuzbe, mozda malo pausalne. Kako se to slaze sa cinjenicom da smo osvojili ovoliko trofeja zadjnih godina? Mislim ako su bili naduvani ugovori, onda ili igraci manje vrede ili je ubaceno vise para nego sto je zvanicno receno. Sta znam, mozda je tako...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Losmi17 said:

Veliko je pitanje da li ima neke znacajne razlike, a to je najbitnije

Dobro i to što kažeš, ali opet ekipu sa kakvim takvim imenima bih dao Vladeiou, a neki rising team ovom drugom.

 

Ja, lično bez ikakvih abrova i tvitera, ovako sa plaže, ne bih mogao da zamislim da bi Covic doveo nekog od njih dvojice u ovom trenutku. Zato me i iznenadilo da je kao dogovoren...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Obi-Wan said:

Dobro i to što kažeš, ali opet ekipu sa kakvim takvim imenima bih dao Vladeiou, a neki rising team ovom drugom.

 

Ja, lično bez ikakvih abrova i tvitera, ovako sa plaže, ne bih mogao da zamislim da bi Covic doveo nekog od njih dvojice u ovom trenutku. Zato me i iznenadilo da je kao dogovoren...

Da, i ja sam misljenja da nije toliko prolupao.

Ali bumo videli, mislim da cemo morati sto pre to da resimo, narocito jer nam fali dosta igraca.

Link to comment
Share on other sites

Da kazem da bih pre pomislio da ce dići sidro i otići, kao što mnogi priželjkuju. Stoje brojne greške i nepotizam pre svega, ali 100% sam siguran da posle Čovića dolazi jako težak period za košarkaski klub. Kome to nije jasno, jako mi je žao, saznaće ubrzo. 

 

Što se mene lično tiče, znam da ću biti u Pioniru kad god mogu, kao sto sam bio i dok smo se borili za opstanak u Aba, a i pre toga.

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Devil In My Pants said:

Ima li coek na ovom forumu da je bio za produzenje Holinsa u januaru? Jery ga produzava trener ili uprava?

Jel' ga produzava trener ili uprava zavisi od toga ko komentarise. U tvom slucaju, svakako je uprava kriva zbog toga sto nije produzen. U ostalim slucajevima valjda trener kaze upravi (ali ne u junu / julu) da mu igrac odgovara i da ga zeli u timu. Mislim, moze i u julu, ali onda mora da se plati 600k. Uostalom, ko je hteo da gleda, mogao je da vidi da je covek kao stvoren za ono sto Ra igra. Bilo je samo pitanje vremena kada ce da proradi i u napadu. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Inbox said:

Jel' ga produzava trener ili uprava zavisi od toga ko komentarise. U tvom slucaju, svakako je uprava kriva zbog toga sto nije produzen. U ostalim slucajevima valjda trener kaze upravi (ali ne u junu / julu) da mu igrac odgovara i da ga zeli u timu. Mislim, moze i u julu, ali onda mora da se plati 600k. Uostalom, ko je hteo da gleda, mogao je da vidi da je covek kao stvoren za ono sto Ra igra. Bilo je samo pitanje vremena kada ce da proradi i u napadu. 

Niko  nije kriv vec je covic prebacio na Radonju, a u januaru ga ni majka ne bi produzila.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Pero_Cameron said:

Covic u intervjuu za Mocart ispljuvao po Obradovicu nije ni Radonjica stedeo. Pohvalio Sakotu i Tomica.

dalje nisam cit'o



Upražnjeno mesto trenera Crvene zvezde trenutno je najprivlačnije u Evropi, a Nebojša Čović je poslednjih dana najtraženiji

  • Ha-ha 10
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Sector said:

Nadam se da će Lukić postaviti uslov za potpis dolazak Thompkinsa.

Nudjen nam je te sezone kad je dosao u niznji. Radonjic na zaloat nije imao poverenja u igraca direktno iz usa i sa tom istorijom povreda. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LightWeight said:

Na ponovljeno pitanje ko će biti trener Crvene zvezde, konkretan odgovor:

"Biće najbolji". 

Ima nade

Ili ti ko njemu najvise odgovara kao trener...Koji ce prihvatiti te uslove koje on kao popravlja....

13 minutes ago, Pero_Cameron said:

Covic u intervjuu za Mocart ispljuvao po Obradovicu nije ni Radonjica stedeo. Pohvalio Sakotu i Tomica.

Napisi naseg Obradovica a ne da ja mislim da je opet krenuo preko plota da pljuje.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Nije mali broj onih koji bi da budu treneri Zvezde, na nama je da izaberemo najbolje rešenje. Zvezdin trener će odgovarati svim kriterijumima koji su potrebni da se sedne na tu klupu koja nije ni malo laka – naprotiv! 

 

Bili smo spremni da svi zajedno pokušamo ponovo sledeće sezone da napravimo iskorak u Evropi. Ambicije su i dalje tu.

 

Donja granica, odnosno propisani minimum Evrolige za igranje u njenom takmičenju se zna - 7.000.000 evra. Trudimo se da obezbedimo više. 

 

Na ponovljeno pitanje ko će biti trener Crvene zvezde, konkretan odgovor:

"Biće najbolji".

 

 

Ok, sa Covicem se nikad ne zna, ali bilo bi tragikomicno da ovo isprica i onda dovede Jovanovica. Ako nista drugo, mislim da smo taj metak izbegli i da ce trener ipak biti neko ozbiljnije ime, pa makar to bio i Dusko Ivanovic.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Pa to nije konkretan odgovor

 

Naravno da nije, samo još jedan dokaz da Čovićev marketing radi punom parom kad za nebitan odgovor, koji će većina ljudi samo da preleti kad vidi da nema imena trenera, mora da se napiše laž kako bi se on predstavio kao neko ispravan, ko ne okoliša, drži do svoje reči, te zašto mu se onda ne bi verovalo kad posredno pljucne Deja, a otvoreno Obradovića.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, drakon1 said:

Intervju konkretan koliko to moze da bude i u celini korektan.

 

Bilo bi dobro cuti kako Radonjic na to gleda i da se zavrsi poglavlje i fama ko je kome sta rekao/nudio, a ko nije hteo/mogao da prihvati itd.

Radonjić neće to reći u javnost nikad a i nema potrebe, Čović sam dovoljno kaže da može da se zaključi gde je trulo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...