Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

2 hours ago, vilhelmina said:

 

Pitam se kako to uopste funkcionise. Ja sam drzavljanin Srbije, ali vec 15 godina nemam nikakve dokumente, jos manje neku adresu tamo. U principu ne mogu da znaju ni jesam li ziva. Kolike su sanse da cu ipak ”glasati”?

Vec si ti glasala za SNS.

Te tehnikalije ziva, mrtva, adresa nisu presudne za glasanje.

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Razlika u izalznosti između 2020. i ranijih godina je u glasanju posle 15h. Tek tu se napravila razlika od 5% (koja je najverovatnije bila mnogo veća ali se kralo da se smanji). Tako da za sada možemo da konstatujemo da je izlaznost ista kao na svim izborima unazad 6 godina. To nije dobro za opoziciju ali ajde da sačekamo one preseke posle 16h pa ćemo tada moći da projektujemo rezultate.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I kod mene u Zemunu gornji grad gužva u školi ne baš da se čeka sat vremena ali rekao bi oko 20min. Deluje mi duže nego ranije doduše prošlo je dosta godina od zadnjeg glasanja 2016god pa možda grešim. E da Romi grupno glasaju koliko sam video ispred dva mesta u školi. Tako da će biti da je Vučić upregao sve da bi imao preko 60 jer sve ispod toga za njega je poraz.

 

Edited by MeanMachine
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kažu da je pretučen Pavle Grbović. Petnaest minuta pre toga je ostavljao klip kako zove policiju zbog SNSovaca sa paralelnim spiskovima i snimao ih pritom.

Edited by medobrundo
  • Like 6
  • Tuzno 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

U mom kraju je glasala Marinika Tepic,ceka u redu kao svaka normalna osoba. Velika je izlaznost, iskreno u starom gradu uvek ih bijemo,ali sad mislim da nece imati 15% posto ovde. Nisam jos glasao, idem oko 19:30 da vidim jel mi pokojni otac glasaoposto vec osam godina dobija poziv za glasanje.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Glasao, nema nesto naroda , ali, malo mesto, i znam kako ce vecina koji izadju glasati..Ponos, Moramo..ni ja ne razumem, po n1, izlaznost mala, po izvestajima obicnih smrtnika, ne moze se  uci glasati koliko ima ljudi..moja prcija je irelevantna, rekoh vec..

Edited by Harmonika
Link to comment
Share on other sites

  • A sad unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...