Jump to content

RG 2022 - da li se stara garda jos uvek drzi ili nove snage neumoljivo nadiru?


wwww

Recommended Posts

Pokazna vežba kako izgubiti iako se protivnik nudi na tacni. Onako nonšalantno servirati za set, pa Rafa ga je samo čekao da mu se namesti. Samo Novak Đoković ovo radi i niko više na turu nije takva budala. 

 

Nema veze što Rafin najbolji tenis nikad nije bio bolji od Novakovog najboljeg tenisa (čak ni u ovom meču), apsolutno je zaslužio da ima najviše GS - jer nikad ne odustaje.

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izašao je čovek bukvalno u bolemeuvo fazonu... Protraćio i sebi i nama 4 sata života. Nikad beskrvnije i neinteligentije nije odigrao... Nadal nikad više pobediv na RG, ali šta vredi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako ga je skolski odradio,pustio ga da se ispuca i aj zdravo. Nista specijalno Nadal nije odigrao koliko je Djokovic bio ocajan. Ocajna psiha ga je kostala jos par GS al opet i ovo do sad je vise nego sto je iko mogao zamisliti.

Link to comment
Share on other sites

Bruka šta on sebi dozvoljava. Šta će sad da kaže u postgame intervjuu? Ej, najbolji si na svetu u nečemu, u top formi si i izađeš na teren u stilu bolemekurac. Nadal treba da broji do 22 GS i uopšte mi ga neće biti žao ako ostane ispod njega po broju GS.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Klasična srpska tragična priča. Mogao da bude upamćen kao suvereno najbolji svih vremena, odlučio da sam sebe devalvira i osakati i ostavi mit, umesto uklesane stvarnosti. Mit da je mogao još to i to, da ga neko drugi nije to i to, tad i tad, i osvojio bi sigurno još taj i taj GS. Za to vreme, neko zaista i poosvajao sve to i po najbitnijem kriterijumu se zakucao na prvo mesto. Pritom ko zna šta će mu sve još padati na pamet u budućnosti, što će dodatno devalvirati igračke uspehe. Ali što kaže Bojana, ako je njemu lepo, sve super. Ipak, objektivno je tužno šta je sebi uradio.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Uživao sam u ovom meču dva majstora. Nije možda bio najkvalitetniji tenis, ali zato neizvesnosti nije falilo.

 

Rafa je ovom pobedom sebi obezbedio najviše Grend slemova. Možda je i zaslužio da ima, jer je jednostavno na slemu najbolji, a pozitivni skorovi u GS duelima protiv ostale dvojice iz BIG3 govore sve.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je najgore pripremljen mec otkad gledam Djokovica. Bukvalno nije postojao na bh strani, bh dijagonala ocajna, neupotrebljiva.

 

Fali takticar u timu, mora se unajmiti kvalitetan trener jer Goran apsolutno ne zadovoljava te potrebe, bar ne sam.

 

Daj Anakona.

 

Rafu samo ludacka partija Zvereva moze spreciti da uzme 22 slem.

 

Jbt Novace a imao si na tacni 21 u Australiji, mrtvi covid.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

Klasična srpska tragična priča. Mogao da bude upamćen kao suvereno najbolji svih vremena, odlučio da sam sebe devalvira i osakati i ostavi mit, umesto uklesane stvarnosti. Mit da je mogao još to i to, da ga neko drugi nije to i to, tad i tad, i osvojio bi sigurno još taj i taj GS. Za to vreme, neko zaista i poosvajao sve to i po najbitnijem kriterijumu se zakucao na prvo mesto. Pritom ko zna šta će mu sve još padati na pamet u budućnosti, što će dodatno devalvirati igračke uspehe. Ali što kaže Bojana, ako je njemu lepo, sve super. Ipak, objektivno je tužno šta je sebi uradio.

 

Mislim da nema nikakve dileme da je Novak najbolji teniser ikad ali najveci na kraju vjerovatno nece biti skoro iskljucivo zbog svoje gluposti i tvrdoglavosti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

Bruka šta on sebi dozvoljava. Šta će sad da kaže u postgame intervjuu? Ej, najbolji si na svetu u nečemu, u top formi si i izađeš na teren u stilu bolemekurac. Nadal treba da broji do 22 GS i uopšte mi ga neće biti žao ako ostane ispod njega po broju GS.

 

To je sada već izvesno, ali pošto njemu nije prioritet da bude the best ever, nema šta da se nerviramo oko toga.

 

Edited by implant
Link to comment
Share on other sites

Нит је загарантовано да Надал узима РГ (мада најврв узима) нит је загарантовано да Новак неће узети Вимблдон и УС до краја године. Полако са прогнозама око најбољим икад, иако сматрам да је то Новак сигурно макар имао и гс мање јер је све остало на његовој страни.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, implant said:

 

To je sada već izvesno, ali pošto njemu nije prioritet da bude the best ever, nema šta da se nerviralo oko toga.

 

 

Očigledno nije. Sad je pitanje zašto se mi nerviramo; to ti je ono kad voliš sport i vidiš da je neko najbolji ali ne učvršćuje tu poziciju jer... eto. Ako je njemu lepo, super, samo ne verujem da jeste.

 

Nikad neće biti dileme da je Novakov prajm bio najbolji tenis koji smo ikada igde videli. Sam Nadal je rekao da kada Nole igra svoj najbolji tenis, on je nepobediv. Tužno je što možda neće biti i unarguably GOAT, zbog svojih gluposti.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...