Jump to content

RG 2022 - da li se stara garda jos uvek drzi ili nove snage neumoljivo nadiru?


wwww

Recommended Posts

sto se tice muskog zreba, ima nekoliko meceva gornje polovine zreba koji su kriticni jer nisu postavljeni kao prva 2 na terenima na kojima su. Jedna je Molcan-Coria (3. na C4) - ukrsta se s Novakovim mecom, Korda-Millman (4. na C6) i Harris-Gaske (4. na SM) - koji se ukrstaju.

 

nisam proveravala zenski zreb (ali kod njih je lakse jer se igra na 2 dobijena).

 

 

grrr.... nije valjda da sam urekla Barboru. :furious:

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

kod zena su Raducanu,  Kontaveit-Tomljanovic i Kerber-Frech postavljene kao 3. na SL, SM i C6, a u donjoj su polovini koja je krenula prva. Mozda neki od tih meceva prebace na PC kad Nadal zavrsi (posto je Iga brzo zavrsila, a evo izgleda i Krajcikova ce).

 Druge polovine zreba bi onda trebalo sutra da regularno rasporede po svim terenima i ne bi bilo nikakvih posledica za turnir i igrace.

Link to comment
Share on other sites

Koje djubre je ova Pam Shriver: sad "predvidja" da ce Krajcikova izeti "cuvenu" wc pauzu kad izgubi ovaj set insinuirajuci nesto neposteno i nefer. A to manje-vise rade svi redom (u okviru dozvoljenog vremena), ali Pam to nikada nece pomenuti za npr. Osaku ili nekog drugog miljenika. Jos pokusava da uvuce Wozniacki (koja s njom komentarise) u pricu i osudu. Ali se Caro nije dala manipulisati :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, wwww said:

kod zena su Raducanu,  Kontaveit-Tomljanovic i Kerber-Frech postavljene kao 3. na SL, SM i C6, a u donjoj su polovini koja je krenula prva. Mozda neki od tih meceva prebace na PC kad Nadal zavrsi (posto je Iga brzo zavrsila, a evo izgleda i Krajcikova ce).

 Druge polovine zreba bi onda trebalo sutra da regularno rasporede po svim terenima i ne bi bilo nikakvih posledica za turnir i igrace.

Ne secam se da su ikad prebacivali meceve sa "obicnih" terena na PC, to stvara haos jer cene za PC ili obican teren nisu iste naravno, ovde su mesta numerisana tamo nisu itd

Link to comment
Share on other sites

Danka prošla Samsonovu, Lajović ispao. Ništa ne stižem da gledam danas :classic_sad:

Edit: inače hajlajt mi je da postoji igrač koji se preziva Agamenone, tek sam ga registrovala pre nekoliko dana :classic_biggrin:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, alcesta said:

Edit: inače hajlajt mi je da postoji igrač koji se preziva Agamenone, tek sam ga registrovala pre nekoliko dana :classic_biggrin:

zasto?

 

Spoiler

inace, radila sam svojevremeno na nekom projektu s jednim Italijanom Agamenoneom, te se uvek setim tog tipa kad procitam ovo ime tenisera.

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, alcesta said:

Nisam naišla dosad na to prezime, kad ga čujem odmah mi u glavi Troja i Ilijada, pa mi teško da ga povežem sa tenisom :classic_biggrin:

 

Spoiler

i meni to bila asocijacija kad sam upoznala tog koelgu na projektu :lol_2:

posle se navikla, te mi nije bilo cudno prezime tenisera

ovaj italijanski teniser je rodjen u Argentini.

od 2020 predstavlja Italiju.

Bio suspendovan od 2019-2020 zbog dopinga (10 meseci).

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Čilić izgubio tri gema u meču :krstipd4: je li bio toliko dobar ili je ovaj Mađar bio baš katastrofalan?

Ema uspela da se izvuče posle dosta muke, ako prođe Sasnovič u idućem kolu puna kapa.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dracarys said:

Inače, naredni Novakov protivnik igra meč tek sutra!

Nadam se da neće biti Molčan, ne gleda mi se Vajda u protivničkom boksu :classic_sad:

 

Edit: uključih se malopre. Je li ovo bio aplauz na Novakovu duplu? :classic_blink:

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...