Jump to content

PDF Kosarka - obavestenja


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

17 hours ago, pavijan2 said:

To nisu suze. To je sadrzaj koji se izlucuje nesto nize. Usta si pravilno namestio.

10 dana - Odvratna fora koja je direktno upucena forumasu.

 

Slicni prekrsaji su kaznjavani po 7 dana.Zbog istorije doticnog ide nesto duzi ban.

  • Like 14
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/18/2022 at 9:28 PM, n4l1m said:

kakva gomila ispranih mozgova..

prosle godine partizan imao  drugi najveci budzet u abi-zavrsili na sedmom mestu

dobili pozivnicu za eurocup, od drzave dobili najskupljeg trenera u istoriji kosarke i tri puta skuplji i kvalitetniji tim od onih sa kojima je dulo igrao el, bili prvi favoriti i u ec i u abi-ispali od tutija frutija u 1/8 a od zvezda da nije bilo sudija, bili bi pomletani sa 3-0..

plus pobegli sa lopate u kls..

i posle kazu mrtvi ladni, pripadamo el.. lmao rodjaci, lmao..:default_coffee:

 

5 dana

 

sad već klasika,

prvo brisanje ili prebacivanje tata postova koje piše na neodgovarajućim temama, a onda nastavak u još jačem ritmu. S obzirom na ponovljenu situaciju od pre malo više od mesec dana ovaj put malko jača kazna.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Martin Mystere said:


 

 


I ti si u potpunosti pogodila sve šta mislim tako da je traćenje energije bilo kakav nastavak ove diskusije.

Verovatno su i za "Malčanskog berberina" trebali isto tako da urade po principu "čovek malo-malo dobije kaznu zatvora, kažnjava se za dela", a on posle svakog izlaska radi isto ono zbog čega je prethodno završio u zatvoru... Ali problem nije u stvari on već tužilaštvo koje je tražilo oštriju kaznu zatvora, jer se on tužiocu ne sviđa...

 

 

3 dana

 

Od problematičnog forumaša još problematičnija analogija.
Iako mu je @DameTime očitala bukvicu, imali smo osećaj da treba i moderacija.

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 Glasajte za Sarca. Nisam glasao za njega iz cisto moralnih razloga, nisam ni za sebe, ali vidim cetiri glasa za mene, cetiri sledbenika i meni je dosta.

 

Pre bih uzeo mesto moderatora na dva dana da banujem opet Sarca dozivotno. Cisto da g podsetim starih dobrih dana, kad oseti Devilovu moc. Inace je on jedini lik kojeg sam tamo banovao.

 

Mislim da je i Medobrundo trebao uci u krug za glasanje. Mada bi voleo da citam i Gurua...neko od njih dvojice sigurno jer citam svaki njihov post. Sarac svakako moze napisati sta radi na poziciji nadzrnog odbora

 

Sarac: 

 

https://i.imgur.com/4mXtIlX.jpg

 

ako moze neko od moderatora da namesti sliku 🙂

 

Quote

Na sta je spao forum kad Sarac vodi i ima 3x vise glasova od mene. Pola RSB preslo ovde izgleda. Ima garant Cova,Nesh i Keselj acc ovde...

 

Devil in my pants - 5 dana 

 

Licne ratove vodite negde drugde a ne ovde.

Edited by Don Radonja
  • Like 8
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/24/2022 at 1:33 PM, Ivchy said:

Spreman sam za trajni ban ali cu da mu ga kazem:

Kuperu, MRŠ U PIČKU MATERINU

 

5 dana

Možda je trebalo i da uslišimo želje kolegi, ali pružamo mu šansu. Pratićemo rad u svakom slučaju.

 

14 hours ago, Karakondzula! said:

Ispravio sam ti ovo...

 

3 dana

Kad odete na sam post možete da vidite šta je ispravljao

 

 

On 6/24/2022 at 6:03 PM, Bodie said:

Nego, jel si popio one ciganske izlučevine? Ili si na pola čaše shvatio da to nisu suze?

 

7 dana

Recikliranje odvratne fore na ne-tata temi. 

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/24/2022 at 12:06 PM, Šarac said:

Pa ja sam vec pisao i pre Dejine zvanicne izjave da klub zeli da napravi iskorak, Zeleti i uspeti su dve razlicite stvari, ako DR vidi u tom iskoraku da zadzi Kuzmica i White, eh pa onda moramo sebi postaviti pitanje,

Da li DR veruje da se taj iskorak moze napraviti sa njima i da ne slusa forumase,

ili je taj iskorak samo moguc uz duplo veci budzet. Pa sve i da obezbedimo taj budzet za iskorak a DR opet se odluci za ta dva igraca. Pa ko je onda lud?

 

Mi sto kazemo da ne mogu ova dva igraca ,ili DR koji i pored obezbedjenog budzeta zadrzi ova dva igraca hipoteticki.

I da kada DR potpise novi ugovor to je znak da je pristao na budzet i plan za roster koji on bira. 
Nemoj posle njegov UBER BOTCINA ovde na forumu da se proserava ovde kako mu nije omoguceno nista i da je on sveta krava ,ili on ne kontrolise svoje postupke i desnu ruku pri potpisivanju novog ugovora pa ga neko uslovio da uz budzet koji ima zadrzi i te igrace za koje sveopste gradjanstvo crvenobelih boja smatraju da ne trebaju biti clanovi tima za sledecu sezonu.

 

5 dana za nastavljanje rata i nakon što je Devil za isto dobio kaznu.

Što se tiče posta @Losmi17 mislimo da nema elemenata za kaznu, ali svakako upozorenje da se malo spusti gas.

Upozorenje za @Devil In My Pants i @Šarac, iskulirajte jedan drugog, inače slede još jače kazne.

Takođe, ako vam nešto smeta prvo report-ujte, pa ako mislite da nismo na report reagovali pravite famu kako vas moderacija ne voli tamo na Žalbama. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Micko81 said:

Ljudi šta je tu je idemo dalje.Ko zna šta se sve valja iza brega.Druga stvar iskreno biće mi krivo ako glodari dovedu Dejana Vasiljevića iz NBL lige a ja sam davao signale da bi njega mogli da uzmemo,pošto mi je on to lično bio izrazio u našoj prepisci...Naravno ja nisam neko ko može odlučivati o nečijem dovođenju...

 

3 dana

 

ni 15 postova, a već glodari

 

 

On 6/27/2022 at 10:57 PM, Laki21 said:

Tačno sam znao da neće biti oprošteno ono ponižavanje naprdnjačke uzdanice Želimira. Bukvalno prst u oko Vučiću.

Koliko je to sujetna ništarija.

 

19 hours ago, Laki21 said:

Neka nam bude satisfakcija da smo jebali jako 1 državni projekat i da bol u guzi koji je to izazvalo neće nestati kod sujetne ništarije makar nam udelio 0 dinara državnih para ove sezone.

 

Pomislite na količinu patnje dotičnog dok je gledao raskantavanje skupo plaćenih naprdnjačkih laureata i osmeh će vam doći na usne sam od sebe.

 

15 dana

 

malo nakon prethodnog bana ovakvi upisi pored gomile drugih gde smo mu progledali kroz prste.

I naravno sve van tate.

Edited by uvrnuto
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@pavijan2

3 dana

 

Čovek ne zna čemu tata tema služi i obasipa nas gomilom besmislenih reportova. Takođe, neke postove prijavljuje, a da ni ne pokuša da razmisli šta je pisac hteo da kaže, pa tako nekog optužuje za fašizam i sl, a post je baš bio kontra od toga za šta optužuje forumaša.

 

Dalje, bespotrebno proziva moderaciju na žalbama besmislenim postom nakon mog boldovanog upozorenja da se prestane sa takvim upisima.

 

I poslednje, upozorenje pred trajni ban u slučaju malko ozbiljnijeg prekršaja.

 

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/27/2022 at 11:30 PM, n4l1m said:

 

 

15 dana

izbrisao sam sadržaj jer je post predugačak, ali možete klikom na strelicu da skočite na njega. Plus mu je još koji prebačen na tatu u kraćem prethodnom periodu.

 

Valjda ne moram da pominjem i broj prethodnih kazni,

pa tako upozorenje da će jubilarna 28. biti poslednja.

 

Na tata temi piši ovakve stvari do mile volje.

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Holivud said:

 

 

Pedofilu na vašoj klupi svejedno, šamarali ga i jedan i drugi. Mora AV da mu namesti još 10 mladih družbenica da ga oprave.

10 dana - Nazivati nekog "pedofilom" je previse i za tatu temu.

19 hours ago, Decembarski said:

Ciganin ti tata.

Ako ovo nije vredjanje populacije koja navija za Crvenu Zvezdu ja ne znam sta je ????

Ili se opet pravite slepi?

Ili je prica pa i sami sebe tako nazivate?

Pa i vi sebe nazivate stokom sa tribine juzne i u pesmama,znači cim je ovo dozvoljeno i mi mozemo vama da se obraćamo sa stoko?

Molim moderaciju za precizan odgovor.

7 dana - Vredjanje na licnom osnovu forumasa.Sledeci prekrsaj slicnog tipa ce biti sankcionisan trajnim banom.

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/8/2021 at 7:54 PM, Delija Zabalj said:

Nadam se kvalitetnom resenju na poziciji plejmejkera . 

 

On 6/25/2022 at 2:06 PM, Delija Zabalj said:

Nadamo se da ce Radonja ostati, ukoliko neostane doci ce sigurno novi trener !

 

On 6/27/2022 at 11:46 AM, Delija Zabalj said:

Nadamo se najboljem mogucem !

 

On 6/28/2022 at 1:49 PM, Delija Zabalj said:

Nadamo se kvalitetnom resenju za poziciju trenera !

 

6 hours ago, Delija Zabalj said:

Nadamo da ce uskoro doci novi trener i igraci. Moramo podrzati nasu Zvezdu !

 

30 minutes ago, Delija Zabalj said:

Nadamo se sto pre novom treneru !


Poruka/upozorenje/molba za forumaša @Delija Zabalj da smanji broj ovakvih upisa jer iako nema ništa uvredljivo, provokativno ili nešto treće, ovakvi upisi nemaju nikakvog smisla, pogotovo kad predstavljaju 20% od ukupnog broja upisa.
Nadam se da sam bio jasan.
 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 35
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Benito said:

Uvalim ti malog hehehe


3 dana

 

Iako verujemo da nije bilo loše namare, već da je hteo da iskoristi priliku za foru, ipak mala kazna više kao opomena da se suzdržite ovakvih upisa.

 

 

I da pridodam, opet za nove kolege forumaše, pretpostavljamo došle sa RSB foruma:

Ono što se možda tolerisalo na RSB ovde neće, ovo je forum na kome forumaši moraju pristojno da se ophode jedni prema drugima.

Edited by uvrnuto
  • Like 7
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Bromoviski said:

Pa KO JE ONDA NAMEŠTAO sve sezone pre toga? NIKO???

E otvori mi oči!

Ili nije bilo ŽOĆ-a tada nego Tadića,Ružića, Dačića, Nikolića Šljive sa Morave etc.

I kakvu vilu to spominju neki da je rumeni bio u njoj

MI pošteni pre 2012/13  pitamo

 

10 dana

 

Možda deluje da je preterano, ali kao što sam napisao, prema novim članovima koji pišu na ovakav način bićemo maksimalno netolerantni.

 

Ovo čak nije ni za tatu. Ovako bezvezni upisi nisu ni za žutu štampu.

Edited by uvrnuto
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, iamsho4sho said:

Danilovicu mrs iz saveza bagro raspala!! Sjebo si sve reprezentativne selekcije neradnicki alkoholicaru!!!! 

Pesicu u Pirot pa na pecanje, osramotio si se, najgori rezultati u istoriji Srpske kosarke ! 

Necemo mi videti SP! 


Postali smo kanta za napucavanje od Belgije i Letonije!!

 

13 hours ago, iamsho4sho said:

🤣dementan pesic,prolupao skroz kao i predsednik saveza od alkohola

 

14 hours ago, iamsho4sho said:

Pitam se da li ih je imalo sramota ????

 

Da li ce onaj mafijascic i pijanica da podnese ostavku sa mesta predsednika KSS???

 

10 dana. 
Skoro je isto imao ovakav neki izlet.

 

 

 

14 hours ago, Miki28 said:

Ma jebem vam mater, nabijem vas na onu stvar majmuncine jedne, sve odreda. Nek mi bude prvi ban zbog ovih konjina, ne marim.

 

Mrs bre stoko i iz saveza i iz reprezentacije. Picketine jedne


5 dana

 

Miki28 je do sada bio uzoran forumaš, verujemo da se neće ponavljati.

Edited by uvrnuto
  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, PavNO1 said:

Ovo je moj poslednji upis na forumu. To je to. Bolje da sačuvam zdravlje, ne mogu više ovako. 

 

Društvo, želim vam svako dobro. 

 

Molim administraciju da mi obriše profil. Hvala.

 

Ps. Stidite se i sramite se, rđe jedne raspale. Da Bog da vam....... Uh. Neću. 

 

Edit: Moram opsovati - u usta vas j....  žvalava. Sve odreda. Gonite se u tri lijep p..... materine. Smradovi jedni. Neznalice. Idi žvalo žvalavi u penziju, ionako si jednom nogom u grobu. Idi podigni spomenik u Pirotu, radi druge stvari u životu, kad ćeš ako nećeš sad pod stare izlapele dane. 

 

Je.... vam majku svima. Mrš stoko.


30 dana

Ne bismo odmah da uslišavamo želje.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MagiaMiZet said:

Jedino sto bih Nedi zamjerio (kada već zamjeramo) je zeleni Porše, msm znam da nije Ferrari, ali majku mu barem crveni da je. Nama u Bosni ta zelena ima još dodatno negativnu konotaciju. 😜  
Dobro ti nama došao majstore, pa da osvojiš trofeje sa nama kao što si sa Unikahom osvojio EuroCup (uz barem 10 ppg više nego što je bilo u toj finalnoj seriji). 
Što se tiče ovih negativnih stvari, ne treba se obazirati, samo da mi osvojimo sve, pa kako bude.

  Reveal hidden contents

Kupi prestao da nas se plaši, naziva nas Zvezdom, to nije dobro jer je poznato da kada gube, gube od FMP-a, a kada nas dobiju, dobili su Zvezdu.  (jeste bajata fora, još od 2011, ali nemojte da im zamjerite)

 

 

Trajni - možda da proba na nekom nacionalističkom forumu, 14 postova a već ovakve bljuvotine

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Zli Coban said:

Covece kupi psa pa ga malo prosetaj, uzmi igraj neku igricu jbt, poludeces od Radonjica, Covica i ostalih likova, ovo je prijateljski savet da na kraju ne dodju ljudi u belom po tebe.

 

3 dana

Bilo je par postova gde smo progledali kroz prste. 

Edited by uvrnuto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...