Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Ja i dalje ne verujem da je lažirao test, od naših baza podataka ništa me ne bi iznenadilo. Ali i dalje čekam da objasni šta je zaražen radio po događajima u Beogradu i zašto. Ne znam kako on ne shvata da mora da to razjasni što pre, jer dok se on ne javlja ova lavina se samo nagomilava i postaje sve veća, i ima potencijal da mu pokopa ostatak karijere. A on i dalje izgleda blaženo nesvestan svega toga :smiley5:

 

13 minutes ago, Losmi17 said:

Novak sad vec ima solidnog osnova da tuzi mnoge.

Nadam se da ce ove nemacke idiote i bena osakatiti finansijski. Bena toliko osakatiti da narednih 10 godina radi za to.

Ne znam šta je i dosad čekao, bar 5 godina ako ne i 10 godina unazad je bilo dovoljno prilika.

 

13 minutes ago, Zvezdinho said:

Bem ti iris tv  kad neki kanali ne mogu da se vracaju kao CNN, ladno su Bogdana Obradovica pozvali da im gostuje, dal je bbio u onoj trenerci sa kineskom zastavom:lol_2:

 

Saltam kanale i na hepiju kazu evo vraca nam se Bogdan , bio je uzivo na CNN, on se vraca u studio sa trenerkom na kojoj pise Kina i nalepljena njihova zastava.

Evo, njega za šefa PR tima, našli smo rešenje :ajme:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

Ako se tako kreira vreme - ok. Ostaje problem ocitog mogucnosti manipulacije. I cak i da nije to slucaj i da je sve cisto blago nama kad poniste vaznost nasih testova.

iovako nam je reputacija na "nivou"...

sa ovim jos ucvrscujemo poziciju.

1 minute ago, berti said:

Kakvo odusevljenje ce biti kad Novak najebe. Bice mučno čitati

mislim da nisi u pravu. samo vrtimo film i vidimo oluju...

ajd zamisli da je (nedajboze) istina da je manipulisao sa testovima??? pa nece nas oprati ni dunav ni sava!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, urosg3 said:

Zavisi jesi li ulogovan ili nisi. Ako nisi ulogovan zavisiš od toga šta ti server pokaže, ova verifikacija je upravo to. 
 

 

Mislio sam na Špiglovu stativu, aha evo kad su ubacili rezultate o testu, a evo i broj potvrde je veći. Ne mogu se takve stvari s klijentske strane nikako saznati, čudi me da su tol'ki (digitalni) laici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se Spiglovog clanka tice, ishod ne mora da bude zakljucak da je testom manipulisano. Dovoljno je stvoriti sumnju i pokazati da je to moguce. Samim tim, kako moze ne Djokovic nego bilo ko od nas, da koristi nesto cime se lako manipulise?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, McLeod said:

Ako se tako kreira vreme - ok. Ostaje problem ocitog mogucnosti manipulacije. I cak i da nije to slucaj i da je sve cisto blago nama kad poniste vaznost nasih testova.

Ako cemo tako, verujem da se mogu naci rupe u svakom centralnom sistemu gde se store-uju pcr testovi i slicno.

Da idemo redom uk, spanski itd, nasli bismo slican problem.

Nego je ovo sve deo hajke sveopste, gde je i sam Novak naravno kriv.

Edited by Losmi17
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stray_cat said:

 

Mislio sam na Špiglovu stativu, aha evo kad su ubacili rezultate o testu, a evo i broj potvrde je veći. Ne mogu se takve stvari s klijentske strane nikako saznati, čudi me da su tol'ki (digitalni) laici.

Vidi ovi Špiglovi se ne bi zaleteli baš tako lako, ono što ne znamo ko, kako i na koji način tačno kreira QR code, i šta tačno uparuje.
Malopre sam odrobio svoj browser sa drugom ip iz sasvim drugog pool-a jer me rfzo bloknuo na telefonu sa Telenor IP, sa kompa nije.

Ček  koji minut

Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

Sto se Spiglovog clanka tice, ishod ne mora da bude zakljucak da je testom manipulisano. Dovoljno je stvoriti sumnju i pokazati da je to moguce. Samim tim, kako moze ne Djokovic nego bilo ko od nas, da koristi nesto cime se lako manipulise?

Ako se taj kod generiše kada ti zatražiš sa euprave rezultat kao što neko reče, to nije manipulacija. Mada ono, nek proveri neko 😄

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

Sto se Spiglovog clanka tice, ishod ne mora da bude zakljucak da je testom manipulisano. Dovoljno je stvoriti sumnju i pokazati da je to moguce. Samim tim, kako moze ne Djokovic nego bilo ko od nas, da koristi nesto cime se lako manipulise?

Ali ovo nije manipulacija. Jednostavno je neko otisao i generisao ponovo dokument. Skroz legalno. 

 

P.S. Novace, vakcinisi se. 😇

 

Edit: Manipulacija bi bila da dobijem neko prethodno vreme 😄

Edited by panda_bg
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Zvezdinho said:

Daj ako ima neka dobra dusa koja ima SBB da vrati na CNN 16:45 , tad im je bila emisija World Sport , cenim da se tad pojavio. Dal moze na SBB-u da se vraca CNN unazad ?

sad sam vratio, nie bio tu obradovic..

samo onaj bizgov rotenberg i premier viktorije..

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, urosg3 said:

Vidi ovi Špiglovi se ne bi zaleteli baš tako lako, ono što ne znamo ko, kako i na koji način tačno kreira QR code, i šta tačno uparuje.
Malopre sam odrobio svoj browser sa drugom ip iz sasvim drugog pool-a jer me rfzo bloknuo na telefonu sa Telenor IP, sa kompa nije.

Ček  koji minut

30 dana zbog kloniranja. :s_d:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ovakvu pažnju svetske javnosti Novak nije dobio ni kada je prvi put postao No1...ni nakon osvajanja dvadesete titule, ali se nikad nije ni sretao sa ovim nivoom stresa i distrakcija sa onoga što je njemu najbitnije. To gruvanje populističke fame da je Novak najjači kada je pod pritiskom i da je sada nakon ove ujdurme veći favorit za osvajanje AO 2022 prvenstveno na bazi inata...nego kada bi igrao pod uslovima koje je imao npr prošle godine na ovom istom mestu, skoncentrisan isključivo na svoju igru i plan koji je već zacrtan...onda ne bi dalje o ovome. Rezime...ne očekujem ni približno efikasnog i stabilnog Novaka na terenu kada i ako stigne u samu završnicu.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...