Jump to content

VN Saudijske Arabije 2021


Radoye

Recommended Posts

Blabla, 5 sekundi, evo ga Hamilton prvi Maks drugi, izjednaceni bodovi za zadnju trku - kao slucajno - uh daj kokice i ukljucuj Netflix bice uzbodljivo finale sezone.

 

Koji smo mi magarci sto gledamo ovo sranje...

Znaci celu sezonu mesetare i namestaju ovo. Celu jbnu sezonu.

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kupao dete, tek sad video, jebote bog te jebo ovaj je potpuni idot. Jbg nema vise ljudi sa mudima. Ovo bi meni mogao da uradi jednom. Posle trke bi mu polomio obe ruke i noge. Ne bi mu palo na pamet da prodje pored mene na ulici. Druze, za ovo se dobijaju batine i to one za koje odgovaras i ides u zatvor ko covek jer znas da si uradio pravu stvar. Kakvih bre 5 sekundi.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Meni je toliko muka da ne mogu da vam opišem. Želudac me boli, ali zaista.

40 godina gledam aktivno formulu 1 i mnogo me boli ovo izdanje FIA od danas. I ne samo od danas.

Boli me baš q ko će da pobedi.

Ovo nije sport zbog koga sam se trkao i koji mi je odredio karijeru.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DASUBO said:

Meni je toliko muka da ne mogu da vam opišem. Želudac me boli, ali zaista.

40 godina gledam aktivno formulu 1 i mnogo me boli ovo izdanje FIA od danas. I ne samo od danas.

Boli me baš q ko će da pobedi.

Ovo nije sport zbog koga sam se trkao i koji mi je odredio karijeru.

 

Sama cinjenica da su glasali za Maxaza vozaca trke govori da smo ostarili i da nove generacije boli kurac za to sto ti pises. Jbg, mozda nas je vreme pregazilo, ali meni ovo nije normalno

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hertzog said:

Sama cinjenica da su glasali za Maxaza vozaca trke govori da smo ostarili i da nove generacije boli kurac za to sto ti pises. Jbg, mozda nas je vreme pregazilo, ali meni ovo nije normalno

I mene boli q za nove generacije. Oni će živeti u tom svetu, ja ionako planiram da se iselim na selo, pečem rakiju i bavim se stolarskim zanatom.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Znaci kraljanje po svaku cenu. Ne treba ni pomisliti da ce pokusati nesto drugacije.

 

Pogotovu posle ovoga danas. Nadam se ce ipak biti na trkacki nacin tj nepopustanje po svaku cenu, kao sto su Sena, MS i jos po neki radili a ne da ga navuces na menjac.

 

Ince TW gledam i ne verujem.

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Slušam ovu njegovu izjavu nakon što su mu rekli da je vozač dana i moram da se ispravim.

Nije on pederčina. On je pederčić.

Najgore od svega je to što će tako napumpane glave od strane tate, Hornera i Dr Marka ili ubiti sebe ili nekog drugog. Ili oboje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta cemo kad se pojave snimci gde ce se jasno videti da je Max bio na desnoj strani (a ne vrludao sredinom staze kako se ovde lupeta na vise mesta) i da je Hamilton jedno 2-3 sec isto tako usporeno vozio iza njega?

 

Hamilton samo nije hteo da mu da taj DRS, ali sto je vozio iza njega, a ne levom stranom mi nikako nije jasno. Moguce da je bio zbunjen jer nije znao da ga ovaj pusta, ne znam sto mu je bio u repu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...