Jump to content

Danil Medvedev


Kosjan Willavić

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Interesantno da su u nikad boljim odnosima, tako da mi je ovo onako poprilično šizofreno, pogotovo kad čitam kakve je sve superlative Danil izređao posle meča.

Mada verovatno samo izliv trenutne frustracije, ovo me podseća na onaj meč kad se Radek pravio da svira violinu ili nešto slično...

Edited by alcesta
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, alcesta said:

Interesantno da su u nikad boljim odnosima, tako da mi je ovo onako poprilično šizofreno, pogotovo kad čitam kakve je sve superlative Danil izređao posle meča.

Mada verovatno samo izliv trenutne frustracije, ovo me podseća na onaj meč kad se Radek pravio da svira violinu ili nešto slično...

Apsolutno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Boxy said:

Pa dobro, svi vec znaju sa kakvim folirantom imaju posla :classic_sleep:

Najveći folirant je ustvari onaj što je zaj.eb.ao svoje navijače dve i po godine da će kao da se vrati na teren, a u stvari čovek radio biznis i promociju, lol... Dve i po godine, eeeej, ne može to svako, majstor...😃

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Pangea said:

Najveći folirant je ustvari onaj što je zaj.eb.ao svoje navijače dve i po godine da će kao da se vrati na teren, a u stvari čovek radio biznis i promociju, lol... Dve i po godine, eeeej, ne može to svako, majstor...😃

 

Jeste jeste, sve si u pravu, neverovatan si prosto kako si samo sve tackice povezao :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Ja razumem Danilovu frustraciju u tom trenutku jer ga je Novak neocekivano lako dobio. Ja sam gledao Medvedeva na turniru i delovalo mi je pre meca da ce dobiti Novaka.
Ali realno znamo Novaka i kako hipohondrise na svaku naznaku povrede i da nece da igra ni kroz kakav bol i nelagodu i rizikuje bilo sta u ovom stadijumu karijere i trazi MTO svaki put kada mu nesto fali sto mi je apsolutno u redu. A da je gamesmanship je smesno jer lik dominira u setu i treba da servira za njega i ne bi sebi razbijao ritam sigurno...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Boxy said:

 

Jeste jeste, sve si u pravu, neverovatan si prosto kako si samo sve tackice povezao :default_coffee:

Ju ju ju 😏

2 hours ago, Barker said:

Ja se samo nadam da ce ga Novak uvek dobijati do kraja karijere. A nek budu prijatelji do mile volje.

I odjavljujem se sa fan teme, ne znam ni zasto sam uopste usao ovde 🙂

Ja mislim da je Novak ukapirao da mora agresivno protiv Mede, da ne može da prebacuje do besvesti. A i ovakve prilično brze podloge mu idu na ruku protiv Rusa koji često stoji daleko od osnovne linije.

Link to comment
Share on other sites

ovaj je novakov fan i muva se po evropskim turnirima, koliko je ovo tacno je upitno kao i mnogo toga oko vakcinalnog statusa, izuzeca i td.

 

Quote

Pavvy G

@pavyg.

 

I've heard from multiple sources within Tennis that Medvedev isn't vaccinated as he has a long standing allergic reaction to vaccines and played under medical exemptions. I have no issues with that but people have the right to know how many others played events with exemptions.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Vratio se Medvedev u TOP10, titula Roterdama mu je bas trebala. 500 poena nije malo.

 

Sad ima lepe sanse da progrmi i Dohom pred Dubai. Naravno, tamo bi bilo lepo videti finale Novaka i Danila, jer verujem da ce im to biti poslednji susret pred Ameriku u avgustu!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
20 hours ago, Darth Steva said:

Stefanos zna... jedino na sljaci se vidi ko je najkompletniji teniser i ko ima najveci teniski IQ

Naravno, udri forhend top spin na protivnikov bekend po milijarditi put... I trči ko lud po svaku lopticu šest metara iza osnovne linije... High tennis IQ and genius game plan it is... Lol... 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...