Jump to content

PDF Kosarka - obavestenja


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

16 hours ago, Nenad010 said:

 

Rekao je da je uzasan ako me secanje ne vara, u kontekstu Zoove sebicnosti i padova koncentracije tokom utakmice, mislim da je to bio jedini put da je tako nesto izjavio.

Generalno, iako taj komentar nije bio na mestu Zo je bio poprilicno tezak za gledanje prvih par meseci, mnogi su ga terali iz Zvezde u tim trenucima.

 

Plavsic je i pored tog i jos po nekog kiksa daleko bolji komentator od ona dva orangutana sa Arene, kao i svih ostalih na toj televiziji. Na SK-u jedino Radojevic bolji, iako grobar to mora da mu se prizna.

Kovacic klasicni streber, uvek dobro pripremljen ali ipak ne moze u kos sa ovom dvojicom.

Dobar je i onaj crni sto nas je prenosio par puta, Jovanovic, njemu jedino fali iskustva.

 

Sve u svemu, dobar je Plavsic, nije zasluzio da ga polivamo ovde.

 

Pricao jednom prilikom kako nije pricao ni sa kim 3 dana nakon sto smo izgubili od Pao-a pre 7-8 godina, ono posle produzetaka kad se Plavsic drao kao lud na Silbovu trojku.

Zvezdas covek, mozda si ga ti pomesao sa Radojevicem.

 

12 hours ago, Nenad010 said:

 

Da ne idemo dalje u off,

Poznavajuci novinare i njihovu sujetu, mnogo je verovatnije da je Zo nekom prilikom oladio Plavsica za izjavu ili intervju, ne mora bas u svemu da se trazi "Covic-populizam" zavera.

Reakcija na to nije profesionalna al je ljudska, u svakom slucaju mimo te situacije za mene je ovaj top3 komentatora kod nas, kapiram da ne moramo svi da se slozimo oko toga.

 

Kole je mediokritet, Edinu kad snimis oblik glave i tela sve ti bude jasno, za sve je rodjen samo ne za kameru.

Znanje mu ne sporim, orangutan je zbog ponasanja i urlanja na random (NBA) poteze tokom prenosa, to dobijes kad Bosanac hoce da skine americke fore komentarisanja. I on je bogami umeo da casti igrace raznoraznim komentarima, doduse uglavnom kada gostuje u nekoj emisiji. Jedan od retkih momenata kada nije skakao do plafona na zavrsnicu utakmice je trojka Gudure o tablu ali ajde to je nesto drugo.

 

Da ne bude totalno van teme, dobrodoslica Hasanu.

Konacno posle nekog vremena jedna prava pnr petica, okretan i uz pravog pleja vrlo zajeban igrac, tek treba da zadje u zenit karijere.

Kapiram da uz Dacu Ilica zatvaramo centarsku liniju, za nase standarde neverovatno rano.

Ostaje da se vidi hocemo li na 3 da gulimo u varijanti Segi-Laza-mali Laza, ili cemo se pojacati i tu na ustrb bekovske linije.

 

7 dana

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Darko Pancev said:

Hoce li sns batinasi biti prisutni na tribinama kad se bude pevali Vucicu Pederu ili vise nemate tu pesmu u repertoaru naprasno ? Pitam za druga


3 dana

 

Potpuno bespotreban i ničim izazvan post na ne-tata temi.

Takođe poruka forumašu da malo povede računa o pravopisu. A i ne samo njemu, već i ostalima.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, 1945 said:

 

Mozes li dokazati da Covic redovno cita forum? Mozes li dokazati da ku ti servira Vujcin? Mozes li dokazati ludilo koje si napisao da ne prepusta nijedan komentar? Sta se sve nece pisati...

 

Istina da je bilo to oko Filipa, i kako se to zavrsilo? Jer otisao on iz kluba?

 

I sace zato sto mu se ovde konstantno pise uprava napolje da kaze, pa vidi ovo, 7 navijaca sa vox forumu mi pise da odem, moram da odem i ode?

 

Ne budi smesan.

 

Imate mejl kluba, kontakt telefon, a mozete i otici na Mali Kalemegdan da se zalite.

 

Ni meni se ne svidja svaki potez ali ovo preuranjeno naricanje sto kaze Crni i da je sizofreno prerasta i u patolosku mrznju sto je i bolest, narocito sektasenje da svi koji pohvale nesto su nekakvi botovi, bukvalno ides na stub srama ako si iole racionalan.

 

Ne interesuje me dal je slagao ovo ili ono na tv-u ili skupstini, mene interesuju trofeji i da klub napreduje, a od 2011 je vidjen rapidan rast na svim poljima. Trofeja je doneo 20 cini mi se, pritom je i dosta zasluzan sto nismo totalno ugaseni zalozio je i svoj Fmp tada, da li mu je to neko naredio ili je sam to uradio to me ne interesuje niti me zanima.

 

Sam sam cesto kritikovao sta ne valja i to dosta puta, ali ima toliko kredita da moze da ostane i ove sezone bar sto se mene tice, obecao je da ce "Partizan biti sampion kada ode u penziju" tako da ako ne budemo sampioni hvala lepo na svemu i dovidjenja prijatno.

 

Pritim ne mislim da je sramota izgubiti od skupljeg Partizana sa Zeljkom trenerom i da mi trebamo biti preplaceni na sve titule, vec da ce to ispasti Coviceva greska sve ovo. Ali sta ako ne ispadne? Sta ako osvojimo Abu opet sta onda? Samo to pitanje me interesuje?

 

Ako vec ne mozemo nista da promenimo i uticemo ni na sta ko sto nazalost ne mozemo, zar nije logicnije pruziti podrsku treneru i ne praviti negativnu atmosferu unapred? Da ne pricam o skidanju gaca i komentara da je Partizan vec sampion?

 

Strah u ljudima zaista izmice kontroli, Grobari nisu slagali nista.

 

Ovo je tema za komentarisanje potencijalnih pojacanja, zelja, postojecih pojacanja i rostera, njihovih plata ukoliko znamo i budzeta za plate, strucnog staba itd.

 

Ok je pisati i o potezima uprave i slicnim stvarima vezanim za pojacanja, ali ovde se pojedinci javljaju samo da izbacuju neke licne frustracije i negativne komentare, nemaju 1ipo kosarkaski upis na temi ili i nekom pojacanju.

 

Bas postaje patologija ozbiljna.

 

5 dana, i pored nekoliko opomena na PM gospodin nastavlja sa svojim krstaškim pohodom, a počeo je i sa deljenjem dijagnoza (bold), logičan sledeći stadijum borbe

  • Like 15
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Pero said:

Nije potpisan nikakav ugovor, John Brown je bio blizu prelaska u Perth Wildcatse.

Bolje bi bilo da ga Covic nazove pa da kara ove Wildcardse :))

 

7 dana - Nepristojan recnik .

 

Zamolio bih opet nove clanove da paze kako se izrazavaju.

Edited by Don Radonja
  • Like 5
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Bromoviski said:

Ti si tu za moj kurac da iškolujuješ, Može ti se kretenu neobrazovani pošto je takvima došlo vreme.

Hodi pa se  proidr(u)ži delijama da pljuju Piksija. Ista ste fela.

Majstorčino moderatorska

 

"Majstore, može srednja?"

 

Može!

 

sml-barbara-guy.gif

 

Trajno

  • Like 1
  • Ha-ha 20
Link to comment
Share on other sites

7gTSXfs.jpg

VZ98zwM.jpg

 

n4I1m - trajno. Sa ovakvim tipom nema više razgovora. Osim što je banovan mnogo puta, pri čemu ni jedan ban nije delovao blagotvorno već je uvek nastavljao po starom, velika razlika između njega i "braće bajić" je što oni nikog nikada nisu vređali na ličnoj osnovi i napušavali kurcem. Ovo je kap koja je prelila čašu. Dosta je bilo.

  • Like 9
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bosMan_jr said:

Umrle su mi 4 mozdane celije, ostale su mi jos samo 2

 

1 hour ago, CoCaniggia said:

Tebi je i to dovoljno, gde ces vise.Ne treba covek da bude halapljiv.

 

CoCaniggia 5 dana

 

Ne znam koliko puta treba da napomenemo novim članovima da ovako nešto nije dozvoljeno ovde. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, berti said:

Da slucajno ne zgazi nekog...

 

43 minutes ago, Jakob Aman said:

Kad si najveci, moze ti se.

 

28 minutes ago, Jakob Aman said:

Prosvetli me covece

 

Jakob Aman - 7 dana 

 

Valjda ne moramo da objašnjavamo. Potpuno odsustvo osećaja i ljudskosti. I još nastavlja.

Takođe, molba ovog puta za @bertija, ali i ostale svakako, da se manete ove, a i ostalih tragedija pri vašem besmislenom mačevanju na tati.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pavijan2 said:

Tito je baš otišao u .....   skrenuo pogrešno kod Albukerkija.

Nisam se tome nadao od njega.

 

1 hour ago, Nelson Bighetti said:


Stvarno?

Nije da sam iznenadjen koliko ste obnevideli u sopstenom ludilu.
Frajer je nagovestavao ovakve slomove jos na prethodnom forumu.

 

5 minutes ago, Nelson Bighetti said:

 

Kolektivnom.

 

Nelson Bighetti - 5 dana

 

Vređanje, deljenje dijagnoza i generalizacija. A još nastavlja. 

  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Mirage93 said:


Dovoljan dokaz da gresis je to sto poredis coveka koji je odigrao 30 minuta u finalu Evrolige pre par nedelja sa covekom koji je maltene bio u penziji kada je dosao kod nas, sa covekom koji je izasao iz najteze povrede u sportu i koji je bio ili ili, dakle sa Derikom Braunom smo ili mogli da dobijemo jednu od najboljih cetvorki Evrope ili ovo sto jesmo. I na kraju , Peru Antica necu ni da komentarisem.

Kris Singlton je ozbiljan kosarkas za nase uslove. To sto se euforija oko njegovog potencijalnog dolaska smanjila zbog pijanih milionera prekoputa, njihovih pojacanja i neogranicenog budzeta za alkoholicara turcina na njihovoj klupi je nesto drugo. Ne mozemo mi sa njima da se takmicimo na tom nivou ove sezone nikako. Lepo je napisao neko ranije, ovu sezonu treba gledati kao onu kada je u ligi bio Makabi.

 

5 dana 

 

17 hours ago, LeBron said:

Znam da nije za ovu temu ali je najcitanija a i ciganska je 🙂

 

Malopre dobih info da je Ostoja stvarno gej, u vezi je sa Sasom Kovacevicem, i skoro ga je iz ljubomore gadjao ribom u nekom ribljem restoranu 🙂

 

 

 

 

5 dana -  Ovakvim postovima stvarno nije mesto na forumu valjda je jasno i zasto.

  • Like 8
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

On 7/16/2022 at 12:10 PM, Problem sa licnim greskama said:

Boskovic ima telo kao Dolph Lundgren u Rocky IV. Po meni dosta ozbiljan materijal za seniorsku kosarku. Za 15min krece tekma protiv siptara.

 

15 dana

 

Izgleda stvarno brzo ulaziš u problem sa ličnim greškama.

 

Jeste prvi, ali nesportski, pa povedi računa.

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Константин said:


Без обзира не треба гријешити, прате људи као Куре и Кењи, ево нпр. њима није толика врућина колики је Жељко Обрадовић државни пројекат:classic_laugh:

 

3 dana -  Slucaj "Marti mizerija", "prostoum". 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, SunZero said:

podilaze mu iz straha, treba igrati za jednog pregazenog trenera koji se ne libi bukvalnog gazenja ljudi, ali jbg, taj novac se ne može dobiti nigde izvan nba

 

On 7/29/2022 at 7:09 PM, Kronostime said:

Nadam se da Adamsa nece Kuzmic poducavati voznji....:classic_sleep:

5 dana za obojicu 

 

Nemojte ljudi da koristite njihove tragedije u cilju macevanja sa drugom stranom.

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
9 hours ago, Decembarski said:

IQ otprilike kao najviša temperatura u januaru mesecu Sjenici na Karajukića Bunarima.

 

10 dana

 

Iako smo prošli put upozorili na trajni ban, progledaćemo kroz prste ovaj put. 

Al' sledeći stvarno, dosta je bilo. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
51 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Velika pobeda, nema tu neke diskusije. Svaka cast momcima i Kariju. 

 

Sve prihvatam i uvek priznajem ako je neko bolji, i unapred se izvinjavam administraciji, ali Tanasisu Antetokounmpo kamenjaru moram da se najebem majke i babe i svega zenskog u porodicnoj liniji od Lagosa do Kaliteje u Atinskom prigradju. Kamenjaru jedan, sta si sve pogodio, mrs bre. 

 

Idemo dalje, pada Turska. 

 

Vaso brate, nemoj nam to raditi. Nadam se da ce sve biti okej.

 

10 dana- lepo je sto si se izvinuo ali to ti ne opravdava ove gadosti sto si napisao u nastavku.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Obaveštenje apropo sinoćne utakmice, a pogotov jer sledi EP

bilo kakva brojanja krvnih zrnaca, iščuđavanja na broj tamnoputih i drugih naturalizovanih košarkaša u reprezentacijama, fore na taj račun i sl. više se neće tolerisati.

  • Like 9
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...