Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

Gledam onog Pejica iz faktora plusa, kakav zovla. Kaze sns iznad 50% ali to nije iznenadjenje jer Mi vec uze vreme imamo taj procenat. Eto Vucica su optuzivali za ubistvo Ivanovica ali mi vidimo da to bas nije istina.

Nezavisni analiticar, jos kaze mi smo jedini izneli projekcije za izbore, dosta hrabro od nas.

 

Juce me opet zvao ipsos, odmah prekinuh.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AgroLaki said:

Kako Rusija popusava polako, iskreno se nadam da ce i uticaj SPSa polako opadati u Srbiji i da ce na sledecim parlamentarnim vec biti ispod cenzusa. Nije tu toliki problem Girica Dacic, nego Bahatovic i sve ostale SPS ruske spijuncine...

i ja se toem nadam, i da  vise ne budu "jezicak na vagi"

Link to comment
Share on other sites

 
:cigar::Hail::Hail:[emoji23]
Mene zanima koliko neko mora biti glup da izjavi ovakvu glupost? Da li ova kretenuša zna da je prijava lažne adrese kršenje zakona?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Predsednicki- Ponos
Republicki - Marinika
Beogradski da mogu glasati - Vucic ( da vas jos malo jebe. Vojvodina do tokija:lala2:)
Pa prijavi se, zbog firme, vrtića... [emoji28]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, AgroLaki said:

image.png.11ee81c4f789f44fc157e2cad51edf59.png

 

Ovaj ili ima problem sa zelenasima ili ga ucenjuju nekim snimkom orgija ili slicno... 

 

Gastarbajteri gotive zvalavog. Imam kontakta sa par njih. Kazu eto gradi se, eto BGH2O, putevi, ovo, ono. Boli njih tuki za demokratiju, vladavinu prava, on kad dodje na 10 dana godisnje njemu je lepo.

 

To sto je ovaj naucnik ne menja nesto posebno.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Harmonika said:

LDP filozofija..

 

Kazes to iz neznanja o ldp ili o filozofiji?

 

No, ako je filozofija biti u korak sa svetom a ne sa polusvetom,

ili je filozofija opredeliti se jasno, brzo i bez odlaganja i otici sa normalnima umesto tavoriti u neutralnosti i vecitoj gnjavazi

 

meni je ovo toliko jednostavno da jasnije i lakse ne moze da bude.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Mama_mia said:

 

Nije Ilic kritikovao opoziciju koja je normalna opozicija. Posebno na pescaniku se to ne radi. Bar ja ne znam za tako nesto. Tamo se kritikuje iskljucivo vlast, pa verovatno zbog toga Ilic apeluje da ovi budu bolji od omrazene vlasti.

 

tzv opoziciju boskic, avetnica, onaj smesni lik za predsednika vasic, radulovicevu gospodju kandidata, jos kad bih mogla da se setim svih oni se jasno izjasnjavaju ko su i sta su...i ni takvi da nisu podlozni kritici????? strasno.

 

 

 

 

 

Pa ti zavetnici i drugi nametnici uzimaju glasove AVu, neznatno "normalnoj opoziciji", pa ne vidim što bi mi sada značila neka kritika istih, mogu da kažem, dobro je da su podeljeni u 4-5 grupa, može se desiti da niko ne pređe cezus.

Nisam pročitao ceo tekst na sajtu Peščanika, pročitao sam ono što si izdvojila, nije mi bitno da neposredno pred izbore čitam kritike, formirao sam svoj stav, odluku, znam kako ću glasati, a za analize će biti vremena posle izbora.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Znači njihovi proizvodi su skupji u "našim" radnjama a i naši proizvodi su skuplji u "našim" radnjama. Pa dobro onda. Ajde što su kod nas čokolade duplo skuplje nego što su ih i skratili za 20 grama, a to mi je neoprostivo. 😄

Edited by Haklberi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Haklberi said:

Znači njihovi proizvodi su skupji u "našim" radnjama a i naši proizvodi su skuplji u "našim" radnjama. Pa dobro onda. Ajde što su kod nas čokolade duplo skuplje nego što su ih i skratili za 20 grama, a to mi je neoprostivo. 😄

Cokolada goji i nije zdrava u vecim kolicinama - briga za zdravlje nacije je na prvom mestu. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Venger said:

 

Gastarbajteri gotive zvalavog. Imam kontakta sa par njih. Kazu eto gradi se, eto BGH2O, putevi, ovo, ono. Boli njih tuki za demokratiju, vladavinu prava, on kad dodje na 10 dana godisnje njemu je lepo.

 

To sto je ovaj naucnik ne menja nesto posebno.

 

Pa što se ne vrate i žive u H2O kad je tako dobro i kad napredujemo? 

 

Licemeri. 

 

Kreteni ni ne znaju zbog koga su morali da odu iz zemlje. 

 

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, major josip said:

 

Pa što se ne vrate i žive u H2O kad je tako dobro i kad napredujemo? 

 

Licemeri. 

 

Kreteni ni ne znaju zbog koga su morali da odu iz zemlje. 

 

 

 

 

Pa dosta stanova po BGH2O su pokupovali gastozi. Normalno ne da zive, verovatno da izdaju ili da se kurce jednostavno.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, deez nuts. said:

Vidi ovog govnarka

a51aea9642a8b0ab5c2207951c44461c.jpg

 

Neverovatno koliko je lako manipulisati ljudima. Svakome sa 5 grama mozga, ko je objektivan i nije direktno uključen kao Nikola Rokvić (radi se o njegovom ocu), jasno je da Vučića bukvalno zabole kako je Marinko. Zamislite Vučića koji brine o tome kako se oseća Marinko Rokvić. Razrađena taktika tople ljudske priče, u kojoj je Suzanin zadatak da ga podseti u određenom trenutku da utroši par minuta na raspitivanje kako je Marinko, kako je Šaban, kako je Cune, kako je Tozovac.. očigledno je i on vešt u tome. I eto, kad dođu izbori, mala investicija se isplati. Mlađani Nikola nađen glup kao kurac na instagramu, podržava zlotvora, jer se onaj iskreno brinuo o njima u najtežim mesecima.

Edited by medobrundo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja taj hajp oko BG na vodi stvarno ne kontam.

Stambeno naselje sa soping molom i restoranima. Takvih se pravi godisnje na stotine sirom sveta. Kineskim gradjevincima u Kini bi se smejali da se hvale sa ovim. Genexova kula za onaj toranj izmislila arhitekturu.
Kod nas se i ljudi koji su videli sveta odusevljavaju sa tim.

Stvarno mi nije jasno.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ras kass said:

 

Juce me opet zvao ipsos, odmah prekinuh.

I mene su zvali, ne znam koja agencija.

Na fiksni menzovu samo tasta i oni.

Pita moze li anketa, reko naravno da moze.

Hiljadu dinara po pitanju, nikakav problem.

Prekinula odmah ona meni.

To sam ozboljno mislio, nisam je zajebavao. Oni uzimaju pare za to, sto bi im ja pomagao za dzaba.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Clash said:

Ja taj hajp oko BG na vodi stvarno ne kontam.

Stambeno naselje sa soping molom i restoranima. Takvih se pravi godisnje na stotine sirom sveta. Kineskim gradjevincima u Kini bi se smejali da se hvale sa ovim. Genexova kula za onaj toranj izmislila arhitekturu.
Kod nas se i ljudi koji su videli sveta odusevljavaju sa tim.

Stvarno mi nije jasno.

 

Nije problem samo BGH20 kao takav, nego bilo šta što se otvori. Poslednjih godina gledamo pompezna otvaranja običnih samoposluga (Linda), robnih kuća (IKEA), fabričica sa stotinak radnika ili manje (više primera), nekoliko kilometara puta (više primera), svečanog početka upotrebe običnih vozova ili autobusa, a bilo je o puštanja u promet semafora (:krstipd4:) ili javnih toaleta (:ajme:).

 

U normalnom svetu se otvaranja robnih kuća, samoposluga ili fabričica mogu naći u lokalnim vestima, dok se o otvaranju deonice puta može pročitati na sajtu koji je lokalni ekvivalent AMS. Autobuse može da eventualno najavi prevoznik, a železnica će staviti nove vozove na deo sajta gde opisuje vozni park. Nije mi poznato da iko svečano pušta u promet semafore i javne toalete.

 

Nije mi jasan mentalni sklop koji se loži na ovakve gluposti, a još manje oni koji će ići na takve manifestacije, pri čemu ne računam drugove članove. Koliko se sećam doba SFRJ, mislim da su i Tito i njegovi naslednici imali manje ovakvih otvaranja, a zaista se ne sećam da su svečano otvarali klozete.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...