Jump to content

RG 2022 - da li se stara garda jos uvek drzi ili nove snage neumoljivo nadiru?


wwww

Recommended Posts

1 hour ago, wwww said:

ono  kad komentator predlaze da se Felix ugleda na Andersona (nacin bodrenja) da bi postigao uspeh. :ajme:

na Felixovom mestu ja bih se zapitala sto placam Tonija. Nikakve koristi mu nije doneo od kako je u timu...

drasticne mere upalile :classic_biggrin::wicked:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Što uživa Olga, da vas čujem..  a igra i TB (bar na ovom RG) u najboljem Novakovom stilu. Dobila sva 4

 

Statična je dosta, na drugom servisu posebno , baš ga loše brani

Čini da je malo dobila na masi, nije više mršavi devojčurak

Link to comment
Share on other sites

Mischa Zverev kaze da Tim sad udara lopticu drugacije nego ranije: umesto odozdo da bi postigao dobar topspin i dobru kontrolu udarca on udara nekako sa strane (da bi cuvao zglob ruke) pri cemu je udarc ravniji i nestabilniji (pa nekad zavrsi u mrezi a nekad u autu). Inace je brzina njegovog FH ove godine uporediva s onom od prosle godine.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

I meni krivo zbog Ons, uvek cu navijati za underdogove, ali zenski tenis je stvarno negledljiv vecinu vremena. Ako nemas bas , bas omiljenu igracicu tesko da mozes da izdrzis vise od 10 minuta, ja probao jutros i to mi je bio max, a menjao sam na oba ES kanala 😑

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Keira said:

Šteta što je Varllas ovako baš kljikonuo, pošto Auger ne igra  posebo dobro ni sada. Sada već deluje da pokušava da sačuva snagu za 5

Ja baš navijam za Feliksa, da Nadal ima bar jedan težak meč pred četvrtfinale :wicked:

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

I eto sad će da ispadne pre Nadala garant :classic_biggrin:

Ne vidim kako bi ispao, jer i sledeći meč mu je neki kvalifikant, ali ovaj put iz Argentine. Posle toga idu Krajinović-Opelka, ne verujem da njih dvojica imaju dovoljno kvaliteta da dobiju Feliksa.

 

Inače, da se vratim na Argentinu, u muškom žrebu imaju čak 11 igrača.

3 minutes ago, Boxy said:

Ja ne vidim kako Feliks moze da bude ozbiljan protivnik Nadalu :classic_unsure:

Bolje i on, nego Opelka ili kvalifikant.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

prosle Andrea i Petra :thumbsup: , Anisimova uzbacila Osaku :thumbsup: 

Bianca brljavi (ne gledam vec na osnovu rezultata) - doduse, ne iznenadjuje, ipak ona nije igracica za sljaku.

Filip :Hail:  - svaka cast, a mogao je standardno da sve zabrlja i prospe.

(bacila pogled tu i tamo na trenutke: Opelka nije mogao servisom da napravi veliku stetu, cim krene poen on ne moze da isprati, ne moze onoliki covek da trci levo-desno i uspesno pogadja unutar terena; a Filip se nije raspao kako ume)

 

kisa... dobro da je Filip zavrsio na vreme.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Opelka poslat na travu u prvom kolu. Krajinović je baš imao sreće, jer je pitanje da li će se danas nastaviti da se igra tenis van terena Filipa Šatrijea.

 

Sledeći protivnik mu je LL i kvalifikant Gojo iz Hrvatske. Malo mu se otvorilo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kisa bi danas trebalo da prestane negde oko 17h po prognozi, ( a i paducka nije bas da pada iz sve snage)  dani su dugacki, moze da se igra do 21h rekla bih na terenima bez osvetlenja. Od sutra pa narednih nedelju dana po prognozi ne bi trebalo da bude kise

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dracarys said:

Sledeći protivnik mu je LL i kvalifikant Gojo iz Hrvatske. Malo mu se otvorilo.

Gojo vodi 1-0 i u drugom setu 6-5,ali bez brejka. Moze biti on,a moze i Djanesi..u svakom slucaju oba protivnika su pobediva ovde..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...