Jump to content

Đokovići, svakodnevica jedne naše porodice


erwin

Recommended Posts

2 hours ago, ciao said:

Gde i kad je Novak to rekao?

Naravno da je naslov udaran.

Govorio je tenis kanalu, pominjali su Jokića kao dvostrukog MVP ima i njemu rekli da je teniski goat.

Novak je rekao šta je sve uticalo na Srbe i Hrvate, ljude sa Balkana generalno...

Sad ću videti na Tviteru jel mogu naći intervju.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne cudi me sto je neki informer ili slicno napravio ovaj naslov posle ovog Novakovog itv a ali ne moraju ovde bas sve gluposti da se kace da bi se Novak opljuvao. Pitam se doduse vec od poodavno ko li je crnom ukrao nalog

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam nalepio fotku sa tvitera. Naravno da ne posećujem stranice naših opskurnih dnevnih listova. Međutim,činjenica jeste da on neprestano priča o bombardovanju 1999..i o njegovim posledicama..kao da ga je samo on doživeo..ako je uopšte,jer je on otišao u Minhen u akademiju Nikija Pilića te godine..
Moguće je da je otišao pre bombardovanja,a možda je zaista bio ovde..nisam istraživao,niti to nešto menja u poenti.

Na pdf Tenis postoji topik o Đokoviću na kojem se piše o njegovoj teniskoj karijeri. Tamo ne treba da se piše o njegovim aktivnostima koje nemaju veze sa tenisom. Mislim da je to u redu i da tako treba da bude.
No,Novak je javna ličnost..verovatno i najpopularnija kod nas. Ne vidim problem zašto na pdf Društvo ne bismo diskutovali o njemu izvan tog strogo sportskog konteksta?

Takođe,ne vidim zašto mu potezi ili izjave ne bi bili kritikovani ako već daje povoda?

Edited by Drug Crni
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Takođe,ne vidim zašto mu potezi ili izjave ne bi bili kritikovani ako već daje povoda?

 

Zato što je Nolo dobio status božanstva i kao takav može da lupeta šta god hoće.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drug Crni said:

Ja sam nalepio fotku sa tvitera. Naravno da ne posećujem stranice naših opskurnih dnevnih listova. Međutim,činjenica jeste da on neprestano priča o bombardovanju 1999..i o njegovim posledicama..kao da ga je samo on doživeo..ako je uopšte,jer je on otišao u Minhen u akademiju Nikija Pilića te godine..
Moguće je da je otišao pre bombardovanja,a možda je zaista bio ovde..nisam istraživao,niti to nešto menja u poenti.
 

Otisao je pre bombardovanja, Pilic u nekom intervjuu kaze da je Djokovic tada imao 12 godina.

41 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Zato što je Nolo dobio status božanstva i kao takav može da lupeta šta god hoće.

I ne samo on  nego i tata, mama, braca, snajke, striko,

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da se pravi preterana buka oko ovakvih izjava.

 

Valjda zato što su slične narative iz potpuno drugih namera promovisali i promovišu razni Šešelji, pa ljudi nesvesno to povežu sa time, a ovo je zapravo potpuno benigno. I ne, neće to učvrstiti prosečnog Srbina u nameri da voli da pati i da perverzno gleda na smrt. Okruženje mi je prilično široko, nisam u bablu, i sve na čemu se završi kada čuju ovakvu izjavu je nekakvo trenutno naivno zadovoljstvo, i brz povratak u realnost.

 

Oni koji su zaista toksični, takvi su i bez Novakovih izjava.

 

 

Edited by MilošVB
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drug Crni said:

Ja sam nalepio fotku sa tvitera. Naravno da ne posećujem stranice naših opskurnih dnevnih listova. Međutim,činjenica jeste da on neprestano priča o bombardovanju 1999..i o njegovim posledicama..kao da ga je samo on doživeo..ako je uopšte,jer je on otišao u Minhen u akademiju Nikija Pilića te godine..
Moguće je da je otišao pre bombardovanja,a možda je zaista bio ovde..nisam istraživao,niti to nešto menja u poenti.

Na pdf Tenis postoji topik o Đokoviću na kojem se piše o njegovoj teniskoj karijeri. Tamo ne treba da se piše o njegovim aktivnostima koje nemaju veze sa tenisom. Mislim da je to u redu i da tako treba da bude.
No,Novak je javna ličnost..verovatno i najpopularnija kod nas. Ne vidim problem zašto na pdf Društvo ne bismo diskutovali o njemu izvan tog strogo sportskog konteksta?

Takođe,ne vidim zašto mu potezi ili izjave ne bi bili kritikovani ako već daje povoda?

Tvoj kontekst je sasvim u maniru informera.

On će pričati o bombardovanju kako ga je on doživeo i njegova porodica.

Ovo je bilo nisko, jer ako si čuo i inervju, znaš i kakav je stvarno kontekst.

I ko je pobegao od rata i ratova i bombardovanja ima pravo da priča.

Ja imam pravo da pričam o Hitleru, a nisam osetila njegovu čizmu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Helena said:

On će pričati o bombardovanju kako ga je on doživeo i njegova porodica.

Naravno.
Kao što ću ja to onda da komentarišem

 

 

2 hours ago, Helena said:

Ovo je bilo nisko, jer ako si čuo i inervju, znaš i kakav je stvarno kontekst.

Kao što sam već rekao: nikada ne propušta da pošalje takve ili slične poruke.

 

2 hours ago, Helena said:

I ko je pobegao od rata i ratova i bombardovanja ima pravo da priča.

Što ne znači automatski i da je nečija interpretacija tačna.

 

 

2 hours ago, Helena said:

Tvoj kontekst je sasvim u maniru informera.

Tvoj celokupni opus na forumu je i niži od toga.

 

 

3 hours ago, DJ_Vasa said:

Zato što je Nolo dobio status božanstva i kao takav može da lupeta šta god hoće.

Može on slobodno da lupeta.
Ono što ne može je da ću ta lupetanja proći neopaženo i bez reakcije,komentara i slično.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Drug Crni said:

Ono što ne može je da ću ta lupetanja proći neopaženo i bez reakcije,komentara i slično.

 

O, neverniče, pokaj se! Kad Nolo udari reketom i otera raketLe mrskog neprijatelja zvanog NATO, otera još mrskije Š*ptare preko Prokletija, kad vojsku na (NEДAMO) KOSOBO vrati, kad se prekrsti i levom i desnom i reketom, pa još i poljubi ruku Vučiću, takve izdajnike će snaći strašna kazna zbog bogohulnih reči i forumskih pisanija.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Drug Crni said:

Naravno.
Kao što ću ja to onda da komentarišem

 

 

Kao što sam već rekao: nikada ne propušta da pošalje takve ili slične poruke.

 

Što ne znači automatski i da je nečija interpretacija tačna.

 

 

Tvoj celokupni opus na forumu je i niži od toga.

 

 

Može on slobodno da lupeta.
Ono što ne može je da ću ta lupetanja proći neopaženo i bez reakcije,komentara i slično.

Bravo, kad ovako seckate post, onda ste, šta cool ili nešto tako?

Moj celokupni opus na forumu?

Malo si prerastao godine za opisivanje "shvatanje celokupnog opusa na forumu".

I kažeš da ne posećuješ naše opskurne listove, ali si zalepio nekakvu naslovnicu.

Ja bih te zvala za glavnog urednika informera тако ти добро иде коментарисање.

Raspitaj se kod Vučićevića.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nole moze da prica sta hoce o ratu i kako je to ojacalo Srbe i sta sve ne..A posto se nas narod lozi na tu mitomaniju kako smo mocni i da nam nista ne moze...I kada dobiju potvrdu od lika kojeg smatraju za bozanstvo jer tuce zle Amere, Engleze u prebacivanju loptice...I tu dolazimo do te sinergije koja je pogubna za nas narod.

 

Tako da Nole moze da prica ali to sto on prica su gluposti ma kakav kontekst je upitanju..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Dusko said:

Nole moze da prica sta hoce o ratu i kako je to ojacalo Srbe i sta sve ne..A posto se nas narod lozi na tu mitomaniju kako smo mocni i da nam nista ne moze...I kada dobiju potvrdu od lika kojeg smatraju za bozanstvo jer tuce zle Amere, Engleze u prebacivanju loptice...I tu dolazimo do te sinergije koja je pogubna za nas narod.

 

Tako da Nole moze da prica ali to sto on prica su gluposti ma kakav kontekst je upitanju..

Onda lepo postaviš intervju, pa opleti po tome koliko i kako hoćeš, a ne da maliciozno koristiš najgoru novinu u Srbiji, što reče Dame, nije da nema da se nađe.

Ovo je baš bezveze.

I ako ti znači, ja nisam naš narod...eto još za opus.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DJ_Vasa said:

Misliš Zevs, Uran, Gea, Afrodita, Hefest...?

 

Sažežite Vasu u ognju za ovaj paganizam. Srđan je Otac, Nole Sin a Jetza Sveti Duh.

 

Što se Informera tiče, on je Sveti apostol Pavle koji iskrivljuje Noletove reči i njegove Poslanice Klošarima preko tvitera treba ignorisati.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/12/2024 at 12:56 AM, Drug Crni said:

Koliko ste vi ojačali od sankcija i ratova?

GIYLKP3XsAAUTmL?format=jpg&name=medium

:smiley50:

Ovo je baš izvučeno iz konteksta. Al šta drugo očekivati od naših medija. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Selina said:

Otisao je pre bombardovanja, Pilic u nekom intervjuu kaze da je Djokovic tada imao 12 godina.

Jeste imao 12 godina ali nije otišao pre bombardovanja. Molim te proveri sledeći put pre nego što postuješ neistinu. 

 

https://www.cbsnews.com/news/war-helped-shape-tennis-star-novak-djokovic/

Quote

Djokovic takes Simon to the basement of his grandfather's apartment in Belgrade, where he and his family spent a few hours in the middle of each night during the 1999 NATO bombing campaign on the city. The fear and the disruption of sleep caused him to lose focus. "Because we were waking up every single night more or less at two, three a.m. for two and a half months," he tells Simon. "But the best thing about it...I always try to remember those days in a positive, in a very bright way...We didn't need to go to school and we played more tennis," says Djokovic.

He was a 12-year-old tennis prodigy during the bombing campaign, and now looking back, Djokovic says it was a formative time for him and his family. "[The war] made us tougher. It made us more hungry, more hungry for the success."


https://belairtennis.com/en/news-belair-tennis-club/633/free-tennis-lesson-with-novak-djokovic

Quote

Gencic worked with young Djokovic over the following six years before realizing that, due to his rapid development, going abroad in search of increased level of competition is the best option for his future. To that end she contacted Nikola Pilic and in September 1999, the 12-year-old moved to Pilic tennis academy in Oberschleißheim, Germany, spending three months there.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...