Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

14 minutes ago, shonke said:

Nije mi jasno za šta da ih tuži? Njegovi pravno zastupnici su se žalili na odluku o ponistenju vize. Nisu tužili nikoga (a i nema osnova za tužbe i kakve p... materine).


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

 

Naći će se nešto, diskriminacija, duševni bol...nemoj biti tako siguran da nema osnova, posebno ako su pustili neke igrače na osnovu odluke istog ovlašćenog tela, a njemu ulazak zabranio graničar koji je u isto vreme veći medicinski ekspert od ljudi koji sede u tom telu. Možda isplivaju neki novi detalji, ali ako se Australijanci budu držali ovog kretenskog narativa i treba da ih tuži, zbog idiotluka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

Bolje da mu trajno zabrane ulazak jer sumnjam da je Novak i nakon ovoga završio sa AO. Sve i da upravo tamo sledeće godine uzme GOAT trofej, opet bi delio srca bagri koja je jedva dočekala da ga prekolje gde je najtanji. Nikad nisu prežalili što baš Novak drži banku na njihovom slemu. Taj deo nikako da nauči.

Nekako da mu oduzmu titule, da se pronadje neki uzorak koji dokazuje da je bio dopingovan...

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, vanjabarsa said:

a ovi vajni doktori koji su imali dokumentaciju u ruke, odmah mogu diplome da spale ..... koji ce im moj, carina i politicari znaju bolje ..

Ne samo doktori da spale diplome nego i carinici i politicari jer novinari znaju najbolje i mogu sta im se cefne. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Devil In My Pants said:

Mene zapanjuje sto neko misli da ce u sredjenoj zemlji, stranac biti iznad zakona

 

Celo veče, svakoga zapanjuje tvoje nečitanje.

 

Đoković je dobio izuzeće od dve nezavisne lekarske komisije u samoj ili tvojim rečima "sređenoj" Australiji. I nije jedini.

 

Posle toga se ređaju samo problemi, koji po svemu sudeći, nisu lekarske prirode.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni stvarno nije jasan rezon u kojem mu se zamjera što se "žali kako bi ipak nekako ostao na turniru" ili što bi opet otišao sljedeće godine.

Pa naravno da treba da ide i da se bori da mu omoguće učešće. Nije otišao da prosi za hljeb, nego da radi svoj posao, i to da ga radi uspješnije od svih ostalih, dok mu isti ovi koji ga razapinju aplaudiraju i gledaju sa trofejima u rukama.

Dogodine u Melburnu! :)

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...