Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

22 minutes ago, Instinkt said:

Zanimljivo mi je ovo sklapanje kockica sa poluinformacijama, pa se izvode neki zakljucci o nekom falsifikovanju i muljazi 😂

Dokonost, sta li. Ali pre nego sto se krene u ovakve poduhvate, zapita li se bar neko da covek o kojem govorimo je neko ko ima svoje ime i prezime u svetu, pa ce taj isti Novak da rizikuje celu karijeru i svoj zivot zbog laziranja dokumenata. Ajde i da uzmemo da je mentalno oboleo, ili da je samo glup pa je resio da izigra ceo svet ne razmisljajuci o svom daljem zivotu, ali treba progutati da je to ucinjeno tako amaterski da ga neki dokoni Mica koji sedi za racunarom izvali, pa to je umetnost. On je to odradio na svoju ruku verovatno, nije cak ni dao nekom profesionalcu da mu to odradi na valjan nacin. Posto nije u mogucnosti da plati nekome ko bi pokrio svaki moguci detalj, ne detalj nego njegovu senku.. 😂 Jezivo, iskreno. Iza njega stoje pravni timovi, sponzori, ali je on resio da se popisa na svoj zivot tako sto ce ga onaj isti Mica uhvatiti u lazi i muljazi dok skenira kodove i cese dupe na stolici. 

 

 

Pa otrkiju se i Panama i Pandora papiri i wikileaks, a ne jedan Nolo....

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Losmi17 said:

Pa nece Spanija da odredjuje koji su uslovi za ulazak u Aus.

Mozda gresim ali negde videh da mozes u Aus 14 dana nakon pozitivnog testa.

Znaci on je mogao tek 3.1 a usao je 31.12.

 

Jedino ako sam ja pogresno video, ali mislim da je uslov za ulazak vakcina i to je to. I negativan PCR u poslednjih 48 sati. Ako si imao pozitivan pre 72 - nebitno, bitno da je poslednji negativan.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Boxy said:

Po meni, zato sto nema konkretnih odgovora na neka bitna pitanja i dok sve to stoji otvoreno, ljudi ce da kopaju i da pokusaju da dodju do neke ekskluzive, tako da nepostojanje PR tima jeste jedan od uzroka.

 

Pa reagovao je pr Tim, bio China man na CNNu da ispegla stetu.

 

Edited by ras kass
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Instinkt said:

Zanimljivo mi je ovo sklapanje kockica sa poluinformacijama, pa se izvode neki zakljucci o nekom falsifikovanju i muljazi 😂

Dokonost, sta li. Ali pre nego sto se krene u ovakve poduhvate, zapita li se bar neko da covek o kojem govorimo je neko ko ima svoje ime i prezime u svetu, pa ce taj isti Novak da rizikuje celu karijeru i svoj zivot zbog laziranja dokumenata. Ajde i da uzmemo da je mentalno oboleo, ili da je samo glup pa je resio da izigra ceo svet ne razmisljajuci o svom daljem zivotu, ali treba progutati da je to ucinjeno tako amaterski da ga neki dokoni Mica koji sedi za racunarom izvali, pa to je umetnost. On je to odradio na svoju ruku verovatno, nije cak ni dao nekom profesionalcu da mu to odradi na valjan nacin. Posto nije u mogucnosti da plati nekome ko bi pokrio svaki moguci detalj, ne detalj nego njegovu senku.. 😂 Jezivo, iskreno. Iza njega stoje pravni timovi, sponzori, ali je on resio da se popisa na svoj zivot tako sto ce ga onaj isti Mica uhvatiti u lazi i muljazi dok skenira kodove i cese dupe na stolici. 

Pa vidi Nole da pita svet - šta vi hoćete od mene, kakv timestamp šta ja znam o tome?
Znate vi da sam ja pukao 9000 dindži za ovaj test? I šta sad, ko ga je pravio - pojma nemam, ko generiše isto pojma nemam, pitajte brata od one Brnabić on zna.
Ja pojma nemam.
I to je u redu nije Nole kriv za ovo. Samo je neprijatno za nas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ras kass said:

 

Pap reagovao je pr Tim, bio China man na CNNu da ispegla stetu.

 

 

Da mogu nekako da snimim i da postavim ovde, jeste da sam pokusala, ali ono je nemoguce prepricati :lol_2:

Faca one voditeljke koja tokom razgovora kapira da su ukljucili totalnog ludaka, Obradovic koji pocinje jos i normalno, ali onda hvata zalet i ne zna da stane :lol_2:

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Instinkt said:

@Jurgen

Daj mi dovoljno dobar razlog da neko poput Djokovica uleti u kriminal? Sto, da nije zbog Australian Opena i tenisa, fali mu love, ne moze do 21. na RG, ili W, pa mora bas ovde, ili mu je dosadno pa resio da unese malo adrenalina u svoj zivot? Kako ne.

 

Daj mi jedan razlog da Djokovic ne objavi da je kovid-pozitivan.

Daj mi dva razloga zbog kojih Djokovic pozitivan ide medju decu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

 

Jedino ako sam ja pogresno video, ali mislim da je uslov za ulazak vakcina i to je to. I negativan PCR u poslednjih 48 sati. Ako si imao pozitivan pre 72 - nebitno, bitno da je poslednji negativan.

Malo su drugacija pravila ako si pre dolaska imao koronu.

Ima par tenisera koji su odustali od ao jer su zakacili koronu skoro pa nisu doputovali.

Sad ne mogu da se setim ko bese tacno, naci cu.

Uglavnom sam video da mozes uci 14 dana nakon pozitivnog testa. Moguce da gresim.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Novak Djokovic’s mother has claimed her son “didn’t know” he was infected with COVID-19 when he was photographed at public events last month, despite a positive PCR test revealed in court documents.

 

Mada je rekla da najbolje o tome pitaju Novaka.

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

@Jurgen

 

Njegova neodgovornost kada je u pitanju javno zdravlje je pitanje za nadlezne institucije u Srbiji, i oni treba time da se bave. Ali je apsolutno degutantno izjednaciti neodgovornost i bezobrazluk sa ozbiljnim krivicnim delom falsifikovanja i laziranja dokumenata i to zarad ucesca na teniskom turniru. Pritom, u najmanju ruku je posteno sacekati i saslusati drugu stranu, njegovo objasnjenje za svoje postupke, pa tek onda donositi presudu

Edited by Instinkt
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milica said:

Bas bih volela da znam ko je CNNu preporucio ovog klovna. 

Bio je jednom i na N1 sa Viskom ono je strasno. Covek nije normalan, a nekom je to smesno :classic_sad: 

 

Ma zovu stranci sve zive koji su vezani za tenis odavde da im gostuju.

 

Objasnio Visko za Nadala da nije 14 dana izlacija, nego je nesto manje za vakcinisane.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Instinkt said:

@Jurgen

 

Njegova neodgovornost kada je u pitanju javno zdravlje je pitanje za nadlezne institucije u Srbiji, i oni treba time da se bave. Ali je apsolutno degutantno izjednaciti neodgovornost i bezobrazluk sa ozbiljnim krivicnim delom falsifikovanja i laziranja dokumenata i to zarad ucesca na teniskom turniru. Pritom, u najmanju ruku je posteno sacekati i saslusati drugu stranu, njegovo objasnjenje za svoje postupke, pa tek onda donositi presudu

 

Druga strana je odgovorila sa konferencija je zavrsena!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Instinkt said:

Njegova neodgovornost kada je u pitanju javno zdravlje je pitanje za nadlezne institucije u Srbiji, i oni treba time da se bave. Ali je apsolutno degutantno izjednaciti neodgovornost i bezobrazluk sa ozbiljnim krivicnim delom falsifikovanja i laziranja dokumenata i to zarad ucesca na teniskom turniru. Pritom, u najmanju ruku je posteno sacekati i saslusati drugu stranu, njegovo objasnjenje za svoje postupke, pa tek onda donositi presudu

 

Spanska vlada ili sud bi zapecatio dokaze da se radi o nekom njihovom igracu kako ne bi doslo do brukanja spanskog sporta, oh wait pa to se vec desilo negde :smiley33:

 

Da je hteo nesto da falsifikuje falsifikovao bi vakcinaciju, jedino doktori ili ko je upucen u doping kontrole da nam kazu dal bi mogli da ga uhvate.

 

Al ostaje pitanje za 18.12 i fotografisanje sa Lekipom, ajd za 17.12 moze da se nadje neko logicno objasnjenje.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Zvezdinho said:

 

I da objasne sto je najvise doping afera u biciklizmu. Secam se jos kad sam bio klinac da je jos tada bilo, kada je cika Lance posteno pobedjivao.


http://www.bicisvet.com/vesti/sudenje-dr-fuentesu-operation-puerto-tenis-fudbal/
 

Quote

Kada se već pominju ovi sportovi tenis & biciklizam mislim da je VAŽNO radi poređenja reći da je u 2012 izvršeno nekih 2000doping kontrola u tenisu dok je u biciklizmu ta brojka blizu 14000!
- 2000-tenis &
-14000-biciklizam
Razlika je očigledna, a Đoković je nedavno priznao da 6 meseci nije dao krv na testiranje... dok je Kanćelara u približno istom vremenskom periodu testiran, čitaj: dao krv na analizu 55 puta! 


Stariji tekst ali pokazuje zašto ima dopinga u biciklizmu, kao što korone nije bilo u nekim u Afričkim zemljama - jer ne testiraju.

 

Lens jeste jedna od najvećih sportskih prevara i biciklizam je to skupo platio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

Al ostaje pitanje za 18.12 i fotografisanje sa Lekipom, ajd za 17.12 moze da se nadje neko logicno objasnjenje.

Meni treba objašnjenje i za 17. i za 18, što ja da ga tražim ako može on da ga da. A ta druga strana koju treba čuti je on lično, a ne neuračunljiva familija koja ga blamira gde stigne. Dakle neka napravi u Melburnu konferenciju ako treba samo za ovo, nevezano za tenis, i tamo da kaže sve što misli da treba da kaže. 

Pa posle ako bude igrao na turniru neka traži da ga pitaju samo o tenisu. Ali mora ovo nekako da objasni i to što pre, jer to se neće zaboraviti šta god njegovi mislili, osim možda u Srbiji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Spanska vlada ili sud bi zapecatio dokaze da se radi o nekom njihovom igracu kako ne bi doslo do brukanja spanskog sporta, oh wait pa to se vec desilo negde :smiley33:

 

Da je hteo nesto da falsifikuje falsifikovao bi vakcinaciju, jedino doktori ili ko je upucen u doping kontrole da nam kazu dal bi mogli da ga uhvate.

 

Al ostaje pitanje za 18.12 i fotografisanje sa Lekipom, ajd za 17.12 moze da se nadje neko logicno objasnjenje.

 

Nije to bas bilo tako jednostavno, na tim bocama sa krvi su bila kodna imena, pa je recimo valv.piti bilo jasno da je to Alejandro Valverde jer mu se pas zove Piti. 

 

Sudija je samo rekao Doktoru Fuentesu da nema obavezu da otkriva imena svih umesanih sportista, iako se spekulisalo da medju njima ima i fudbalera Reala i Barse. Uglavnom evo ti spisak pa pogledaj ako mozes nekoga da desifrujes:

 

https://es.wikipedia.org/wiki/Operación_Puerto

 

Sekcija: No Identificados

 

 

 

Edited by Jurgen
Link to comment
Share on other sites

@Jurgen

 

To nije druga strana. Novak je taj koji je optuzen, i on je taj koji treba da odgovori na to pitanje. Do tad, dokoni ljudi koji su popili svu pamet sveta imaju priliku da konstruisu tok dogadjaja i stvarne motive ovog osvedocenog kriminalca

 

@Zvezdinho

 

Ma kakva falsifikacija, nema nijednog razumnog objasnjenja zasto bi neko poput Djokovica unistio ne samo svoj, nego i zivot svoje porodice. Ja ne znam sta je sa ljudima, dal su toliko zaludni pa idu ovako daleko u kreiranju svakakvih gluposti. Ako nista, pa bar malo takticnosti u ovim konstrukcijama, imam utisak kao da se takmice ko ce izvuci besmisleniju teoriju. Pa kad se naleti na zid, gde dalje vise ne moze, check, good job, idemo na novu

Edited by Instinkt
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Jurgen said:

 

Nije to bas bilo tako jednostavno, na tim bocama sa krvi su bila kodna imena, pa je recimo valv.piti bilo jasno da je to Alejandro Valverde jer mu se pas zove Piti. 

 

Sudija je samo rekao Doktoru Fuentesu da nema obavezu da otkriva imena svih umesanih sportista, iako se spekulisalo da medju njima ima i fudbalera Reala i Barse. Uglavnom evo ti spisak pa pogledaj ako mozes nekoga da desifrujes:

 

https://es.wikipedia.org/wiki/Operación_Puerto

 

Sekcija: Identificados

 

 

 

 

Eh da Spanci imaju nekog Serhia kao sto je nas Mica koji preko kompa od kuce resava misteriju qr kodova drugacija bi se pesma pevala:classic_happy:

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Instinkt said:

@Jurgen

 

To nije druga strana. Novak je taj koji je optuzen, i on je taj koji treba da odgovori na to pitanje. Do tad, dokoni ljudi koji su popili svu pamet sveta imaju priliku da konstruisu tok dogadjaja i stvarne motive ovog osvedocenog kriminalca

 

@Zvezdinho

 

Ma kakva falsifikacija, nema nijednog razumnog objasnjenja zasto bi neko poput Djokovica unistio ne samo svoj, nego i zivot svoje porodice. Ja ne znam sta je sa ljudima, dal su toliko zaludni pa idu ovako daleko u kreiranju svakakvih gluposti. Ako nista, pa bar malo takticnosti u ovim konstrukcijama, imam utisak kao da se takmice ko ce izvuci besmisleniju teoriju. Pa kad se naleti na zid, gde dalje vise ne moze, check, uspesno, idemo na novu

 

Aha, znaci mislis da jos uvek ta pitanja nisu stigla do Novaka? Slabije mu radi WiFi nego u prvom hotelu?
 

Pa jeste, pre toga na red je dosla goruca tema o tome sta se desilo Aboridzinima pre 250 godina...

Link to comment
Share on other sites

Bio je prilicno jasan u svom jedinom obracanju da dok je u ovoj situaciji ne moze da prica nista na ovu temu. I ne misli na ova nagadjanja, vec situaciju u kojoj se nalazi do njenog okoncanja, nece se obracati medijima ni javnosti. Pretpostavljam da mu je sugerisano da to ne radi, ako nema PR tim, ima ozbiljne advokate.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...