Jump to content

VN Monaka 27-29.05 2022


Recommended Posts

Imam mišljenje da ovde pored Radoja, Alpinera, Askarija, Borka, Downfroce-a ima ljudi koji znaju šta je F1.

Ali čitajući ove gluposti vezane za kišu i kuknjavu za starim dobrim vremenima počinjem da sumnjam.

 

A to vam kaže čovek koji je prvi Monako gledao 1982.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Može neka dobra duša da mi kaže šta se čeka? Mislim, vožnja po kiši je neprijatna ali nikad nisam video da formulu 1 kiša spreči...

 

Je l“ znaš onaj film Signs od M. Night Shyamalana, od pre dvadeset godina?

E, pa to je bio ustvari dokumentarac, i ovo su sve ti vanzemaljci kojima smeta voda...

Mislim da je ovo jedino logično objašnjenje...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Može neka dobra duša da mi kaže šta se čeka? Mislim, vožnja po kiši je neprijatna ali nikad nisam video da formulu 1 kiša spreči...

 

Sada kazu komentatori na Skaju da je pauza potrajala zbog nesporazuma u novoj direkciji trke, naime dvojica novih Masija nisu mogli da se dogovore oko startne procedure...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najmanje su vozaci ovde krivi.

A ako se ubacim u full teorija zavere mod cini mi se da tu ima i pritiska na Monako jer Liberti / FOM pokusava da ih istera sa kalendara (kao i Spa, vidi gore na vestima) da bi se napravilo mesta za neke lukrativnije lokacije po kojekakvim Dzedama i slicnim.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Edward Louis Severson III said:

Pa po tom scenariju bi trebalo baš da ih nateraju da voze, da se svi skrljaju i da onda neko izađe sa pričom kako staza nije odgovarajuća po pitanju bezbednosti, zar ne?

 

Ne moraju da se skrljaju, dovoljan je jedan FIAsko poput proslogodisnjeg u Spa da zakuca poslednji ekser u Monakov kovceg.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex_Serbia said:

Monako je ionako "zanimljiva" jedino vozacima. Ukoliko ne dodje do lupanja, poredak ne moze da se promeni. GP da burzoazija mrsi muda dok gleda sa terase. Jebes trku gde je preticanje nemoguce.

 

Jebes bolide koji ne mogu da preticu u Monaku.

Treba ograniciti duzinu bolida na ne vise od 4.5 m i preticace se u Monaku bez vecih problema.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Radoye said:

Po pravilima ako je start iza SC zbog kise moraju svi biti full wet, ne mogu interi.

Ali bila je greska u grafici na ekranu, RBR su startovali na W ustvari...

Ne, jer su odradili FL, pa su stali u box.

Mogli su i crvene da stave.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...